Şimdi Ara

devlet hastanesinde çalışan psikolog maaşları ne kdar döner sermaye dahil çok acil bilen söylesin lütfen çok önemli

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
2
Favori
33.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

devlet hastanesinde çalışan psikolog maaşları ne kdar döner sermaye dahil çok acil bilen söylesin lütfen çok önemli

(En Son Oy Tarihi: 20.7.2021)
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam döner sermayesiz 3000-3500 diye duydum ben arkadaşın abisinden

• 4-5 dönerle birlikte

• tamam arkadaşlar çok teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaşadınız beyler avukatlıktan fazla kazanıyorlar :)
  • devlette psikoloğa direk gidiş olmuyor psikiyastirs sevk ediyor. 4 e yakın alır yine
  • Her gün otobüste 40 ar dakikadan 80 dakika edebiyat kasıyorum tm ciler korkun benden .

• psikologluk gayet güzel bence atama çok kolay hastaneye zor ama diğer yerlere çok kolay maaş desen oda iyi niye gdip hukukta ömrümü çürütüyümkü psikoloji bölümlerine baktım 400 puana kadar türkiyede toplam 861 psikoloji öğrencisi varken hukukta 400 puana kadar 7700 küsür öğrenci var ayrıca psikoloji okumak çok daha kolay

• Maaşları iyide devlete girmek kolay değil

• kolay mı sen hiç hastanede psikolog görmemişsin öyle gidip karakter analizi keyfi yapmıyorlar

zihinsel engelli yada ağır travmalar yaşayan insanlarla uğraşmak hiçte kolay değil bilmeden sallayın gitsin kolay he kolay
    herkesin kaldırabilecegini düşünmüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lykke.. -- 6 Mart 2016; 21:30:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hastaneye atanmak 77 85 arası hastane harici kurumlara atama puanı 60 50 lere kadar bile düşüyo devlet hastanesinde dönerden dolayı 1000 lira fazla alırsın biraz zor atanıp ama diğer kurumlara bence girmen yeter sınava rahat alınır 60 70 en azından hukuktan kat kat kolay 5 10 yıl karın tokluğuna çalışıyo avukatlar yıllık 15bin mezun hakim savcı vs. torpil gerekiyo bence en temizi psikologluk bide atanırsın yüksek lisans doktora yaptınmı resmen para basarsın psikologlukta daha devletin yanında özel olarakta çalışabilirsin ben onu hiç saymıyorum

• Lykke.. kullanıcısına yanıt
    ağır vakalara psikiyatri bakıyor kardeşim hadi olduda ben bakmak durumunda kaldım bakarım nolcak sanki avukatlar meleklerle çalışıyo psikopatlar adam kesenler hırsızlardan iyidir

• gerçekten bilmeden konuşanla uğraşmak ayrı dert
    ben avukatlığı falan övmedim bu arada
    sanki hayatında kaç avukat gördünki allahım ya avukatın açlıktan nefesi kokuyormuş
    hiç mesaj falan yazamam zaten gelecekten tek belentisi ayda 4bin tl kazanmak olan bi adama

alıntılama lütfen bu arada psikiyatri ilaç yazar rehabilitasyon işini psikolog yapar bunuda öğren

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lykke.. kullanıcısına yanıt
    ben beklentim o yönde demedim bu birincisi 2.si ben baro başkanıylada görüştüm cımhuriyet başsavcısıylada bazı şeyleri bilmek için çok insan tanımaya gerek yok türk hukuk sitesine gir bak gerekli bilgileride edinirsin ayrıca avukatlık ve psikologluğı karşılaştıracağım tabi gidip sosyal hizmetmi karşılaştırıyım klasik tm bölümleri psikiyatr ve psikologun farkınıda çok iyi biliyorum sen isteğini tercih et ama lütfen saygılı ol

• ya ben hiç devlete psikolog görmedim ki ? nerede bunlar ? en fazla devlet yetim yurtlarında oluyor diye biliyorum bide bazı özellerde devlet psikiyatri alıyor benim bildiğim ?
  • İlgin olan mesleğe gitmek her şeyden güzel ama avukatlar 5 10yıl karın toklupuna çalışıyorlar demen yanlış
    İyi bir üniden mezun bi avukay 1 2 yıl az bi para alır ama sonraları sağlam paralar kazanır her mezunda avukat olmıyor
    İşimde iyi olan iyi para kazanır bu yüzden ilgin hangi mesleğe ise onu kazan alanında iyi ol

• bayadm1n B kullanıcısına yanıt
    her hastanede 1 2 tane oluyo belki tabelasına dikkat etmemişsindir bide bazen sadece hastane değil bazı sağlık kurumlarına veriyolar adalet saraylarında cezaevlerinde çocuk esirgeme kurumlarında çalışma alanları çok geniş heryerde psikolog yok çünkü zaten az sayıda mezun veriyo hukuktan neredeyse 10 kat daha az

• akpaha kullanıcısına yanıt
    aynı şeyi demek istemişiz fakat biraz üslup yanlış olmuş benim kusura bakmayın haklısınız buda sizin görüşünüz :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.