Şimdi Ara

DEV DERS PLANI...FULL SÜREÇ[KAYNAKLAR EKLENDİ!!!!]..[EGE BİLGİSAYARDAN TIP FAKÜLTESİNE] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
586
Cevap
285
Favori
73.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: viper_3

quote:

Orijinalden alıntı: LifeSuxTR

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KneeL.

tebrik ederim Allah yolunu açık etsin

benim anlayamadığım obp nasıl kesilmedi

Kardeşim obp sadece bir önceki yıl yerleştiysen kesiliyor.ÖSYM ünide olmana bakmıyor yani.

@kralhakan9
    @kralhakan9

aynen kardeşim vatandaşlık değiştirme şansım olsa yapardım

Hocam benim ilk 20 k ya girmem gerek 18 k ya girdiğinde nasıl çalışmıştın

kardeşim türev integral bilmeden ve çözmeden girdim.Fizikte son konuların altı boştu,biyoloji sistemler sıfırdı.o netlerle girdim.Ama geri kalan kısma çalışmıştım.Sistemim yoktu öyle kafama estikçe çalışıyordum.ama tabi yine bomboş bir yıl geçirdiğim söylenemez

Anladım hocam 2015 için hazırlanıyorum bende o civarda yaparsam özel tıp düşünüyorum 26 k dan falan almışlar(paralı tabii)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Kardeşim obp sadece bir önceki yıl yerleştiysen kesiliyor.ÖSYM ünide olmana bakmıyor yani.

@kralhakan9
    @kralhakan9

Ben seni Capaya bekliyordum sen 20k diyorsun Tip degilmiydi senin hedefin?

Edit: Ailene o kadar yuk olmaktansa 2 sene disini sik dostum okuma parasini harclik yaparsin rahat olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wirm -- 2 Ağustos 2013; 18:17:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

@kralhakan9
    @kralhakan9

kardeşim türev integral bilmeden ve çözmeden girdim.Fizikte son konuların altı boştu,biyoloji sistemler sıfırdı.o netlerle girdim.Ama geri kalan kısma çalışmıştım.Sistemim yoktu öyle kafama estikçe çalışıyordum.ama tabi yine bomboş bir yıl geçirdiğim söylenemez

Anladım hocam 2015 için hazırlanıyorum bende o civarda yaparsam özel tıp düşünüyorum 26 k dan falan almışlar(paralı tabii)

rahat yaparsın gibime geliyor ama bilmiyorum tabi realitelerini görüp yorumlamak gerek.Hayal satmış olmayayım kardeşim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ayckyc

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ayckyc

En cok ilgimi ceken sey uc bilgiler kitapcigi oldu.Bizimle paylasma imkanin var mi acaba?Varsa cok guzel olur Benim de aklima soyle bisey geldi;ornegin matematikte cok cikan soru tipleri var malum ben bunlari kucuk bi deftere yazip surekli tekrar etmeyi dusundum sindire sindire mantigi oturtabilirim herhalde cok mu ezbercilik olur sizce?

bazı şeyleri mecbur ezberliyorsun ama tekrar ettikçe artık ezberden çıkıp öğrenmiş oluyorsun yani aklında yer ediyor oturuyor.bu arada o uç soru kitapçıgıyla ilgili bir örnek paylaşacagım

Tesekkurler,takipteyim ozellikle ygs mat icin:) Ben bu sene %50 burslu bi uni'ye yerlestim ama okul cok uzak,zorunlu hazirligi var vs problemler buyudukce gitmekten vazgectim.ygs5ten tercih yapacagim turkce ve sosyal netlerim 30+ oluyor benim matematigimi gelistirmem lazim min 10 net falan yapmaliyim.Nasil bir calisma uygulamami onerirsiniz,dershaneye gitmeliyim yoksa evde mi calismayim kafam cok karisik:)

özelden gel istersen ;)

Size bir özel mesaj atmıştim cevaplayabilir misiniz aacaba?

