Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Devir daim makinesini gercekleştirdim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
207
Cevap
0
Favori
5.216
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Elektronik ve Mekanik >> Elektronik >> Devir daim makinesini gercekleştirdim
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1414 Mesaj
    Sen kime beyinsiz diyosun lan.Şimdi ağzımı açmıyorun çünkü forumdan atılmak istemiyorum.NE ANLAYIŞSIZ ADAMSIN BE.BÖYLE BİŞEY OLMAZ DİYORUZ HALA AFFERİM JEOPOLİTİK DİYOSUN.ADAM NAPMIŞKİ.SENİN KAFAN BASMADIĞINDAN BİŞEY YAPTIĞINI ZANNEDEN BİRİSİNİ ANCA DESTEKLEYEBİLİYOSUN.AYRICA ADAM ARTIK PROJESİ HAKKINDA BİŞEY YAZMIYO AMA HALA BİRİLERİ TARTIŞIYO.
    ASIL SANA
    |
    |

• Yarbay
    7472 Mesaj
    haklısın ama sinirlenme bence gerek yok gerginliğe herkes kendi çapında konuşuyo işte.
    quote:

Orjinalden alıntı: @volki@

Sen kime beyinsiz diyosun lan.Şimdi ağzımı açmıyorun çünkü forumdan atılmak istemiyorum.NE ANLAYIŞSIZ ADAMSIN BE.BÖYLE BİŞEY OLMAZ DİYORUZ HALA AFFERİM JEOPOLİTİK DİYOSUN.ADAM NAPMIŞKİ.SENİN KAFAN BASMADIĞINDAN BİŞEY YAPTIĞINI ZANNEDEN BİRİSİNİ ANCA DESTEKLEYEBİLİYOSUN.AYRICA ADAM ARTIK PROJESİ HAKKINDA BİŞEY YAZMIYO AMA HALA BİRİLERİ TARTIŞIYO.
    ASIL SANA
    |
    |
    Efendiler, sırası gelmişken, aziz milletime şunu tavsiye ederim ki, bağrında yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki öz cevheri çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an geri kalmasın!
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Bu memleket tarihte Türk'tü, o halde Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.

• Yarbay
    2490 Mesaj
    Bu başlığın kilitlenmesini talep ediyorum. Ama bu talebin iletileceği daha resmi bi yer var mı forumda?
    |
    |

Barbara Bush
  • Yarbay
    7472 Mesaj
    ! a tıklayıp bu dilegini ilet bakalım(bencede mantıklı bi istek)
    |
    |
    Efendiler, sırası gelmişken, aziz milletime şunu tavsiye ederim ki, bağrında yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki öz cevheri çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an geri kalmasın!
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Bu memleket tarihte Türk'tü, o halde Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.

• Binbaşı
    1414 Mesaj
    Bencede kapansın bu konu
    |
    |

Suicide, bunu yapmak için senin mesajdaki şikayet butonunu kullandım, kusura bakma. Ama mesajımda gerekli açıklamayı yaptım. O konuda için rahat olsun.

Saygılar.
    |
    |

Barbara Bush
  • Yarbay
    7472 Mesaj
    yok canım onemli diil heralde yanlışbi anlaşılmanın kurbanı olmayız
    quote:

Orjinalden alıntı: Hasbi 81

Şikayetimi moderatörlere ilettim.

Suicide, bunu yapmak için senin mesajdaki şikayet butonunu kullandım, kusura bakma. Ama mesajımda gerekli açıklamayı yaptım. O konuda için rahat olsun.

Saygılar.
    |
    |
    Mustafa Kemal ATATÜRK

• Yarbay
    14858 Mesaj
    [Deleted by Admins]
    |
    |
Reklamlar
son dakika
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.