Şimdi Ara

DEV DERS PLANI...FULL SÜREÇ[KAYNAKLAR EKLENDİ!!!!]..[EGE BİLGİSAYARDAN TIP FAKÜLTESİNE] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
587
Cevap
285
Favori
73.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sondakkacı

quote:

Orijinalden alıntı: viper_3

quote:

same story bro
    bnde odtü ce yi bıraktım,tıp yazdım

Bravo kardesim hangi tiptasin sen

süleyman demirel (ısparta)
    antalyalıyım ısparta antalya 1 sa fln ykn olsun dedim yazdım gittim
    sagol sanada bravo ege bilgisayardan tıbba yolculuk,cevrendekilerin tepkisi nasıl muthiş degil mi?

Mantikli is yapmışsın sende hahah ayni benim kafa kardeşim konusmak isterdim senle:D suleyman demirel iyiymis diye duydum kadrosu fln baya iyi hatta;)
    Cevrenin tepkisi cidden muthis canim daha fakulteye gitmeden doktor yaparlar adami:D bir de ailede tek doktor/doktor adayi olunca tepki muthis hakkaten:) senin nasildi tepkiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

same story bro

sagol sanada bravo ege bilgisayardan tıbba yolculuk,cevrendekilerin tepkisi nasıl muthiş degil mi?

Mantikli is yapmışsın sende hahah ayni benim kafa kardeşim konusmak isterdim senle:D suleyman demirel iyiymis diye duydum kadrosu fln baya iyi hatta;)
    Cevrenin tepkisi cidden muthis canim daha fakulteye gitmeden doktor yaparlar adami:D bir de ailede tek doktor/doktor adayi olunca tepki muthis hakkaten:) senin nasildi tepkiler

bizde ikinci doktorum bn,ilgi biraz canımı sıkıyor acık söylemek gerekirse nedn diye soracaksın cevremize cok okuryazar tayfası denilemez bu yüzden inşaat müh. yazdıgımda herkes inşaatta taş mı taşıcan napcan amele mi olcan diye laflar söyleyerek canımı sıkmışlardı haa sunu belirteyim sınava cevrem şöyle böyle diyo diye girmedim s..kime takmam laflarını o kadar,anlıyacagın tıbba cevrem için gitmiyorum kendim karar vedim daha garanti olsun istedim mutluyum kafam raad gidicem okucam inş 6 senede

ha bide ergen liseliler var yukarıda yazanlar 3 sene gecmiş bunu sn basarımı sayyn kendine,vb... diye asıl basarı sınavda ilk 10k ya fln girmek değil bana göre basarı gittiğin ünideki mesleğin sana göre olmadıgını anlayıp bırakma kararını alabilmektir acaba taş kafalarına bunlar girebilirmi merak ederim.

Neyse ne kardeşim,hayırlı olsun ikimizede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sondakkacı -- 3 Ağustos 2013; 19:38:00 >

• hocam odtü ce derken bilgisayar mı demek istediniz yoksa inşaat mı benim odtü bilgisayarda okumak hayalimdi ama sormak istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abc123987 -- 3 Ağustos 2013; 19:39:56 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

same story bro

bizde ikinci doktorum bn,ilgi biraz canımı sıkıyor acık söylemek gerekirse nedn diye soracaksın cevremize cok okuryazar tayfası denilemez bu yüzden inşaat müh. yazdıgımda herkes inşaatta taş mı taşıcan napcan amele mi olcan diye laflar söyleyerek canımı sıkmışlardı haa sunu belirteyim sınava cevrem şöyle böyle diyo diye girmedim s..kime takmam laflarını o kadar,anlıyacagın tıbba cevrem için gitmiyorum kendim karar vedim daha garanti olsun istedim mutluyum kafam raad gidicem okucam inş 6 senede

ha bide ergen liseliler var yukarıda yazanlar 3 sene gecmiş bunu sn basarımı sayyn kendine,vb... diye asıl basarı sınavda ilk 10k ya fln girmek değil bana göre basarı gittiğin ünideki mesleğin sana göre olmadıgını anlayıp bırakma kararını alabilmektir acaba taş kafalarına bunlar girebilirmi merak ederim.

Neyse ne kardeşim,hayırlı olsun ikimizede

Hahha aynen kardeşim onlari bende takmiyorum eyw:D bak kendi istediğinden olmasi cok guzel.bende o yuzden biraktim hatya aileye cok mahcup oldum cunku peder ege bilg tuttugunda otur tip kazan 1 yil daha dedi bende tip dis istyordum zaten dinlemedm.sonra dedi seni bulgaristana macaristana fln gonderiyim dedi parali varya yurtdisi egitim gitmedim yediremedim acikcasi o kadar puana.sonra bırakınca bolumu dusundum gtseymisim smdi 2 yilim kalmisti dye:D

• viper_3 kullanıcısına yanıt
    Aynı bende senin gibiyim.Bu sene mf3 ten 70k sıralama yaptım ve mezuna kaldım.Aslında ygsden 70 k yapınca lys nin yüzüne bile bakmadım o yüzden 70 k da kaldı.Çalışsam 30-40k a çekerdim.Asıl konuya dönecek olursak benim temelim çok şükür var.Bu sene dershaneye gitmek istemiyorum.Ama ailem, rehber öğretmenim hedefin büyük o yüzden dershaneye gitmelisin diyorlar.Sen ne düşünüyorsun bu konuda?Dershane o kadarda gerekli mi?

