Şimdi Ara

DEVİL MAY CRY V|PS4 ANA KONU|8 MART 2019 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
613
Cevap
9
Favori
27.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar grafikler çok iyi ama kızdığım bir kaç nokta var,vergil nerede Abi? trish,lady,V ( bence çok gereksiz ) isimler oyunda varken vergili sadece sızıntı da neronun kolunu kesip portal acip geçişini görüyoruz.Vergil gene oyunda aktif rol almayacak gibi o kadar vergil fanı varken gene üvey evlat muamelesi görüyor.Kimisi urizen vergil diyor bence böyle bir ihtimal yok.Vergil bence o sızıntıda ki geçişinden başka oyunda goremiyecegiz,vergil yoksa oyunu almayacağım salak salak hareketler yapan Nero için bu oyun oynanmaz 😤

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TakayoshiOhmura -- 20 Eylül 2018; 22:24:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TakayoshiOhmura T kullanıcısına yanıt
    Vergil gibi bir karakteri hemen göstermezler Sürprizi kaçar oyunun. Oyunda Vergil var o kesin ama oynanabilir olacak mı olmayacak mı kesin değil. Special Edition'unda oynanır olur kesin Lady,Trish ve Vergil eklenir Special Edition'un oynanışına yada sonradan Update ile getirirler. DMC serisinde adettendir bu.
  • En sonunda Dante yi adam gibi gördük.Trailer efsane

• quote:

Orijinalden alıntı: SOLID SNAKE

Vergil gibi bir karakteri hemen göstermezler Sürprizi kaçar oyunun. Oyunda Vergil var o kesin ama oynanabilir olacak mı olmayacak mı kesin değil. Special Edition'unda oynanır olur kesin Lady,Trish ve Vergil eklenir Special Edition'un oynanışına yada sonradan Update ile getirirler. DMC serisinde adettendir bu.
    Lady ve trish zaten oynanabilir değil mi ps store da açıklamada alt karakterlerdeler son oynanabilirde nico

Bu unvanı almak için ön sipariş verin:
    - Alt Kahraman Renkleri (Nero, Dante)
    - Alt Kadın Kahraman Renkleri (Nico, Lady, Trish)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devilkingcry -- 21 Eylül 2018; 6:18:23 >
  • quote:

Dostum vergilin fanları en az Dante kadar ama nedense her seferinde üvey evlat muamelesi gören gene vergil,dmc4 te esamesi bile okunmadi maalesef ve bu oyunda da herkes var vergil gene yok.bu yapımcilar cidden komik star wars evreninde Darth vadera yer vermemek için elinden geleni yapıyorlar dmc de aynı şekilde vergila..

• quote:

Orijinalden alıntı: devilkingcry

Lady ve trish zaten oynanabilir değil mi ps store da açıklamada alt karakterlerdeler son oynanabilirde nico

Bu unvanı almak için ön sipariş verin:
    - Alt Kahraman Renkleri (Nero, Dante)
    - Alt Kadın Kahraman Renkleri (Nico, Lady, Trish)

Alıntıları Göster
    Oynanabilir olarak resmi olarak 3 karakter dendi. Nero, Dante ve V.

Lady trish ve nico oynanabilir değil onlar skin gibi bişey color diyor. Playable character yazmıyor.

Resmi olarakta 3 oynanabilir karakter dendi ama bu special edition da yada update ile gelebilir.

Pre-order to receive:
    - Alt Hero Colors (Nero, Dante)
    - Alt Heroine Colors (Nico, Lady, Trish)
    - Devil May Cry 5 theme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 21 Eylül 2018; 13:51:2 >

• Kim ne derse desin ülkede şuan ekonomik kriz var. Mal alırken satarken nasıl zorluk çekiliyor. Firmalar nasıl mal satmıyor bu işin içinde olanlar bilir. Adam mal çıkışımız yok diyor. En iyi ihtimalle peşin olarak çalışıyor ki peşin alacak güç çok az kimsede var. Dolayısıyla dövizin martta ne olacağı belli değil. Şirkette buna göre davranıyor. Dolar eğer bu seyirde devam ederse emin olun ki çıkma zamanına doğru bu oyunun fiyatıda inecek. Yoksa bu parayı bu oyuna verecek kişi çok ama çok azdır.

• Vergileri düşündüğümüzde Xbox store kuru 4.3 den bile daha az seviyede hesaplamış. Yine vergileri düşündüğümüzde de ps store ise kuru 6.6 dan daha az seviyede hesaplamış. ee peki nasıl oluyor arkadaş yurtdışında standart 60 birime satılan, ülkemizde de aynı oranda vergi alınan herşeyi ile aynı olan ürünün fiyatları 2 farklı mağazada nasıl bu kadar farklı oluyor? Steam i hiç karıştırmıyorum zaten gerek yok..

