Şimdi Ara

Deva Partisi Şehircilik Politikaları Başkan Yardımcısından 'Ne Mutlu Türk'üm Diyene' cevabı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • "Faşist bir ideolojiye sahip olmadığımız için bu tür nasyo-sosyalist söylemlere ihtiyaç duymuyoruz."

Deva Partisi Şehircilik Politikaları Başkan Yardımcısından "Ne Mutlu Türk'üm Diyene" cevabı.
    Deva Partisi Şehircilik Politikaları Başkan Yardımcısından "Ne Mutlu Türk'üm Diyene" cevabı.Teyakkuztwitter
    “Deva Partisi Şehircilik Politikaları Başkan Yardımcısı Bayram Yıldız'dan "Ne Mutlu Türk'üm Diyene" cevabı: "Faşist bir ideolojiye sahip olmadığımız için bu tür nasyo-sosyalist söylemlere ihtiyaç duymuyoruz."”
    https://twitter.com/teyakkuzhaber/status/1641425309986873344?t=TFlVzsq4UdfsWBWSvuVzDg&s=19

Açıklamanın tamamı.

Deva Partisi Şehircilik Politikaları Başkan Yardımcısından "Ne Mutlu Türk'üm Diyene" cevabı.Bayram YILDIZtwitter
    “Faşist bir ideolojiye sahip olmadığımız için bu tür nasyo-sosyalist söylemlere ihtiyaç duymuyoruz. Milletimiz AK Parti'nin din; Memleket ve Zafer Partisi'nin de Türk ve Atatürk değerlerini siyasi çıkarlar için kullanmasından bezmiş durumda.”
    https://twitter.com/bayramhy/status/1641033716599275520?t=cYHyaeYhz5lS-Du8zi9EmQ&s=19

Ek olarak kendisi 14/12/2022 tarihinde Ergenekon için terör örgütü ifadesini kullanmıştır.

Deva Partisi Şehircilik Politikaları Başkan Yardımcısından "Ne Mutlu Türk'üm Diyene" cevabı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben hep diyorum mecburen KK'ya oy vereceğiz ama parti seçiminde muhakkak İYİ Partiye oy verilmesi gerekiyor.Ha İYİ Parti 2018'de ki İYİ Parti mi?Hayır ama Millet ittifakına üye diğer partilere bakınca en milliyetçi ve Atatürk çizgisinde olan tek parti..

Ayrıca KK'nın seçimleri kazandıktan sonra DEVA ve Gelecek Parti'yi umdukları gibi yönetime dahil edeceğini düşünmüyorum.Zira KK'nın şuan iktidara gelirse nasıl bir politika izleyeceği tam net değil.Seçimi kazanabilmek için 'mavi boncuk kimdeyse benim gönlüm ondadır' modunda herkesin oylarını almaya çalışıyor.Bir yandan HDP'ye göz kırpıyor bir yandan malum parti artıklarıyla masaya oturuyor bir yandan terörle mücadeleye devam edileceğini,andımızın geri getirileceğini vs söylüyor.Resmen seçimi alabilmek için her şeyi vaat ediyor ama sadece 'vaat' ediyor.Seçimleri alırsa nasıl bir politika izleyeceği bu nedenle tam belli değil.

• Deva partisine yakışan söylem.

Bu herif Atatürk 'e nasyonalsosyalist ve faşist diyor çaktırmadan. Ulan akp artıkları sizinle yola çıkanın....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hopdediks-Dediğimdediks -- 30 Mart 2023; 21:39:20 >
  • Hopdediks-Dediğimdediks kullanıcısına yanıt

E bu akp nin aynısı.

• Lirikal Militan kullanıcısına yanıt

Deva ve Gelecek partisinin akp den tek farkı başkanlarının akpden kapı dışarı edilmiş olması.

• Ufacık çocuklara her sabah buz gibi havada slogan attıramayan militarist tipler kızmış. Özgürlük; 'Ne mutlu Türk'üm diyene' demeyi yasaklamak veya zorla söyletmek değildir. Her sabah tüm öğrencilere namaz kıldırılsa ortalığı ayağa kaldırırsınız, her sabah slogan attırılması için kendinizi paralıyorsunuz. 2023 yılında hala din, mezhep, milliyetçilik, Atatürk, hemşericilik gibi kavramlara bakarak oy verecek varsa adresleri yukarıda yazılmış zaten. Akp, Zafer, BBP, Memleket, Hüdapar, YRP, MHP sizleri bekliyor.

