Şimdi Ara

Devil May Cry 5 (2019) [PC ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
7
Favori
10.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sadece V karakteri pek akıcı değil ama diğer 2 karakter müthiş hele Dante..
  • V karakterini sadece ben sevdim galiba :) adamın duruşu yeter yav savaşırken açıyo kitap okuyor adam
  • yalnız o değilde ben oyunu bitirdim ama hala v'nin kitabı okuma skillinin ne işe yaradğını anlamadım

• son sahnede dante ile vergil uçurumdan aşağı atlarken dantenin "my name is dante" diyerek DmC:Devil May Cry'a gönderme yapmasını bekledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitsin yemek yicem -- 29 Mart 2019; 14:20:31 >
  • Elimde Amd Steam Key'i var isteyen pm den ulaşabilir.80-100tl arası gidiyormuş konuşur anlaşırız.
    Maksat Dmc fanları steam kütüphanesini boş bırakmasın.
  • Devil Trigger dolduruyor yavaş yavaş.
  • Oyunu yeni türkçe yama ile bitirdim. Hack % slash oyunları genelde yorucu gelir, fakat DMC5 bayağı hoşuma gitti. Hele Dante'ye verilen silahlarda oha dedim artık. Adamlar gerçekten çıtayı aşmış, kaç tane kombo kombinasyonu yapmışlar Allah bilir. Capcom yıllar sonra gönlümü aldı kendi adıma. Yılın ilk 3 ayında 2 bomba oyun çıkardılar, gerçekten başarılı. Devam oyununu sabırsızlıkla bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Oyunu yeni türkçe yama ile bitirdim. Hack % slash oyunları genelde yorucu gelir, fakat DMC5 bayağı hoşuma gitti. Hele Dante'ye verilen silahlarda oha dedim artık. Adamlar gerçekten çıtayı aşmış, kaç tane kombo kombinasyonu yapmışlar Allah bilir. Capcom yıllar sonra gönlümü aldı kendi adıma. Yılın ilk 3 ayında 2 bomba oyun çıkardılar, gerçekten başarılı. Devam oyununu sabırsızlıkla bekliyorum.
    Oyunun tr yaması çıktı mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arman09 kullanıcısına yanıt
    Oyunun 2 adet yaması var. Birisi Apex grubu, birisi TRGamestudios/ucrew ortaklaşa yaptığı. Ben ucrew olanla bitirdim.
  • arkadaşlar bende oyuna başlayacağım da tavsiyesi olan var mı? yani şunu soruyorum oyun süresi biraz kısaya, bütün komboları yapacak yetenekler veya hareketleri öğrenebiliyor muyuz bu sürede
  • quote:

Oyunun 2 adet yaması var. Birisi Apex grubu, birisi TRGamestudios/ucrew ortaklaşa yaptığı. Ben ucrew olanla bitirdim.
    hocam fark mı neden ucrew?
  • quote:

Orijinalden alıntı: murattekno

arkadaşlar bende oyuna başlayacağım da tavsiyesi olan var mı? yani şunu soruyorum oyun süresi biraz kısaya, bütün komboları yapacak yetenekler veya hareketleri öğrenebiliyor muyuz bu sürede
    Oyun bittiğinde kombolarin %70 kadari açılmış oluyor. Ikinci kez oynadigina geri kalan %30unu da açmış oluyorsun ki zaten ikinci kez oynamak isteyeceginin garantisini verebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: murattekno

hocam fark mı neden ucrew?

Alıntıları Göster
    Apex olanı kullandim ben tavsiye etmiyorum. Ceviri kalitesi iyi olsa da Menudeki karakter tanitimlarina baktiginda yazilar okunmayacak kadar küçük görünüyor. Diger yama daha başarılı.

• quote:

Oyunu yeni türkçe yama ile bitirdim. Hack % slash oyunları genelde yorucu gelir, fakat DMC5 bayağı hoşuma gitti. Hele Dante'ye verilen silahlarda oha dedim artık. Adamlar gerçekten çıtayı aşmış, kaç tane kombo kombinasyonu yapmışlar Allah bilir. Capcom yıllar sonra gönlümü aldı kendi adıma. Yılın ilk 3 ayında 2 bomba oyun çıkardılar, gerçekten başarılı. Devam oyununu sabırsızlıkla bekliyorum.
    Neronun da her kolunun ayri kombosu vardi onuda yabana atmamak lazim :) bu sebepten dolayi danteden daha fazla kombosu var neronun

• Farkı daha kaliteli. Diğer grubun çevirisi bayağı kötüydü başlarda, sonradan düzelttiklerini iddia ettiler fakat denemedim. Bildiğin yerden şaşmamak gerek. :)

