Şimdi Ara

devil may cry 4 skill ve bölüm geçişleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
4.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bi şekilde mission 10 a kadr geldim ama ne skilleri ayarlıyabiliyorum nede görevleri geçebiliyorum bana bi yardımcı olurmusunuz

• ben dante oldum ama skill ayarlamak nedir bilmiyorum
  • hic skill acmadan 10 bolume kadar geldin mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 29 Temmuz 2008; 15:25:16 >
  • skill nereden açılıyorki??
  • Ben oyunu ve DMC serisini ilk oynayan biri olarak ilk boss da skill bir skill açtım.Sadece Animesini izleyedim ve gazagelip oyununu oynuyorum.İyikide izlemişim.İyikide gaza gelmişim.İyikide oynuyorum DMC4 ü.
  • skill dediğiniz power up mu yani blue queen veya air hike,speed,split filan mı ?Onlarsa tamam
  • quote:

Orjinalden alıntı: gyükseltürk

skill dediğiniz power up mu yani blue queen veya air hike,speed,split filan mı ?Onlarsa tamam

evet onlar...

skilleri aldigin zaman degisik combolar yapiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: [DMC]

quote:

Orjinalden alıntı: gyükseltürk

skill dediğiniz power up mu yani blue queen veya air hike,speed,split filan mı ?Onlarsa tamam

evet onlar...

skilleri aldigin zaman degisik combolar yapiyor

tamam sağol bende diyorum skill ne
  • quote:

Orjinalden alıntı: [DMC]

hic skill acmadan 10 bolume kadar geldin mi

hayır dsotum onları karıştırarak bi şekilde geldim ama mission 10 u geçemedim bi türlü yani doğru skilli bulamadım ve can ibresi kısa bir kaç video seyrettim nette oyunun adam lar ibreyi çoşturmuş
  • bölüm geçmek için illaki bir skille ihtiyaç olmuyor
    ben öyle bir dalmıştımki oyuna ilk bitirdiğimde skill yada item hiç bişe almamıştım :D 2.oynayışımda aklıma geldi
  • arkadaşlar mission 10 u geçtim bu seferde mission 13 te takıldım tricster de kalıyo adamın style i diğerleri alamıyorum böylece canavarı geçemiyorum bi yardım eedrmisin
  • tamam arkadaşlar sorunumu halletim ilginiz için saolun
  • gamepadlemi oynuyorsun yoksa klavyeylemi?
  • gamepad ;)
  • Arkadaşlar Skill Nasıl Açılıyor.....acaba yardımıc olurmusunuz?Nasıl Açabilirim...Skilleri?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanbjk95 -- 12 Nisan 2009; 22:44:10 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.