Şimdi Ara

Devlet memuruyum aylık 7 k gelirim var çok sıkılıyorum. Bana soru sorun zaman geçsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
1
Favori
6.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler çok uzun süre hiçbir işte çalışmadım babamdan dolayı çalıştırmadı.

Hiçbir amacım olmadan memurluk sınavına girdim kazandım ss aşağıda memur kartım.

Sabah 8.30 da işe gidiyorum öğlen 1 saat evdeyim akşam 4.45 gibi çıkıyorum işten evim 3 dk yürüme mesafesinde.

Takım elbiseyle gidiyorum ve her gün takım giymek çok sıkıcı daraltıcı, alışırım sanırım zamanla.

Aylık 4.753 maaş alıyorum , ayda 2.5-3bin civarı babam bana yolluyor ev kirası , arabanın yakıtı ,elektirik , su , telefon , internet vs faturalarımı, aidatımı ödüyorum yıllık 500 dolar kalorifer için kömür parası veriyorum işte.

20 günü geçti evdeyim korona olaylarından dolayı idari izinliyim. ( kronik hastayım )

Pc oyunları, diziler , filmler artık sarmıyor bir çoğunu tekrar tekrar izledim çok sıkılıyorum.

Merak ettiğiniz varsa sorun muhabbet edelim.

Foto çok kötü çıkmış kabul ediyorum:)

Ss yi kaldırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonöysmbükücü -- 11 Nisan 2020; 20:11:7 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bu konuya ilk mesaj atmak haddime değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kimse bir şey merak etmiyor. Benim burada canımın Sıkılması kimsenin umrunda değil:)

• Kanka gelirinle sıkılmanın arasındaki bağlantıyı çözemedim. Gelirini belirtmeye ne gerek vardı

• Puantum kullanıcısına yanıt
    Bilmem memurlukla alakalı konular pek tutmuyor bende o yönden yürüdüm muhabbet dönsün diye.

• Gelirini gözümüze gözümüze sokmama gerek yoktu!

• Moueson kullanıcısına yanıt
    Hocam sıkıntıdan ne yapacağımı bilmiyorum lütfen bana yol göster.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonöysmbükücü

Hocam sıkıntıdan ne yapacağımı bilmiyorum lütfen bana yol göster.
    Sen bu kafayla nasıl memur oldun !

• sasomelih kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle hayır :) sadece hipertansiyon hastasıyım raporumdan dolayı idari izinliyim ;)

• Moueson kullanıcısına yanıt
    Hocam gerçekten istemeden oldum. Öylesine girdim baktımki yeteri kadar puan almışım sözlü mülakata girdim kazandım :)

• 4.753 nasıl alıyon icra katibimisin 1 senelik elemansın nasıl veriyorlar o kadar parayı icra katibi ek para alırsa o kadar çıkmaz abartmışsın maaşı

• bordroyu göster. avukatlar bu kadar kazanamıyor artık, çoğu 3k ya sürünüyor adliyelerde.
  • Şair burda ne kadar maaş aldığını memur olduğunu ekonomik durumunun çok iyi olduğunu falan demek istemiş korona muhabbetine

• standartlarabidesi S kullanıcısına yanıt
    İcaracı değilim hocam. Hukuktayım. Doğu ilindeyim keşiflerin haddi hesabı yok. O yazdığım maaş geçen ayın maaşı.

• Dr. Donanım kullanıcısına yanıt
    Hocam doğunun ilçesindeyim ve emin ol avukatlar götürüyor parayı burada.

• abboww kullanıcısına yanıt
    Hocam para konusu geçmezse kimse sallamıyor konuyu :))

• abicim kimlik kartı diye Troy kartı koymak nedir.. hadi onu geçtim üstüne peçete koymak nedir? telefonda on saniyede üstüne kalem çekemedin mi? adını soyadını niye ifşa ediyorsun?

• sioux kullanıcısına yanıt
    Kimlik kart olarak bu geldi haklısın düzeltim bari :)

• Malum sözlükteki kız düşürmeye çalışan malların yazdığı mesajlara benzemiş. Bu ne hocam burası DH burda yapma böyle şeyler.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.