• Hocam istanbulda okuyacam kesin olursa devlet olmassa özel şimdi çok yüksek konuşmayalımda. Neyse ben çalışmaya devam edeyim yapacak başka bir şeyde yok zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takipp
  • Hayat ineklemek için çok kısa arkadaşlar. Her şeyin dozunda olması kafi. Ayrıca mühendislik yerine vatandaşlarımız tıbbı tercih ettiği sürece hep 3. dünya ülkesi olarak kalacağız. Ülkenin şahlanması iyi mühendislere bağlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ClubZero

Hayat ineklemek için çok kısa arkadaşlar. Her şeyin dozunda olması kafi. Ayrıca mühendislik yerine vatandaşlarımız tıbbı tercih ettiği sürece hep 3. dünya ülkesi olarak kalacağız. Ülkenin şahlanması iyi mühendislere bağlı.

AR-GE'ye biraz yatırım olsa ülkemizde mühendislikte uçardıda işte şartlar.yılda binlerce müh basıyoruz piyasaya ama iş yok bırak ar-ge yi.
  • Merhaba , emek veripte bu konuyu açtığın için kendi adıma teşekkür ederim.Aklında çok fazla soru işareti olan arkadaşlara çok yardımcı olacaktır bu konu.Herneyse anlattıklarını çoğu kafama yattı diyebilirim sadece her dersten ikişer konu anlatım kitabı alma nedenini anlıyamadım.Çünkü dershaneye gitmeyi düşünmüyorum bu sene mezuna kaldım çok boş zamanım var , iki konu anlatım seti almak gereksiz gibi sanki.Açıklarsan sevinirim ; )'
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tuu

12.sınıfta hiç ders çalışmadım bitirdiğim bir kitap bile yoktu ve 80bindeydim çok iyi bir anadolu lisesi mezunuyum okulun en kötü derecesini ben yaptım sanırım oysa okula 9.olarak girmiştim herneyse 4 sene çalışmadım ve bu sonucu hakettim sanırım...sizce bu programı uygulayarak bu sene ilk 5bin olur mu ? yoksa çok mu zor

zor diye birşey yok uygulamanı ve denemeni öneririm.Ama programa baglı kalman gerekecek yeterki ipin ucunu kaçırma evet esnek bir program ama sen kendin oto kontrolünle yapman gerekenleri dogru zaman da yapman gerek.Bende 70 kdan 4 kya çekti ygs de 3yıllık boşukla.Yapılmaz değil.Ama emek istiyor

tesekkürler...hangi yayınları kullandığınızı ayrıntılı olarak yazarmısınız yada resim koyar mısınız ? çalışma notlarınızı görmeyi de çok isterim

• quote:

Orijinalden alıntı: lonelyisland

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Clarkus

Çok mütevazi birisn kardeşim , imkanım ve ortamım olsaydı inan ki senin kadar da yapabilirdim , Allah gönlüne göre versin.. @lonelyisland

bunun mütavazilikle alakası yok. "ortuduğun yerden" demeyeceksin o zaman. bilip bilmeden konuşuyosunuz. sizin için başarı ilk senede iyi puan alamayıp istenilmeyen bi bölüme gidip 3 sene sonra tekrar sınava girmek mi? bunu başka biyerde söylemeyin gülerler.

tamam kardeşim sen allahsın sen kitapsın.en iyisini bilirsin.iyi bir bölüme giripte böyle insanlara üstten bakma hakkını kim veriyor anlamıyorum.Senin başarın kendine.600 binden ilk yüzbine giren adamda ben başardım diyor.Onu da mı aşağılayacaksın?herkesin gerçekleri kendine.Boş yorumlar yapıp asabımı bozmaya başladın.Sen kimsin ki ilk 100 e girdin diye herkesi hakir görüyorsun.o başarı sana göre başarıdır.bitti daha ötesi yok.Herkesin başarısı kendine.Senin benim başarım/başarısızlıgım hakkında yorum yapman yanlış zaten.

burada başardım diye caka satmayacaksın o zaman. git başarını senin gibi 3-4 sene 18 yaşındaki tayfayla sınava girenlerle yaşa.

