Şimdi Ara

Devlet Hastanesinin Ücretsiz Acil Servisine Gitmeyin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Konu bitmiş hala üşengeçlikten okumayan arkadaşlarımız sallayıp gitme derdinde.
    Finish.

Uzatmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neytullah1 -- 11 Aralık 2017; 0:28:32 >
  • NuTeRX kullanıcısına yanıt
    Omzum kırıldığında basit bir incinme demişlerdi bu da mı acil değil. 1 kere devlete gittim onda da bu olay oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acil

• Bende zehirlenmiştim gece 12 gibi 6-7 defa kustuktan sonra gitmiştim en küçük serumdan takıp bide üstüne nasıl iyi oldunmu diyor 😄 6 defa kustum abi diyorum ikinciyi takalım o zaman diyor takma istersen. Sanki düzeldimde keyfimden serum istiyorum. 2. Den sonrada düzelmedim o perişan halde eve dönmüştüm aralık soğuğunda.

• Senin gibiler yuzunden gercekten ihtiyaci olanlar acilde tedavi edilemiyor. Evet konuyu okudum ama yine de yaziyorum. Adam halsizlik , bogaz agrisi sikayetlerinden acile gitmis bir de bana bakmadilar diyor. Doktor kimbilir ne kufurler etmistir icinden sana.

• Devlette şu aralar antibiyotik yazmıyorlar. Hastalık ilerlemiş elden ayaktan düşmüş bir halde doktor karşısına çıkıp tahlil ve filmle hastalık ispatlanmadıkça antibiyotik yazmıyorlar yeni uygulama böyleymiş.

Antibiyotiğin ne zararı vardır ne zararı yoktur bilmem ama enfeksiyon türü bir hastalık kişinin bünyesine göre hafif seyredebilir ama yaşam kalitesini ciddi şekilde etkileyebilir. Böyle bir durumda bile antibiyotik yazmıyorlar antibiyotik yazdırmak için özele gidip muayene olman lazım. Genel olarak ülkede üretilen yerli ve ucuz antibiyotikle 1 haftada kolayca atlatacağın hastalığı ithal yan ilaçlarla 1 ayda zor atlatıyorsun.

İşine gelmesse özele gidip serum bağlatıp antibiyotik alabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=-NIZ-Q2FWH8

ders almışsındır umarım

şaka bir yana geçmiş olsun
  • Bu saydığın durumlardan acile gidilmez.Başı ağrıyan,panik atak olan acile gidiyor.Acil aldı üstünde gerçekten acil durumlarda olmalı.Kalp krizi,uzuv kopması,trafik kazası vs.

• 100 defa ücretsiz yazılması subliminal mesaj

• quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

Senin gibiler yuzunden gercekten ihtiyaci olanlar acilde tedavi edilemiyor. Evet konuyu okudum ama yine de yaziyorum. Adam halsizlik , bogaz agrisi sikayetlerinden acile gitmis bir de bana bakmadilar diyor. Doktor kimbilir ne kufurler etmistir icinden sana.

Senin gibiler yüzünden de ben her konuya girişimde içimden küfrediyorum.
    Bunların amacı ne, zihniyeti ne durumda diye merak ediyorum.

Arkadaşım. Doktor değilim, nasıl bir hastalığım var bilmiyorum ağrılar içinde yataktan kalkamayan bir insan olarak kendimi hastaneye atmam kadar normal bir şey yok.

Sonuç olarak oradada doktorlar insanları ayak üstü tedavi yollayıp bir kaç hafta daha acı çekmelerini sağlayarak zaten cezalarını veriyorlar

neyseki ben 2 3 gün sonra özele atıp kurtuldum.

Konu kapanmış, hata anlaşılmış

hala "bir konuya giripte girişeyim canım tartışma istiyor laf atıp gideyim " düşüncesindesiniz , sizin gibilerine asıl yapılması gereken varda neyse

Ayrıca merak etme kimsenin aciliyetini ihlal ettikleri yok bölümler ayrılmış vaziyette Acil bölümünde. Bunu söylerek zaten hiç gitmediğin belli oluyor.

Cevap vermeyecektim de artık sabır taşını çatlatıyorsunuz!

(nokta)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neytullah1 -- 13 Aralık 2017; 19:29:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: neytullah1

quote:

Senin gibiler yuzunden gercekten ihtiyaci olanlar acilde tedavi edilemiyor. Evet konuyu okudum ama yine de yaziyorum. Adam halsizlik , bogaz agrisi sikayetlerinden acile gitmis bir de bana bakmadilar diyor. Doktor kimbilir ne kufurler etmistir icinden sana.

Arkadaşım. Doktor değilim, nasıl bir hastalığım var bilmiyorum ağrılar içinde yataktan kalkamayan bir insan olarak kendimi hastaneye atmam kadar normal bir şey yok.

Sonuç olarak oradada doktorlar insanları ayak üstü tedavi yollayıp bir kaç hafta daha acı çekmelerini sağlayarak zaten cezalarını veriyorlar

hala "bir konuya giripte girişeyim canım tartışma istiyor laf atıp gideyim " düşüncesindesiniz , sizin gibilerine asıl yapılması gereken varda neyse

Ayrıca merak etme kimsenin aciliyetini ihlal ettikleri yok bölümler ayrılmış vaziyette Acil bölümünde. Bunu söylerek zaten hiç gitmediğin belli oluyor.

(nokta)

Biraderim sıkıntılı mısın sen? ACİL! denince senin kafanda başı ağrıyan, halsiz bir insan beliriyorsa bu doktorların suçu değil ama konuda öyle yazmışsın ve millet buun eleştiriyor. Hata anlaşılmış diyorsun ama hala artist artist cevaplar veriyorsun. İlginç bir tipsin vesselam.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: neytullah1

quote:

(nokta)

Biraderim sıkıntılı mısın sen? ACİL! denince senin kafanda başı ağrıyan, halsiz bir insan beliriyorsa bu doktorların suçu değil ama konuda öyle yazmışsın ve millet buun eleştiriyor. Hata anlaşılmış diyorsun ama hala artist artist cevaplar veriyorsun. İlginç bir tipsin vesselam.

Arkadaşım hatasında direten insanlara gerekirse bir kaç laf daha söylersiniz okey.

Ama burada hatasını kabul etmiş insana hala laf atma çabasıda nerden geliyor?

Bu sürekli olarak hakaret işiteceğim, laf yiyeceğim anlamına gelmiyor ki bu ayrı bir konu, sen dersin ki

"arkadaşım burada hatalısın"

neden derim

"şundan şundan dolayı"

haklısın derim konuyu kapatırım ki olan şey bu

Arkadaş hala "ya sözün gıbıler yuzunden acıl ıhlol edılıyorr"

Allahım sen sabır ver, sıkıntıyı önce bir kendiniz de arasanız keşke!

• Valla aciller çok garip önümüzde kadın var dizim ağrıyor diye gelmiş yaşlı.Annem tansiyonu çıkmış bayılmış zar zor götürmüşüz eli ayağı titriyor o öndeki kadını bekliyoruz sıra var böyle bir olay olabilir mi ya ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.