Şimdi Ara

Dev GTA V Dizüstü Testi 'Bütün Mobil GPU'ları deniyoruz' video inceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
2
Favori
8.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun zaten benchmark yeri vardı orada daha çok zoluyordu yani bu videoda ortalama 40 fps gösterirken gidin ormanlık alana FPS gerçekten çok düşüyor şehir içi optimize iyi de dağlık ormanlık alanlarda bitkilerin yoğun olduğu alanlarda FPS çok düşüyor.

Bu arada ben oyunu SSD ve HDD'de test ettim SSD'de garip bir şekilde frame artışı var yani benchmarta ortalama da 10 frame fark ettiriyor.
    HDD'de en düşük 28 görürken SSD'de en düşük 42 görmüştüm.

• GTA 5 GENEL OLARAK CRYSİS 3 KADAR KASMIYOR OYUN MOTORU CRY ENGİNE GİBİ PCYİ SÖMÜRMÜYOR AYNI TESTİ RYSE SON OF ROME İLE YAPARSANIZ DAHA İYİ BİR BENCHMARK OLUR.

• GTX 860M ile kıyaslamamız gereken kart hangisi ?
  • 860 2gb performanslı pcde nasıl sonuçlar verecek acaba full hd de oynayabilecekmiyiz monster da vardı 860 lı bir pc deneyen arkadaşlar varsa bizide bilgilendirirse sevinirim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hmzakblt

860 2gb performanslı pcde nasıl sonuçlar verecek acaba full hd de oynayabilecekmiyiz monster da vardı 860 lı bir pc deneyen arkadaşlar varsa bizide bilgilendirirse sevinirim :)

Aynı soruyu ben soracaktım :)

• 840m, Ps4'ten güçlüdür.

• Şimdi ben GT650M ile oyunu yüklemeye kalkarsam fantezi mi yapmış olurum 8 gb ram i7
  • Intel i5 4210h işlemcisi GTX 860M Oyunlarda darboğaz oluşturur mu? Cevap verirseniz memnun olurum.

• Biz hala 710 M :D

• gtx 660m bunların hangisine denk geliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: simbolmina

gtx 660m bunların hangisine denk geliyor?

660M 840M'den %2 daha performanslı.

@NeroWin
    Hayır oluşturmaz.Dizüstü geliştiricileri darboğaz yapabilecek seviyede bir kombinasyon yapmazlar genelde ama zaten senin dizüstüde sorun oluşturmaz.970-980 ayarında bir kart darboğaz oluşturabilir.

@GT_55
    Yanlışınız var.Ps4 Amd HD 7850 ayarında bir Gpu'ya sahip.840M ise masaüstünde performans olarak GTX460 performansı veriyor.7850 ise GTX480 ayarında bir karttır.Neden Nvidia tarafında 400 serisi üzerinden örnek verdim diye soracak olursa 460 840M'in en yakın karşılığı olduğu için.Ancak 840M 460M'in biraz gerisinde olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreandes -- 19 Nisan 2015; 0:21:27 >
  • 21:50

Dev GTA V Dizüstü Testi 'Bütün Mobil GPU'ları deniyoruz' video inceleme
  • Çok detaylı olmuş gerçekten. Elinize, Emeğinize sağlık .

• Arkadaşlar benim çok ciddi bir sorunum var. Battfield 4, GTA 5 gibi oyunları çalıştırdığımda 5-10 dk arasında oyun çöküp "görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu" hatası alıyorum. Bu yüzden artık oyun oynayamaz hale geldim. Ne yaptıysam bir türlü çözemedim format dahil. Sistemim amd fx8520, zotac gtx770 amp, 8gb ram. Ekran kartından şüpheleniyorum ama 65 dereceyi bile görmeden oyunlar hata veriyor hep. Isınma sorunu da yok yani. Sizce sorun nerededir.

• Yok hayir ben bu insanlarin hala "Geforce Experience " isimli programdan bir haber olduklarina inanamiyorum . ince ayar beni ilgilendirmez
    Sonucta sisteminize göre ayarliyor ayarlari oyuna , nekadar ekmek o kadar köfte.

amd kullanan leptop kullanilmamis.

• quote:

Orijinalden alıntı: javaprof

GTA 5 GENEL OLARAK CRYSİS 3 KADAR KASMIYOR OYUN MOTORU CRY ENGİNE GİBİ PCYİ SÖMÜRMÜYOR AYNI TESTİ RYSE SON OF ROME İLE YAPARSANIZ DAHA İYİ BİR BENCHMARK OLUR.

çok saçma bir değerlendirme. Crysis 3 ün kasmasının sebebi çıktığında teknolojinin ilerisinde render kalitesi sunmasıdır. İsterseniz gtx650ti'ın bulunduğu bir sistemde Cyrsis3 ve CoD Ghost oyunlarını aynı frame oranını verecek şekilde grafik ayarı ayarlayın ve aradaki kalite farkını görün. Crysis 3 düşük ayarlarda bile çok yüksek bir grafik kalitesi veriyor. Evet cryengine da sömürmüyor değil lakin herşeyi de oyun motoruna bağlamak doğru olmaz. Aynı oyun motoru Ryse:Son of Rome da da kullanıldı(Cryengine 3).

• 980m , 780 kadar mı performans veriyor ?
  • 660M da çalışır mı acaba ?

• Aldığınız parayı hak ediyorsunuz, elinize sağlık.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.