Şimdi Ara

Dev GTA V Dizüstü Testi 'Bütün Mobil GPU'ları deniyoruz' video inceleme (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
2
Favori
8.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Videodaki ekran kartları zaten gtx

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 640m de ne performans verir acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gaussfire -- 19 Nisan 2015; 14:06:03 >
  • keşke amd çözümünü kullanan 1-2 pc daha olsaydı. şu sıralar sayıları artıyor çünkü cpu ve gpu amd olan dizüstüler. çok güzel bir video olmuş, ellerinize sağlık

• quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

Videodaki ekran kartları zaten gtx

GT 860M dedi sanki en sondaki PC'de. Arıyorum arıyorum 860M diye bi kart bulamıyorum

bir de videodaki 860 4GB bellekli olanı, benim kullandığım 2GB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RealSchule -- 19 Nisan 2015; 14:20:45 >
  • Packard Bell dizüstü bilgisayarlardan hangileri sizce iyi performans verir

• RealSchule R kullanıcısına yanıt
    860'da high-very high arası 30-40'da oynatacaktır.2 Gb olduğu için biraz bellek harcayan ayarları kısarsınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gtx680 m ekran kartı ile oynayabilirmiyim?Ps4 te oynuyorum ancak pc performansını merak ediyorum

• 750m yaklaşık olarak nasıl bir performans verir yorum yapabilecek var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: BARIŞ55

her iletiye eksi veren işkur'a gitsin!

süpersin hocam

• İ7 740Qm 8 gb ram gt335m ekran kartı ile nasıl olur desem?

• Arkadaşlar i7 2630QM ve 6770m var sizce oyunu oynayabilir miyim oynanabilecek bir düzeyde

• Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi(!) denilen yerde yayınlanan saçmalığa bak. Teknik konularda lütfen Erdi Özüağ video üretsin. Mesut Çevik bu işten anlamıyor. Adam detayları yükseltip, çözünürlüğü düşürerek iyi görüntü elde edebileceğini zannediyor. Lcd'lerde doğal çözünürlük meselesinden dolayı çözünürlük düşürmek en son yapılması gereken şeydir. Çamur gibi görüntü elde edersiniz. Ayrıca "Ambient Occlusion"a "ışık süzmeleri falan" diyen bir adamı ancak Türkiye gibi üçüncü sınıf ülkelerde teknoloji editörü yaparlar.

• lenovo y 50 70 modeli var gtx860m ekran kartlı gta 5 i oynarken baktıgımda cpu sıcaklıga 72 74 derece civarında çok fazla oynadıgımda zarar görür mü bilgisayarım ?
  • 780m ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kapsamlı desktop GPU incelemesi olacak mıydı ben mi yanlış hatırlıyorum?

Bu arada vsync kapalı kalsın demişsiniz fakat kırılmalar oynayışı ve alınan zevki sıfırlıyor. Vsync her oyunda şart, sadece kullanmsını bilmeli. Açtığım konuda vsync nasıl düzeltiliyor bahsettimhttp://forum.donanimhaber.com/m_104830773/tm.htm. Ya da nvidia kullananlar oyun vsync off iken nvidia panelden direkt adaptive vsync te açabilirler, gerçi tavsiye etmem.

Birde shader kalitesini zayıf gpu da yükseltip texture'ü azaltmak hiç akıllıca değil.
    MSAA açmak ise ayrı muamma, hiç iyi değil. (reflections için de msaa açtınız ya...)
    Tesellationnı pek bir performans etkisi yok, kısmak gereksiz.
    advanced ayarları açmak
    ve daha bunun gibi birkaç şey var.

Kısacası gereksiz yük bindirmişsiniz. İsteyerek mi yaptınız acaba insanlar olabilecek en kötü ayarlarda nasıl fps alınıyor görsünler diye mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 19 Nisan 2015; 17:51:48 >

• Ayrıca geforce.com daha bu oyun ile ilgil ibir rehber çıkarmadı fakat.http://www.gamersnexus.net/game-bench/1909-gta-v-graphics-optimization-guide Şöyle bir rehber var buraya bakarsanız daha iyi fikir edinmiş olursunuz.
  • Bir diğer şey ise esas FPS drop (düşüşler) gördüğüm kadarıyla oyunu HDD üzerinden oynayanlarda oluyor.
  • İnatla 2GB 960M'li ABRA A5 V5 incelenmiyor.

Yeni çıkan kasa olmasından dolayı hiç inceleme bulamıyoruz ve buna rağmen bu kasanın incelenmemiş olması çok garip.

Texture Quality Very High olmayacak belli ki 2GB olduğundan ama bir baksaydınız keşke 2GB'ı aşınca ne oluyor, Medium Texture kalitesinde fps değerlerinin nasıl oluyor diye.

Elimizdeki tek inceleme, 12 Mart'daki 3 dakikalık, hiçbir ayrıntı içermeyen inceleme maalesef.

• Arkadaşlar 650m açar mı?

• Monster abra 960m 2gb modelinide inceleyin

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.