Ayıp denen bir şey var Ps Türkiye kullanıcılarını yolunacak kaz şeklinde görüyorsa açık açık söylesin artık...

400 liralık fiyat kardeşlik ile bile alınamaz seviyede bir fiyat, haydi aldın diyelim satamazsın...
  • Fiyat umarım hatalıdır da 200 tl seviyesine çekilir. Yoksa oynayamayacağız.
  • Sonyden kullanıcıları tam gaz yolmaya devam. Puhaha

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

Vergileri düşündüğümüzde Xbox store kuru 4.3 den bile daha az seviyede hesaplamış. Yine vergileri düşündüğümüzde de ps store ise kuru 6.6 dan daha az seviyede hesaplamış. ee peki nasıl oluyor arkadaş yurtdışında standart 60 birime satılan, ülkemizde de aynı oranda vergi alınan herşeyi ile aynı olan ürünün fiyatları 2 farklı mağazada nasıl bu kadar farklı oluyor? Steam i hiç karıştırmıyorum zaten gerek yok..

Ayıp denen bir şey var Ps Türkiye kullanıcılarını yolunacak kaz şeklinde görüyorsa açık açık söylesin artık...

400 liralık fiyat kardeşlik ile bile alınamaz seviyede bir fiyat, haydi aldın diyelim satamazsın...
    Memlekette PS4 2800 lira Xbox one x 5000 lira olmuş.Allah sonumuzu hayır etsin.İstediğin kadar zengin ol bir oyuna yinede 400 lira verilmez.Yurt dışında 60 birim olan oyun senin ülkenin parasına göre maksimum 90 100 birim olmalı.Ama bu ülkede hep insanları sömürmeye yönelik sistem var.Sorun şu ki hakkımızı aramasını bilmiyoruz.Ne olursa kabulleniyoruz.Ama ben artık hiç bir oyunu fiyatı düşmeden almıyorum varsın geç oynayım.

• Oyunlar ile kafamızı dağıtıp, farklı karakterlere bürünüp farklı diyarlara gidip stres atardık. Ekonomi den kötü kötü haberlerden her zaman uzak dururdum ama artık oyun forumlarında oyundan çok fiyatları konuşur hale geldiysek ortada bir sorun var demektir.

10 Yıldır Devil May Cry 5'i bekliyorum ben. Gözüm kapalı ön sipariş ederim dediğim oyunu alamıyorum çıkışında bile alamam. Mecbur indirim bekleyeceğiz yada ikinci el alacağız çift hak.

Tamam önceden de oyunlara pahalı diyorduk ben 115 tl lik oyuna bile pahalı dediğim zamanları hatırlıyorum ama şuan cidden mantık dışı oldu. 200 tl üstü olması oyunların normal değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 21 Eylül 2018; 19:17:25 >
  • 15 dk lik dante oynanış videosu geli IGN den.

Oyun içinde anlık style değişeniliyoruz bu çok iyi dmc4 de ki gibi.

Ve boss dövüşünün başında, boss Dante ye “Sparda!!” Diye bağırıyor. Bizi yani Dante yi Sparda olarak görüyor daha önce örümcek boss da bizi öyle görmüştü. Oğlum Dante ile gurur duyuyorum

• quote:

Oyunlar ile kafamızı dağıtıp, farklı karakterlere bürünüp farklı diyarlara gidip stres atardık. Ekonomi den kötü kötü haberlerden her zaman uzak dururdum ama artık oyun forumlarında oyundan çok fiyatları konuşur hale geldiysek ortada bir sorun var demektir.

10 Yıldır Devil May Cry 5'i bekliyorum ben. Gözüm kapalı ön sipariş ederim dediğim oyunu alamıyorum çıkışında bile alamam. Mecbur indirim bekleyeceğiz yada ikinci el alacağız çift hak.

Tamam önceden de oyunlara pahalı diyorduk ben 115 tl lik oyuna bile pahalı dediğim zamanları hatırlıyorum ama şuan cidden mantık dışı oldu. 200 tl üstü olması oyunların normal değil.
    Haklısın fiyatlar uçmuş durumda,ben steam yüzünden konsol almıyorum.Oyunun deluxe sürümü steam de 310 tl bende sipariş verdim,döviz kuru hiç belli olmaz fiyatlar artabilir,riske girmeye değmez diye düşünüyorum.

• quote:

15 dk lik dante oynanış videosu geli IGN den.

