Şimdi Ara

Devlet Bahçeli ne yapmaya çalışmaktadır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
1.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her sene aynı muhabbet nedir bu adamların amacı?

Devlet Bahçeli ne yapmaya çalışmaktadır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ggwp

• :D?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Daha iyi bir sistem gelsin abi milletin özel liselerde dandik liselerde obpsinin şişirildiği kolay sınavların yapıldığı bu ortamda obp etkisi bu kadar olmamalı en basitinden

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yks22 ye girip ben mezuna kalcam diyen bir insanın 2023te üniversite sınavı kaldırılması şoku

kendinden kaldırınca gençlerin ona oy vereceğini zannediyor

• 2023 sınavı gg mi oldu aniden xd

• üniversite sınavı kaldırılırsa ülkenin yarısı tıp yarısı ceng okumaya kalkar Devlet Bahçeli ne yapmaya çalışmaktadır 

• Aynen devlet bahçelinin derdi de adaleti sağlayıp obp saçmalığını kaldırmaktı zaten. Kim bilir hangi saçmalığı getirecekler

• of ne kötü bu sene yksye girmişsin olmamış mezuna kalcam demişsin yazın başlamışsın çalışmalara eylül gibi üniversite sınavının kaldırıldığını artık herkes obpsine göre yerleşiceğini söylüyorlarmış AWKADKMAKDSLMASLDMASLDMASDÖADMAS

• adamlar gıderken 23te gıreceklere kazık atıp gıdecekler oynat bakalım Devlet Bahçeli ne yapmaya çalışmaktadır 

• Boğaziçi üniversitesine atanan rektör ile amaçlarını yeterince belli ettiklerini düşünüyorum. Bu insanlar her şeyi kontrolleri altına almak istiyorlar. Üniversitelere de kendi gençlik kollarındaki ve ocaklarındaki adamları yerleştirip oralarda farklı düşünen muhalif kimseleri iyice baskılama amacındalar.

Boğaziçi, odtü, İTÜ gibi yerlerde şu manzaraları gördüğünüzü düşünün:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MegaWindows -- 16 Haziran 2022; 17:44:19 >

• saçma

• ben bir tane merkezi sınavın olması gerektiğini düşünüyorum. arkasından üniversiteler kendi sınavlarını yapsın. atıyorum 400 üstü yapan öğrenciler koç sabancı bilkent boğaziçi itü odtü gsü başvurucak. onların gre sınavı(Türkçesi)giricez. sonrasında maille congratulations you have been accepted to koç üniversite diye mail gelicek

• MegaWindows kullanıcısına yanıt

Bu m*llarda o kapasite var mı sence ? Özellikle önemli bölümleri mühendisliktir, tıptır vs. bunlarla doldurmaya çalışırlarsa ellerinde patlar. Zaten şu tiplerde azıcık kafa olsa şu görüntüler olmazdı

• alfa kuşağı bizden 1 adım önde aga

• MegaWindows kullanıcısına yanıt

aga buneee. beyler vakıflara gidin valla. ne olucağı hiç belli değil.

• O insan benim ama inş böyle birşey olmaz sonuçta daha iyi bir sistem gelse bile nasıl çalışacağımızı falan bilmiyoruz ya ilk lgs de yapılan gibi sınava az bi zaman kala sistem değişirse ilk önce tüm bunların gelmişine geçmişine sövdüğüm bir video çekerim sonra da intihar ederim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • sınava bağlı girişi üniversitelerin insafına bırakabilirler yani her üniversite kendi alım şartlarını oluşturabilir gibi bir sistem gelme ihtimali çok yüksek örneğin;

boun hem ingilizce sınavı hem mat-fen(alana göre) sınav vs yapıp alabilir fakat bu sistem bu ülke de sıkıntı üniversiteler iyice itibarsızlaşır

• iktidar değişmezse 2023'te son yks olacak belli oldu :D zaten yks sistemi ilk açıklandığında yks 2023'te son kez yapılacak falan diyorlardı diye hatırlıyorum. iktidar değişirse birkaç yıl daha yks devam eder muhtemelen. seçimden önce böyle bir şey yaparlar mı, bilmiyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.