Bildiğim yer dedim ama çok büyük bir hata ile karşılaştım u-crew yaması ile oynarken. Oyuna girerken kendi hazırladıkları kısayolla girmen gerekiyor. Ben bazen unutup direk steamden giriyordum, sorun da olmuyordu. Taa ki bazı bölümlerin yükleme ekranı başında oyunun kalması sorunu çıkmaya başladı. 9.chapterin başında olmuştu, görev yöneticisinden kapatarak çıkabiliyordun. Neyse başka gün yine steamden direk girmişim, 11.chapterin başında kaldı. Aynı şekilde kapattım, tekrar girmeye çalıştığımda save dosyasının komple silindiğini gördüm. Cloud olarak kaydedildiği için manuel kaydedilen yere de baktım fakat oradan da silinmişti. Mecburen oyuna tekrardan başladım. Yani yarısını geçtiğim oyuna sıfırdan başlamış oldum. Fazla sinir olmadım, normal modda oynuyordum kolay geliyordu. En zor seviye ile tekrardan başlayıp bitirdim oyunu. Sorun direk onlarla kaynaklı diyemem, yine de olan oldu.

@Şuan noluyo,

Aynen o da var değil mi. Ben oyunun sonlarına doğru zevk almaya başladım Nero'nun oynanışından. Ama Dante akıyor bildiğin.

• quote:

Farkı daha kaliteli. Diğer grubun çevirisi bayağı kötüydü başlarda, sonradan düzelttiklerini iddia ettiler fakat denemedim. Bildiğin yerden şaşmamak gerek. :)

Bildiğim yer dedim ama çok büyük bir hata ile karşılaştım u-crew yaması ile oynarken. Oyuna girerken kendi hazırladıkları kısayolla girmen gerekiyor. Ben bazen unutup direk steamden giriyordum, sorun da olmuyordu. Taa ki bazı bölümlerin yükleme ekranı başında oyunun kalması sorunu çıkmaya başladı. 9.chapterin başında olmuştu, görev yöneticisinden kapatarak çıkabiliyordun. Neyse başka gün yine steamden direk girmişim, 11.chapterin başında kaldı. Aynı şekilde kapattım, tekrar girmeye çalıştığımda save dosyasının komple silindiğini gördüm. Cloud olarak kaydedildiği için manuel kaydedilen yere de baktım fakat oradan da silinmişti. Mecburen oyuna tekrardan başladım. Yani yarısını geçtiğim oyuna sıfırdan başlamış oldum. Fazla sinir olmadım, normal modda oynuyordum kolay geliyordu. En zor seviye ile tekrardan başlayıp bitirdim oyunu. Sorun direk onlarla kaynaklı diyemem, yine de olan oldu.

@Şuan noluyo,

Aynen o da var değil mi. Ben oyunun sonlarına doğru zevk almaya başladım Nero'nun oynanışından. Ama Dante akıyor bildiğin.
    Aynen motoru tofaş gibi drift yapa yapa gezdiriyodum neronun kilicin uzerinde aladdinin halisi misali gezmesi zamani durdurmasi kirbaç gibi şlak şlakkk kullandigi robot kol skilli megaman kolu falan yuzlerceydi neronunki

• quote:

Farkı daha kaliteli. Diğer grubun çevirisi bayağı kötüydü başlarda, sonradan düzelttiklerini iddia ettiler fakat denemedim. Bildiğin yerden şaşmamak gerek. :)

@Şuan noluyo,

teşekkür ederim, sanırım u-crew'in çevirisi ücretli :(

• Oyunu bende çok beğendim özellikle neronun kol olayı acayip zenginlik katmış oyuna. Tek beğenmediğim kısım müzikler o müzik eksikliği yüzünden sanki tam içine giremedim oyunun. Düşmanları fıldır fıldır elimde çevirirken insan söyle sert gaza etirici müzikler arıyor.
    Aycica milletin aksine ben V yi çok bendim özellikle V aktifken griffon ile shadowu daha aktif kullanıyorum (neronun silahı ile kılıcı ikilisi gibi). Neroda silahı kullanmayı hep unutuyorum kollar ile milleti tokatlarken ama V de her ikisinide gayet seri kullanıyorum V yide savaş alanına nightmare ile dahil ettimi oluyor sana tam curcuna ağız burun ne varsa dalıyorum valla.

• unbqlqnced kullanıcısına yanıt
    Normalde müzik yorumunuza katılırdım hocam. Ama bilmiyorum nedense 1 haftadır aralıksız her gün Devil Trigger dinliyorum. Oyundayken bu kadar dikkatimi çekmemişti. Müziklerini yapan Casey Edwards sağlam parçalar yapmış bana göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FORZAFATHER -- 18 Temmuz 2019; 9:20:53 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.