Şimdi Ara

Devil May Cry 5 %100 Türkçe Yama ÇIKTI [APEX ÇEVİRİ] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
13
Favori
17.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar kolay gelsin sekiro shadows die twice Türkçe yama düşünürmüsünüz acaba ?
  • Merhabalar, çabalarınız için tebrik ediyorum. İyi işler yapıyorsunuz. Sizden ricam konu içeriğini biraz daha zenginleştirmeniz ve oyun için birkaç cutscene paylaşmanız olacaktır. Tüm ekibin ellerine sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alptunga22

Merhabalar kolay gelsin sekiro shadows die twice Türkçe yama düşünürmüsünüz acaba ?
    Evet, ekstra bir şey yaşanmazsa çevirmeyi düşünüyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: extrmesports

Bu mesaj silindi.
    Üstadım yorumlara pek kafayı takmayın, türkçe yama konusu biraz doktorluğa benzer, hem hastayı tedavi edersin hem küfür yersin.
  • çok hızlısınız tebrikler başarılar.....
  • Şu oyun çevirilerinde emeğinize saygımız var fakat herkes gönlünden kopanı atsın bağış için. Apex çeviri grubu ücretsiz yaptığı için bu gruba bağıl atacağım. Ücretli oyun yaması yapıp kendinizden soğutmaktan başka bir şey yaptığınız yok. Ücretsiz yama yapıp buraya sunan arkadaşlar bir şeyler başarmak için yapan arkadaşlardır diye düşünüyorum. Şevkinizi kırmak isteyenler olacaktır ama herkes bu insanlar gibi değil.

He bu arada şunuda söylemeden edemiyeceğim 2 grubuda takip ediyorum apex çeviri grubuna çok yükleniliyor bazı yerlerde yanlış çeviri yaptığı için. İnanın bana konuşulan diyaloglarda karakterlerin ses tonundan o yanlış yerleri siz zaten kendiniz düzeltiyorsunuz.

Ben her zaman demişimdir demeye de devam edeceğim. Ücretsiz olarak sürülen bir ürün, her zaman bir şeyler başarmayı daha çok isteyen kişiler tarafından yapılmıştır. Hatalar elbet olacaktır. Önemli olan zaten o hataların arkasında durmaktır. "Evet orada hata yaptık ama yeni çıkaracağımız yama da böyle bir şey olmayacak".

Arkanızdayım ben her zaman emeğinize sağlık. İyi çalışmalar

• quote:

Orijinalden alıntı: vicuk ben spaydi

Şu oyun çevirilerinde emeğinize saygımız var fakat herkes gönlünden kopanı atsın bağış için. Apex çeviri grubu ücretsiz yaptığı için bu gruba bağıl atacağım. Ücretli oyun yaması yapıp kendinizden soğutmaktan başka bir şey yaptığınız yok. Ücretsiz yama yapıp buraya sunan arkadaşlar bir şeyler başarmak için yapan arkadaşlardır diye düşünüyorum. Şevkinizi kırmak isteyenler olacaktır ama herkes bu insanlar gibi değil.

He bu arada şunuda söylemeden edemiyeceğim 2 grubuda takip ediyorum apex çeviri grubuna çok yükleniliyor bazı yerlerde yanlış çeviri yaptığı için. İnanın bana konuşulan diyaloglarda karakterlerin ses tonundan o yanlış yerleri siz zaten kendiniz düzeltiyorsunuz.

Ben her zaman demişimdir demeye de devam edeceğim. Ücretsiz olarak sürülen bir ürün, her zaman bir şeyler başarmayı daha çok isteyen kişiler tarafından yapılmıştır. Hatalar elbet olacaktır. Önemli olan zaten o hataların arkasında durmaktır. "Evet orada hata yaptık ama yeni çıkaracağımız yama da böyle bir şey olmayacak".

Arkanızdayım ben her zaman emeğinize sağlık. İyi çalışmalar
    Bende bu yoruma aynen katılıyorum..Daha da diyecek bir şeyim yok..

• Setup dosyası ile türkçe olmadı Manuel yüklemeyi hiç yapamadım. Naısl yaptınız ?
  • Türkiye gibi bi ulkede beta yayinlamak cok buyuk amatorluk iyi niyetle oldugu belli ama çoğu yamam bitti bu kadar sanip oynuyor beta ne bilen yok her zaman en iyisi en kaliteli ve tamamlanmış yamayi yayinlamak ki adınız kalite ile anılsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.a elinize emeginize saglik

• wwe2k19 ne durumda hiç ses seda yok bayadır
  • Elinize , emeğinize sağlık.Diğer kan emen gruplar gibi değilsiniz.Sizi seviyoruz
    Hakkınız ödenmez..

• quote:

Orijinalden alıntı: extrmesports

Bu mesaj silindi.
    Merhaba,

%100 için bir tarih var mı acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yer yer kaliteli yer yer vasatın altı çeviriler var. Yamanın halen geliştiriliyor olması güzel, verdiğiniz emeğe değer umarım. Elinize sağlık arkadaşlar... Ancak şunu da belirteyim, font konusunda tecrübeli biri olarak yaptığınız fontları pek beğenmediğimi söyleyeyim, üzerinde biraz daha çalışılsa fena olmaz.

Dilerseniz kendi hazırladığım fontları da kullanabilirsiniz. Buradan paylaşayım...

DMCV Türkçe Fontlar

Ayrıca oyunu modlamak için QuickBMS kullanmak yerine FluffyQuack'ın Mod Manager'ini kullanırsanız hem yama boyutu düşer hem de daha pratik paketleme sağlar diye düşünüyorum. 2mb'lık bir dil arşivi için 60 MB'lık setup yapılmış. Mod aracıyla birlikte toplam 15mb'lık bir setup hazırlanabilir.

http://residentevilmodding.boards.net/thread/10142/modding-pak-files-version-794
    www.fluffyquack.com/tools/modmanager.rar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 24 Mart 2019; 13:35:27 >

• Elinize emeğinize sağlık dostum ama size bir önerim var asla full olmadan yama yayınlamayın bir çok sorun olabiliyor. Mesela setuplu halini kurdum az ilerledim oyun kilitlendi sinyal yok gibi hata aldım çoğu kez bu sefer 2.bölüme geldim oyundan çıktım tekrar açtım save silinmiş baştan başlıyor. Test aşaması çok önemli yama uygularken bir çok hata ile karşılaştım şahsen

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.