Şimdi Ara

Devil May Cry HD Collection PS4, Xbox One ve PC için Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       Capcom, Devil May Cry HD Collection'ı PlayStation 4, Xbox One ve PC için duyurdu.

Devil May Cry HD Collection 13 Mart 2018 tarihinde $29.99 fiyat ile hem kutulu hem de dijital olarak çıkış yapacak.

Devil May Cry HD Collection Nisan 2012'de PlayStation 3 ve Xbox 360 için çıkmıştı. İçerisinde 2001'de çıkan Devil May Cry, 2003'te çıkan Devil May Cry 2 ve 2006'da çıkan Devil May Cry 3: Special Edition bulunuyor.

• Klasik. Hala türünün en iyisi :D

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Cepten yemeye devam asscom,Bunlarda bitince ne yapacaksınız bakalım.
  • GhostTurk61 kullanıcısına yanıt
    Gow varken bu iş dmc ye düşmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hiko9

İyi de hocam daha kratos portakal da vitamin iken Dante reyiz ebony ve ivory ile alemlere akıyordu..
  • Yakışır Dante'mize.. Sırf çözünürlük değil ciddi bi grafiksel gelişme olursa alır oynar sinirden göbek çatlatırım gene oh mis
  • Devil may cry oyunlarından sadece 4 ve dmc'yi oynadım. Klasik seriyi oynamadım. 3 oyunlu paket güzel olur. Toplam 24 saat daha ne istenir.

• Darısı god of war saga için.

• Bu haberden sonra Devil May Cry 5 kesin gelecek diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uchigatana -- 7 Aralık 2017; 20:19:5 >
  • PC'ye gelmesi iyi oldu umarım yeni oyunu da yakında duyurur Capcom. İyi bir oyun olmasına rağmen klasik DMC hayranlarından aşırı olumsuz tepki aldığı için Ninja Theory'a yaptırmak konusunda emin değiller sanırım.

Bu arada GOW ile DMC aynı tarzda oyunlar demek doğru değil. DMC'in ustalık gerektiren, karmaşık bir dövüş sistemi vardır. Bunu Sony fanları yanlış anlayacaktır ama GOW'un yaratıcısı David Jaffe'de söyler. GOW yapılırken piyasada Ninja Gaiden, Devil May Cry gibi karmaşık ve ustalık gerektiren dövüş sistemine sahip oyunlar vardı fakat biz GOW'da bunu hedeflemedik. 30 düşman ile oyuncunun tek karakter olara kendini güçlü hissetmesini istedik der. Hatta David Jaffe'in ne yapmayı amaçladığını anlamayıp onu zamanında Sony'e şikayet eden geliştiriciler olmuş.

Kısacası GOW'da atmosfer harikadır, mekanlar özenle yaratılmıştır ama dövüş sistemi hemen öğrenebileceğiniz kadar basittir. Basit olması oyuncunun kendini Kratos gibi güçlü bir karakter hissetmesini sağlar. Zaten genelde üstünüze tonla düşman atar.

DMC serisindeyse mekanlar basittir, üstüne hiç düşünülmemiş dövüşmek için alandır. Sizi etkileyecek pek bir mekan olmaz. Fakat dövüş sistemi karmaşık ve ustalık gerektirir. Zaten zamanında DMC 3 çıktığı zaman oyunu alanlar Normal zorlukta bile ne kadar zorlandıklarını hatırlar. Yıllarca DMC 3 oynayıp sonradan forumlarda 'aa düşmanın üstüne çıkıp sörf tahtası gibi kullanabiliyor muyuz' diyenler olmuştur.

Kısacası her oyunda kılıç ve aksiyon var diye farklı kitleleri ve farklı oynanışı hedefleyen oyunları birbiriyle kıyaslayıp durmak pek doğru değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hiko9

İkiside çöp.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah o eski günlerr..Hele DmC 2 yi oynamayan varsa sırf ikinci oyun için Bunu Alıp oynasın Zamanında Ps2 nin bana göre en iyi 10 oyunundan biridir

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Kıskançlıktan geberiyosun anladık

• quote:

Orjinalden alıntı: clebris

Devil may cry oyunlarından sadece 4 ve dmc'yi oynadım. Klasik seriyi oynamadım. 3 oyunlu paket güzel olur. Toplam 24 saat daha ne istenir.

ilk olarak 1 ve 3 ü oyna efsanedir zaten bu ikisi %100 bitirme ile 200 saatini alır.(bloodly palace,ranklar,tüm karakterler,tüm zorluklar,modlar ve trophyleri sayarsak tabi) 2. çok kötüdür ateşli silahlar çok güçlü ve yakın dövüş hareketleri çok az eğer 2.oyunu kesin oynayacağım diyorsan en sona at.

• Dmc dövüş sisteminde daha çeşitli olabilir ama kalan herşeyde sınlfta kalıyor

• quote:

Orjinalden alıntı: Hiko9

Dmc dövüş sisteminde daha çeşitli olabilir ama kalan herşeyde sınlfta kalıyor

hayır katılmıyorum dmc dövüşü,bossları,müzikleri,zorluğu ve çeşitli oynanabilen karakterleri ile güçlüdür.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hiko9

Kıskançlıktan geberiyosun anladık

La xbox’a da geliyormuş neyini kıskanayım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • GhostTurk61 kullanıcısına yanıt
    1-gow exclusive olduğu için daha özenli,cilalanmış ve kaliteli bir seridir.2-Hikaye anlatımı daha iyidir ve hollywood filmleri tadındadır.dmc gibi dizi hikaye anlatımına sahip değildir.3-Bir tane platforma geliştirilden dolayı grafik kalitesi çok daha iyidir ve ayrıca mekan tasarımlarındada dmc ye bin basar.4-Muzikleri efsanedir 1, 2 tane sound parçasından ibaret seri değildir.5-Boss dövüşleri o muziklerin eşliğinde dahada epiktir.6 dmc yi seviyorum dövüş sistemi çeşitlidir gow a göre:) ayrıca dante karakteride favorimlerindendir.

• Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Kendini objektif göstermek istediyinden dolayı dmc de bok attın ama

• nays gelsin gelsin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.