Şimdi Ara

Devasa Boyutlardaki 3 Adet UzayGemisi 2012'de Dunyaya Saldiracak.(SS eklendi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
4
Favori
7.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hep amerikanın oyunları bunlar
  • ilginç
  • 240 km genişlik mi oha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

bizi yarattığını soyleyecek olan deccal geliyo büyük ihtimal ...

• quote:

Orijinalden alıntı: benimadimkuntakinte

haard nedir kardeş?

Bilimsel arastirmalar icin kurulmus bir merkez. Kuzey isiklarini arastirdigi idda edilmis. HAARD denmis ama bu HAARP buyuk ihtimalle yazim yanlisi yapilmis.
  • yıl 2012 hala ufoya inananlar var.
  • arkadaşlar üzgünüm ama haber doğru. neden bukadar uzaylı filmi yapıyolar sanıyorsunuz özelliklede son zamanlarda.
  • Oğlum bak daha südü sübyensin bak git
  • Terk

• Oleeeyy
  • Kangal alır
  • Ah o gemide bende olsaydımm açık gezegenlere yol olsaydım vız gelirdi herşey inan bana yeterki ben uzaylılara varsaydım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 28 Mayıs 2012; 20:11:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İllumunati kartları var, birisi de bunları deşifre ediyordu. Bu kartlardan biri de sahte uzaylı istilası. Sanırım onu gerçekleştirecekler.

bi de aralık 2012 tarihi verilmiş, maya takvimi muhabbeti ile birleştirecekler heralde

Bu da link:http://www.utkusen.com/blog/illuminati-kartlari-detayli-inceleme.html
  •  Devasa Boyutlardaki 3 Adet UzayGemisi 2012'de Dunyaya Saldiracak.(SS eklendi)
  • Şaka bi yana ben Evrende sadece insanların var olduğuna inanmıyorum.Dunya dışı varlıklar olması çok muhtemel.Ve Nasa nın dünya dışı varlıklar hakkında bilgi sahibi olduğunu ve bunu insanlardan sakladıklarını düşünüyorum.Öyle veya bu şekilde bunu keşfettiklerini tahmin ediyorum.Son zamanlarda yapılan filmler ve bu tarz haberlerle insanlara empoze etmeye çalışılıyor. Artık 2012 mi olur 2112 mi olur bilinmez. Ama elbet bi şekilde belirli bi zamanda bi temas olacaktır kanısındayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arygator12 -- 28 Mayıs 2012; 20:21:49 >
  • İnandım, korkuyla titriyorum.
  • Bekleyip göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Ah o gemide bende olsaydımm açık gezegenlere yol olsaydım vız gelirdi herşey inan bana yeterki ben uzaylılara varsaydım..

• Hepimize tecavüz edecekler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.