(Zaman denemelerine kaydolcam)
  • Takip

• Takip ... Ders planı çok iyi olmuş hocam sürekli bakıcam
  • quote:

same story bro

ODTÜ bilgisayar mühendisliğini mi ?

Düzeltme: İnşaat mühendisliği imiş. :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeLune -- 3 Ağustos 2013; 20:57:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr faruk

quote:

Orijinalden alıntı: lonelyisland

çok da büyük bi başarı değil. 2010 ege bilgisayar taban sıralama 18 bin. 2013 celal bayar tıp 11 bin. neredeyse aynı seviyede kalmışın. yani çalışma şeklin o kadar da iyi değil gibi. 3 senen heba olmuş bari bi ilk 5k ya girseydin

+1 ayrıca bu tip konulara sinir oluyorum

Tüh yine yaranamadık ya, tamam beyler dağılıyoruz.

• meslek lisesinden çıkan birisi iöin bu dediklerin hayal zaten..sen 3sene bosta kaldıgın halde bile meslekten birisi yanına yaklasamaz ,,sebebiide basit temel yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan062

meslek lisesinden çıkan birisi iöin bu dediklerin hayal zaten..sen 3sene bosta kaldıgın halde bile meslekten birisi yanına yaklasamaz ,,sebebiide basit temel yok

Meslek lisesinden cikanda muhtemelen tip istemez bide su var bu programi uygulayabilse yani bu kadar calisabilse tip kazanamaz ama kalburustu bir unid muhendislige gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: gambitplayer

hocam odtü ce derken bilgisayar mı demek istediniz yoksa inşaat mı benim odtü bilgisayarda okumak hayalimdi ama sormak istedim

odtü inşaat kardo bu sene elektrik elektronik hariç hepsine giryodum odtünün ama tıp daha agır bastı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozan062

meslek lisesinden çıkan birisi iöin bu dediklerin hayal zaten..sen 3sene bosta kaldıgın halde bile meslekten birisi yanına yaklasamaz ,,sebebiide basit temel yok

Meslek lisesinden cikanda muhtemelen tip istemez bide su var bu programi uygulayabilse yani bu kadar calisabilse tip kazanamaz ama kalburustu bir unid muhendislige gider.

tabiki canım zaten tıp istese tamamen hayalcilikten otesine gidemez,,valla aynı fikirdeyim anca o seviyede bir yere gider..onun için gençlere onerimiz neymiş meslek liselerine gitmemesidir..
  • Adam insanity workout yapmış. Biraz daha kasman lazım arkadaşım. 1 Yıl daha hazırlanırsan ilk 500'e girersin
  • herkes mühendislikten tıpa geçmeye çalışıyor bende tıptan mühendisliğe..inşallah iki yıl sonra odtü ee veya bilkente girebilirim

meslek lisesindekilerde tıbbı kazanablir dayım meslek lisesi mezunu ankara tıbbı kazandı ve sanırsam 2000 yılının tus ikincisi türkiyede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0B8937EC2 -- 4 Ağustos 2013; 0:03:32 >
  • çözdüğün soru bankalarını yazsan?

• Merhaba dostum , girmek istediğim bölüm psikoloji yani TM3'ten alıyor.Fakat üniversite hedefim epey yüksek ama matematiğim oldukça zayıf.Lisede de eşit ağırlık öğrencisiydim.Sence 5-10 puan için Fen çalışmaya değer mi yoksa onun yerine mat ve geo'yu mükemmel hale getirmeye mi çalışmalıyım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gallagher Brothers -- 4 Ağustos 2013; 13:08:29 >
  • vuhuuuuuuu. tebrikler. çekemiyorlar seni arkadaşım burada herkes gelmiş sana teşekkür ediyor program için. seviliyorsun sayılıyorsun. zeki ve azimli birisisin. en önemliside adam gibi adamsın. ayakta alkışlarım seni anca. gelip burda bıdı bıdı yapıyorlar önce adam olmasını öğrensinler

sözüm sayfadaki bazı egoistlere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatasaray101o10 -- 4 Ağustos 2013; 14:05:23 >
  • program linkini bekliyoruz merakla
  • Özelden pm attım bakarmısın?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.