Şimdi Ara

Devlet 12 yaşından büyük arabaların MTV'sine %300 zam yapmalı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Foruma da başlık açmadan önce belli kriterler gelmesi lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhn2355

Foruma da başlık açmadan önce belli kriterler gelmesi lazim

ironi yapıyoruz ama anlayana tabi

• Devlet fakirleri toplayıp yakmalı. Büyük türkiye'nin önünde hepsi birer engel. Herkes bizi kıskanıyor.

• 20 yaş araçlara zam gelmeli katılıyorum...
  • Hocam sizi az buçuk tanımasam direk engellerdim. Önce konu sahibine bakmadan okudum engellemek için elim tuşa gitti ki siz açmışsınız. Direkten döndü.

ÖTV'nin MTV'nin patlayıp gittiği bir ülkede, sıfır dacia alabiliyor olmaya seviniyorken, insanların 12 yaşından büyük arabasına göz dikmenin bir anlamı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fiat S.p.A.

quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

17 yaşında arabaya senelik 120 TL ödüyom

Devlet devlet ah devlet...

1000₺ olmalı o ücret

Şu anki 2000 model arabamı 2005 modelden daha yeni bir araba ile değiştirmem için gereken 20 bin TL'yi siz verecekseniz neden olmasın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selami Şahin 1.6 ie

Hocam sizi az buçuk tanımasam direk engellerdim. Önce konu sahibine bakmadan okudum engellemek için elim tuşa gitti ki siz açmışsınız. Direkten döndü.

ÖTV'nin MTV'nin patlayıp gittiği bir ülkede, sıfır dacia alabiliyor olmaya seviniyorken, insanların 12 yaşından büyük arabasına göz dikmenin bir anlamı yok.

hocam ironi işte konuya gelenlerin sadece eşşeğin aklına karpuz kabuğu sokma

diye yazmaları yeterdi

• bence devlet kendine zam yapsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • devlet ilk önce sıfır arac fiyatlarından alınan fahiş vergiyi makul bir seviye ye
    getirsin ,ki herkes arac alabilsin ,ondan sonra avrupada olduğu gibi ,yaşlı
    araclara yüksek mtv uygulasın , sanki insanlar keyfinden biniyor eski araclara
  • Fakirseniz binmeyin kardeşim arabaya.

Konuyu destekliyorum.

Araba yaşı arttıkça vergi düşmesi neyin kafasıdır ?

• Fakirin ekmeğine göz dikmeyin Avrupa'daki gibi yeni araba almak kolay olsaydı sonuna kadar desteklerdim

• 12 yasinda arabaya yillik 5000 lira oduyoruz.1000 lira olsa ne guzel

• İçini ferah tut. Büyüklerimiz lpg konusuna şu anda yoğunlaştı. Kışa inşallah 4 tlden gaz alacağız. Sonra bu konuya da eğilirler tabii.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadar dahiyane fikirler fışkırtıyor insanımız.

• ksk_kaan kullanıcısına yanıt
    Sizin aracın motor hacmini ruhsata yanlış yazmışlardır
  • SapZiro kullanıcısına yanıt
    Yok dogru,4400 cc

• Özellikle şahin, kartal, tipo gibi eski araçları piyasadan kaldırsınlar. Bu araçlar 2 araç arasından çıkarken illa arkadaki aracın tamponuna değdirip çıkıyorlar. Bu olayı bizzat yaşadım. Yanlamak için vurup kaçanları saymıyorum bile. Efendi gibi kullananlara lafım yok

• 1989 model Ford Taunus'um var genellikle sağ şeritten kimseyi rahatsız etmeden beşik gibi sallana sallana gidiyorum ( binmemiş olanlar için süspansiyon sistemi çok hoştur ) ayrıca benim için bir hobi aracı işleriyle de uğraşıyorum şimdi bu durumda benim suçum ne arabamın suçu ne onu anlayamadım.. Trafikteki çakallar için böyle bir yaptırım uygulansın istiyorsanız onlara buda çözüm olmaz çekme belgeli bir kuş serisi aracı bulur yine sokaklarda cirit atarlar.
  • 95 model doganim var 12 ye aldim ver ustune para bi ust model arac alayim

Allah Allah ya bizim arabaya binmeye hakkimiz yok mu 10 bine 2015-16-17 araba vardida ben mi almadim ne hakla bu karari tek basina verirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fiat S.p.A.

quote:

Orijinalden alıntı: BoşMezar

Çok saçma.Fakirin 12 yaşından büyük arabasına da göz dikin.Satsın onuda.Zaten zor yaşıyor.Sanki keyfinden son model araba almıyor.

Bisiklet binsinler

Şehir içinde bisikleti destekliyorum hatta Hollanda'da başbakan ve cumhurbaşkanı bile işe bisikletle gidiyor. Ama İstanbul'dan Van'a bisikletle gidilemeyeceğine göre şehirlerarası yolculuk için araba lazım. Gariban adam da 0 km E55 AMG alamayacağını göre Toros, Broadway falan binecek.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.