Adam başarmış sende ki bu çekememezlik ne? Takmayın böylelerini arkadaşlar. Bu tipler narsist ve egoistin önde gidenidir. Kendilerini bulutların üzerinde sanırlar, onlardan başka hiç kimse başarılı değildir. Mükemmeldirler onlara erişilmez. Eğer kendileri kadar başarı sağlamış biri varsa yediremezler sinirlerinden içi içini kemirir bunların. Güçlerinin yetmediği yerlerde;

git başarını senin gibi 3-4 sene 18 yaşındaki tayfayla sınava girenlerle yaşa. bunun gibi aşağılama amacı taşıyan saçma sapan laflar ederler ve içlerinde ki o çekememezliği ve öfkeyi dışarı vururlar. Hadi git şimdi kumdan kale yap onunla oyna.

Ben takdir ediyorum seni helal olsun kardeşim aldırma böylelerine.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gallagher Brothers

Merhaba , emek veripte bu konuyu açtığın için kendi adıma teşekkür ederim.Aklında çok fazla soru işareti olan arkadaşlara çok yardımcı olacaktır bu konu.Herneyse anlattıklarını çoğu kafama yattı diyebilirim sadece her dersten ikişer konu anlatım kitabı alma nedenini anlıyamadım.Çünkü dershaneye gitmeyi düşünmüyorum bu sene mezuna kaldım çok boş zamanım var , iki konu anlatım seti almak gereksiz gibi sanki.Açıklarsan sevinirim ; )'

iki konu anlatım seti demedim dostumben yanlış anlaşıma olmuş sanırım orda :) soru bankası dedim :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tuu

12.sınıfta hiç ders çalışmadım bitirdiğim bir kitap bile yoktu ve 80bindeydim çok iyi bir anadolu lisesi mezunuyum okulun en kötü derecesini ben yaptım sanırım oysa okula 9.olarak girmiştim herneyse 4 sene çalışmadım ve bu sonucu hakettim sanırım...sizce bu programı uygulayarak bu sene ilk 5bin olur mu ? yoksa çok mu zor

zor diye birşey yok uygulamanı ve denemeni öneririm.Ama programa baglı kalman gerekecek yeterki ipin ucunu kaçırma evet esnek bir program ama sen kendin oto kontrolünle yapman gerekenleri dogru zaman da yapman gerek.Bende 70 kdan 4 kya çekti ygs de 3yıllık boşukla.Yapılmaz değil.Ama emek istiyor

tesekkürler...hangi yayınları kullandığınızı ayrıntılı olarak yazarmısınız yada resim koyar mısınız ? çalışma notlarınızı görmeyi de çok isterim

• quote:

Orijinalden alıntı: .Supremacy.

quote:

quote:

quote:

quote:

Çok mütevazi birisn kardeşim , imkanım ve ortamım olsaydı inan ki senin kadar da yapabilirdim , Allah gönlüne göre versin.. @lonelyisland

bunun mütavazilikle alakası yok. "ortuduğun yerden" demeyeceksin o zaman. bilip bilmeden konuşuyosunuz. sizin için başarı ilk senede iyi puan alamayıp istenilmeyen bi bölüme gidip 3 sene sonra tekrar sınava girmek mi? bunu başka biyerde söylemeyin gülerler.

tamam kardeşim sen allahsın sen kitapsın.en iyisini bilirsin.iyi bir bölüme giripte böyle insanlara üstten bakma hakkını kim veriyor anlamıyorum.Senin başarın kendine.600 binden ilk yüzbine giren adamda ben başardım diyor.Onu da mı aşağılayacaksın?herkesin gerçekleri kendine.Boş yorumlar yapıp asabımı bozmaya başladın.Sen kimsin ki ilk 100 e girdin diye herkesi hakir görüyorsun.o başarı sana göre başarıdır.bitti daha ötesi yok.Herkesin başarısı kendine.Senin benim başarım/başarısızlıgım hakkında yorum yapman yanlış zaten.

burada başardım diye caka satmayacaksın o zaman. git başarını senin gibi 3-4 sene 18 yaşındaki tayfayla sınava girenlerle yaşa.