• boşa demiyorum forumun en tehlikelileri sizsiniz diye hemen twitede jahrein damlamış ince babam ince diye bebelerin beynini yıkayacak

kılıçdaroğlu 2 ayyaş demedikçe gerisi benim umrumda değil. korkmayın ülke yönetmeyecek bu adamlar...

Atatürk düşmanlarına emanet ettiniz çoktan ülkeyi zaten..... amaç onlardan kurtulmak ama tıpkısının aynısı tabiii yaaaaaaaaaa

• Bir kullanici yapay zeka kullanarak sadece ölüler görür adlı kullanıcıyı çizmiş. Engellemiş kendisi komik çocuk. Liseli devalilar şaşırtmıyor. Yaşı yetse zamanında akp ye de oy verirdi

• liberal sol olsun liberal islamcilar olsun, hepsinin iki ortak noktasi vardir:

ilk nokta: Kibleleri Amerika dir.

ikinci nokta : Vatan Milliyet Dusmani dir.

• Naganzo N kullanıcısına yanıt

Bana neden çemkiriyorsun? Açıklamayı yapan ben değilim. Deva partisi. Zamanında akp ye oy verdin sanırım. Bu da aynısı çünkü.

Not: Jahrein Kılıçdaroğlu ve İnce görüşmesinde gerekeni yapın diyerek tweet atmıştır.

• Ben hep diyorum mecburen KK'ya oy vereceğiz ama parti seçiminde muhakkak İYİ Partiye oy verilmesi gerekiyor.Ha İYİ Parti 2018'de ki İYİ Parti mi?Hayır ama Millet ittifakına üye diğer partilere bakınca en milliyetçi ve Atatürk çizgisinde olan tek parti..

Ayrıca KK'nın seçimleri kazandıktan sonra DEVA ve Gelecek Parti'yi umdukları gibi yönetime dahil edeceğini düşünmüyorum.Zira KK'nın şuan iktidara gelirse nasıl bir politika izleyeceği tam net değil.Seçimi kazanabilmek için 'mavi boncuk kimdeyse benim gönlüm ondadır' modunda herkesin oylarını almaya çalışıyor.Bir yandan HDP'ye göz kırpıyor bir yandan malum parti artıklarıyla masaya oturuyor bir yandan terörle mücadeleye devam edileceğini,andımızın geri getirileceğini vs söylüyor.Resmen seçimi alabilmek için her şeyi vaat ediyor ama sadece 'vaat' ediyor.Seçimleri alırsa nasıl bir politika izleyeceği bu nedenle tam belli değil.

• pskillercheto kullanıcısına yanıt

ikisinin toplamı = 6 lı masa

adamlar yıllardır ortak paydaları Türk düşmanlığı olduğu halde birleşemeşlerdi, kk geldi hepsini topladı

• Hopdediks-Dediğimdediks kullanıcısına yanıt

+1

• Lirikal Militan kullanıcısına yanıt

Aylar önce yaptığım tespite bak be. Sadece ölüler cortlar şimdi de zafer partisine sallıyor. Vatansızlar şaşırtmıyor.

• Naganzo N kullanıcısına yanıt

Bir de bu Nagazozun yaptığı analize bak. Sera Kadıgil ile yarışır siyasi zekası Deva Partisi Şehircilik Politikaları Başkan Yardımcısından "Ne Mutlu Türk'üm Diyene" cevabı. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lirikal Militan -- 30 Eylül 2023; 13:22:23 >
  • Kemal efendinin chp li seçmenin oyuyla meclise soktuğu akp yancıları. Chp seçmeninin yediği kazıkların en büyüğü olarak tarihe geçecektir. Kım sayesinde tabiki piro dedem sayesinde.

• Erlik'in ZORT videosunu izleyin lütfen deva'nın ne olduğunu görürsünüz. 2002-2008 akp tayfa şu anki akp'yi bize mumla aratacak bu gidişle.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.