Şimdi Ara

Devil May Cry 5 %100 Türkçe Yama ÇIKTI [APEX ÇEVİRİ] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
13
Favori
17.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Elinize sağlık başarıyla kurdum :)
  • Beyler loadıng sorunu yasayan varmı tr yama dan sonra ilk ara sahneden sonra oyun acılmadı ? bir de yamayı nasıl kaldırıcağız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bıyıklı Bey -- 21 Mart 2019; 6:59:35 >
  • extrmesports kullanıcısına yanıt
    Çok sağol usta video güzel olmuş ama benim sistemde (win 10) salt okunur hiç kalkmıyor, kapatıyorum sizin yaptığınız gibi yapıyorum
    sonra bakıyorum olmuşmu diye ama kutucuk hala işaretli. Neyse ben bi setup bekliyim oda olmazsa bi formatlayım pc yi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Profracer -- 21 Mart 2019; 10:31:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Profracer

Çok sağol usta video güzel olmuş ama benim sistemde (win 10) salt okunur hiç kalkmıyor, kapatıyorum sizin yaptığınız gibi yapıyorum
    sonra bakıyorum olmuşmu diye ama kutucuk hala işaretli. Neyse ben bi setup bekliyim oda olmazsa bi formatlayım pc yi
    Ben de olmadı dostum setup ile kurmak daha sağlıklı olacak tr oldu ama bu sefer loadig ekranın da kaldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • extrmesports kullanıcısına yanıt
    Onu zaten yaptım öyle denedim ama dosyaları yamanın olduğu klasöre yapıyor oyuna giriyorum Türkçe olmuyor. Neyse fazla kasmaya gerek yok
    siz iyi bir setup yapın birde öyle deneyelim.
  • Dün kurdum girdim oyuna yamada bir sıkıntı yok sıfırdan başlayıp 5.ci bölüme kadar geldım ancak çeviride bazı hatalar var örneğin Qliphoth cehennem poleni olarak çevrilmiş. Neronun Exceed yeteneği "enteresan" olarak çevrilmiş aynı şekilde blue rose red queen devil trigger ( şeytan kesici olarak çevrilmiş ) bu tarz isimler orjinal olarak kalması gerekiyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rêsistance -- 21 Mart 2019; 13:33:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rêsistance

Dün kurdum girdim oyuna yamada bir sıkıntı yok sıfırdan başlayıp 5.ci bölüme kadar geldım ancak çeviride bazı hatalar var örneğin Qliphoth cehennem poleni olarak çevrilmiş. Neronun Exceed yeteneği "enteresan" olarak çevrilmiş aynı şekilde blue rose red queen devil trigger ( şeytan kesici olarak çevrilmiş ) bu tarz isimler orjinal olarak kalması gerekiyordu
    Bilgilendirme için teşekkür ederiz. Diğer hatalarımızı görmeniz açısından discord kanalımıza sizleri bekliyoruz.
  • Yamayı kurduktan sonra açılan oyun açılmaz oldu siyah ekranda kalıyor

• Hocam setup gün için de gelecek mi ? Normal kurulum sorunlu çalisan oyunu da bozuyor

• Yamada emeği geçen herkesin eline sağlık. Umarım yakın zamanda tamamlarsınız. İyi çalışmalar.
  • Emeğinize sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: extrmesports

Bu mesaj silindi.
    yamayı indirdiğim gibi bitirdim oyunu teşekkürler hocam emeğinize sağlık
  • Setup eklendi kolay gelsin
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.