Oyun içinde anlık style değişeniliyoruz bu çok iyi dmc4 de ki gibi.

Ve boss dövüşünün başında, boss Dante ye “Sparda!!” Diye bağırıyor. Bizi yani Dante yi Sparda olarak görüyor daha önce örümcek boss da bizi öyle görmüştü. Oğlum Dante ile gurur duyuyorum

Traileri izledim grafikler gerçekten çok iyi durum da bı ara nelo angeloyu görür gibi oldum 7.dklar da ilginç😁 hâlâ vergilin olmaması çok kötü bir durum, lady ve thrish bile var ama vergil yok ne oyunun kapak resminde ne trailer da ne başka bir yerde yazık !!

• Arkadaşlar ne yalan söyliyim dmc 3 ve 4 ü bitirmiş biri olarak söylüyorum.
    Ben DmC 2 görmek istiyordum.

DmC deki combatı görünce burdakine Iğğ diyorum.
    Devil May Cry 4 de nerodan danteye geçince neroyu özledim sebebi ise combatı danteninkinden daha akıcı ve keyifliydi.Sonrasında special edition çıktığında vergili sevdim çünkü abi hızlı ve akıcıydı.

Hantallaşmış oyun.

Kendi stilini oluşturmuştu her ne kadar devil may cry hayranları sevmesede bu türe yeni başlayanların belkide sevebileceği en iyi hack and slash oyunuydu.
    Metacritic Puanıda 86'da

Ayırca 469 TL nedir be abi.İNSAFFF!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: nopainnogain12

Arkadaşlar ne yalan söyliyim dmc 3 ve 4 ü bitirmiş biri olarak söylüyorum.
    Ben DmC 2 görmek istiyordum.

DmC deki combatı görünce burdakine Iğğ diyorum.
    Devil May Cry 4 de nerodan danteye geçince neroyu özledim sebebi ise combatı danteninkinden daha akıcı ve keyifliydi.Sonrasında special edition çıktığında vergili sevdim çünkü abi hızlı ve akıcıydı.

Hantallaşmış oyun.

Kendi stilini oluşturmuştu her ne kadar devil may cry hayranları sevmesede bu türe yeni başlayanların belkide sevebileceği en iyi hack and slash oyunuydu.
    Metacritic Puanıda 86'da

Ayırca 469 TL nedir be abi.İNSAFFF!!!!
    Senin ki tam tersi olmuş, Milyonlarca DMC hayranı DmC yi sevmez ve Nero yu sevmez, Ki hantal olan Nero'dur çok az kombo çeşiti var hep aynı şekilde kılıcı sallar durur.

Hızlı ve bir sürü kombosu olan Dante'dir, Dante'nin 4 ayrı stilde 10 dan fazla kombosu var. Royal Guard, Sword Master, GunSlinger, Trickster olarak 4 Ayrı stilde bir sürü kombosu var Dante'nin ve Devil Trigger de de bu kombolara ekstra biniyor.

DmC kötü oyun değil sadece gerçek DMC evreni ile alakası yoktu ve esas DMC serisinin devamı gibi olamazdı.

Gerek hikaye, Gerek Grafikler, Gerek animasyonlar ve hız olarak şuan Bu oyunu Milyonlarca DMC hayranı ve oyunla alakası olmayan insanlar bile deli gibi bekliyor.

• İnan olmasada olur kafasındayım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Senin ki tam tersi olmuş, Milyonlarca DMC hayranı DmC yi sevmez ve Nero yu sevmez, Ki hantal olan Nero'dur çok az kombo çeşiti var hep aynı şekilde kılıcı sallar durur.

Hızlı ve bir sürü kombosu olan Dante'dir, Dante'nin 4 ayrı stilde 10 dan fazla kombosu var. Royal Guard, Sword Master, GunSlinger, Trickster olarak 4 Ayrı stilde bir sürü kombosu var Dante'nin ve Devil Trigger de de bu kombolara ekstra biniyor.

DmC kötü oyun değil sadece gerçek DMC evreni ile alakası yoktu ve esas DMC serisinin devamı gibi olamazdı.

Gerek hikaye, Gerek Grafikler, Gerek animasyonlar ve hız olarak şuan Bu oyunu Milyonlarca DMC hayranı ve oyunla alakası olmayan insanlar bile deli gibi bekliyor.

Alıntıları Göster
    Çok güzel özetlemişsin kardeşim.

• nopainnogain12 kullanıcısına yanıt
    Bence çeşitlilik iyi tek kahraman sıkıyo bir süre sonra ve DmC güzeldi de sanki kafayı çeken bir adamın hayalleri gibiydi

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.