Şimdi Ara

DEVİL MAY CRY V|PS4 ANA KONU|8 MART 2019 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
613
Cevap
9
Favori
27.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Koskoca nesil boyuncu bu zamana kadar DmC oyunu çıkmaması zaten ayrı bir skandaldır. Ne diyelim zararın neresinden dönülürse kardır.

Hangi konsept üzerinden devam edeceklerini çok merak ediyorum. DmC 4'de Dante'nin yaşı ilerlemişti direk o senaryo üzerinden gidip ileriye dönük bir yol mu izleyecekler yoksa yenilenen son haliyle olan geçmişe yönelik bir senaryo mu ?
  • Sitesinde Geri sayım mevcut :)

http://thegameawards.com/
  • gelse süper olur.emo yada eski hali farketmez oynanışı iyi olsun yeter.
    ayrıca capcom un bi RE2 remake olayı vardı ne oldu o....yada süpriz bir onimusha....
    Capcom sırf Street Fighter 5 e DLC yapmaktan başka bir iş yapmayan firma oldu.Hortlat eskileride sevinelim....
  • Ben konu açmadan önce her zaman bakıyorum var mı diye yoktu açtım, KAKA ile aramızda bu tür işlerin lafı olmadı hiçbir zaman isterse bu konuyu kapatırım, alıntılayalım kendisi karar versin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ykrr kullanıcısına yanıt
    DmC'nin eğer son versiyonundan devam ederlerse Vergil'inde olma ihtimali çok yüksek.

Re 2'nin remake versiyonu garip bir hal aldı. Ses seda yok maalesef.

Onimusha ve Dino Crisis serilerini geri döndürse baya ilgi görür ama onun yerine dediğin gibi SF 5'e DLC kasıyorlar.
  • DmC ye devam edilmez galiba.ninja theory ile hiç ama hiç ilişiği olmadı oyundan sonra capcom un.gönül isterdi yeni DMC yapılsın ve platinum games işin başında olsun.
    Öyle bir durumda var haklısın ama belki gizliden bir süreç başlatmışta olabilirler.

Capcom büyük olasılıkla yeni bir stüdyo ile projeye devam edecek ve direk dördüncü oyun sonrası konu alınacak. Dante'yi yine ilerlemiş yaşıyla görürüz belki aralarda Nero'da oyuna dahil olur.
  • DMC’nin serisini oynamadım yani DMC 1-2-3 oynamadım fakat DMC4 ile son çıkan Dante’nin genç hali olan oyunları oynadım. Oyunun fanları yanlış anlamasın ama zannedersem serinin en iyi oyunu DMC4 herhalde. O oyunda ki boss’lar o kombolar filan bazen açıyorum izliyorum.Oynarken bitmesin diye dua ettiğim ender oyunlardandır bende.İnşallah çıkarda DMC4’ün devamı filan olur o oyun gibi keyifli güzel bir oyun ortaya çıkar. Eğer çıkacaksa yukarda bir arkadaşın dediği gibi DMC 1-2-3 collection çıkarsınlar yeni nesil grafiklerle remastered yani o zaman seriyi tamamlamış olurum.Bakalım takipteyiz.

• banada öyle geliyor son günlerde çok fazla sağda solda DMC lafı dolaşıyor.Vergil oynana bilir karakter olursa bayağı hoşuma gider.
    merak ettiğim oyun yapılıyorsa nasıl olacağı.ben eski çizgisinde olmayacağını düşünüyorum.(olmasınıda sanırım artık fazla istemem).değişiklik şart gibi.çünkü DMC 4 eski DMC tadında idi va galiba ya istenilen etkiyi yapamadı yada istenilen kadar satmadı.saçma sapan açık dünya vari bir şey yapmazlar umarım.ama yan görevleri olan akıcı bir hikayeli en azından eski oyunlardaki kadar çizgisel olmayan,daha geniş mekanlı bir oyun zevkli olabilir...
  • Lion_Army kullanıcısına yanıt
    DMC colection gelebilir PS4 e.heleki okami yi getirdiler neden olmasın.içimda her zaman Haunting ground bir yara olarak kaldı.bir ara Ps3 e gelme muhabbeti vardı olmadı.belki PS4 e gelir...
    Dördüncü oyunu ben beğenmiştim. Yan görev ve ana senaryo dışında ilerleyişin olması için ister istemez açık dünya olması gerekir. Bunlara bence hiç gerek yok eski oynanış dinamiklerinde bir DmC hertürlü iş yapar. ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sage Djavul

Dördüncü oyunu ben beğenmiştim. Yan görev ve ana senaryo dışında ilerleyişin olması için ister istemez açık dünya olması gerekir. Bunlara bence hiç gerek yok eski oynanış dinamiklerinde bir DmC hertürlü iş yapar. ;)

oyuna başından beri hakim olan kesim için tamam ama hiç oynamayan kesim için soru işareti eski tarz.4 güzeldi ama bence iş ekonamik olduğu için ve (bence)iyi satış rakamları olmadığı için değişiklik yaparlar.açık dünya kısmıda eğer FF serilerinden her hangi birisini oynadıysan (FF7 den sonra)dünyaya açık dünya diyemeyiz ama çok geniş alanlar vardı.kastettiğim o tarz bir şey.artık eski tarz 20- 30 yaratık kesip çıktığımız dar koridor hack n slash ler daha iş yapmaz bu saaattten sonra.ayrıca biraz da teknik yetersizliklerden ötürü o şekildi.ben isterim daha büyük alanlarda dolaşmak DMC evreninde.

Dediğin olayı anladım valla bakalım bir duyurulsun bakarsın gameplay'de gelir. O zaman neyin ne olduğu belli olur. Büyük değişikliklerde olabilir mesela Re 7'deki gibi.
  • aynen bizim konuşmamızdan çok capcom un duyuru yapması daha önemli.lafı dolaşıyor ortada en azından ben bu aralar bir duyuru beklemedeyim.
    Valla büyük olasılıkla geliyor gibi görünüyor hatta Ps4 için Time Ex'de olabilir.
  • Ps4 için Time Ex'de olabilir.
    ????
    kaynak var mı?valla gerçekse sevindim....
    Sızıntılara göre DmC 5 için Sony baya bir maddi destek sağlıyormuş. Bu nedenle oyun Ps4 ve PC için çıkabilirmiş tabi bunlar sadece teori ile söylentiler üzerine kurulu.
  • olabiliritesi var gibi duruyor...
    Haunting Ground'ı unut zamanında oynamadıysan. Oyun gerçekten mükemmeldi kesinlikle bir şekilde oyna

• quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Haunting Ground'ı unut zamanında oynamadıysan. Oyun gerçekten mükemmeldi kesinlikle bir şekilde oyna

onu oynamaz olurmuyum.hd olarak aktarılsa idi süper olurdu.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.