Adam başarmış sende ki bu çekememezlik ne? Takmayın böylelerini arkadaşlar. Bu tipler narsist ve egoistin önde gidenidir. Kendilerini bulutların üzerinde sanırlar, onlardan başka hiç kimse başarılı değildir. Mükemmeldirler onlara erişilmez. Eğer kendileri kadar başarı sağlamış biri varsa yediremezler sinirlerinden içi içini kemirir bunların. Güçlerinin yetmediği yerlerde;

git başarını senin gibi 3-4 sene 18 yaşındaki tayfayla sınava girenlerle yaşa. bunun gibi aşağılama amacı taşıyan saçma sapan laflar ederler ve içlerinde ki o çekememezliği ve öfkeyi dışarı vururlar. Hadi git şimdi kumdan kale yap onunla oyna.

eyw kardeşim sagolasın yorumun için.Evet dediklerine katılıyorum fazla yorum yapma gereği duymadım ne oldugu belli maalesef.Biz burda yardım etmeye çalışıyoruz insanın hevesini şevkini kırıyolar.Ana avrat sövüp gitmeyi de biliriz de işte ne gerek var tatsızlıga dostum..

• Pardon ben yanlış anlamışım o zaman :D Bu tarz konuları açan arkadaşlar yardım ettikleri kadarda egolarını tatmin ediyorlar, sende böyle bir tavır sezmedim bunun için takip etmeye devam edicem :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Supremacy.

quote:

quote:

quote:

quote:

kardeşim onunla ilgili en kısa zamanda bir SS ekleyeceğim.ama çalışma notlarımı attım valla odam çok dagınıktı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Gallagher Brothers

Pardon ben yanlış anlamışım o zaman :D Bu tarz konuları açan arkadaşlar yardım ettikleri kadarda egolarını tatmin ediyorlar, sende böyle bir tavır sezmedim bunun için takip etmeye devam edicem :)

sagolasın kardeşim.dogru haklısın bende görüyorum.Ama öyle bir tatmine ihtiyacım yok ben zaten fakülteye girerek çalışmamın karşılıgını alıp tatmin oldum.Daha da ona buna laf çarpmanın bir mantıgı yok.Amacım burda yardımcı olmak,fikir vermek hikayemi anlatmak başka birşey değil.biraz yardımım dokunsa ne mutlu bana ;)
  • çözdüğün kaynakları da yazsaydın süper olurdu.
  • Hocam gerçekten nedir bu tavır? Konuyu açan arkadaş zaten niyetini uzunca yazmış . Ancak burada dediğiniz gibi kavramlar inanılmaz bir şekilde yanlış kullanılıyor. Başarılı olmak sadece ilk 100 e girmek değildir. herkesin kendi başarı düzeyi, sevinci ve mutluluğu kendine aittir ve insan bunları paylaşarak hem kendinden sonrakilere örnek olmak ister hem de mutluluğunu paylaşıp bu yolda morali bozulanlara ya da bir türlü istediği verime ulaşamayanlara moral kaynağı olur. Böyle güzel konularda "senin yaptığın pek başarılı değil. yerinde saymışsın" veya "keşke çapa olsaymış. yılların kaybolmuş" gibi negatif yaklaşımlar içinde bulunmak bence çok yanlış. Bu adam istemiş ve başarmış arkadaşlar... hayat onun hayatı kayıp yılları da onun ve en önemlisi ortada büyük bir çaba , emek var. lütfen saygı duyalım ! ben de tekrardan tebrik ediyorum dostum... Yeni mesleğinde başarılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustLikeChemistry -- 2 Ağustos 2013; 19:45:04 >

• Faydalı bir programa benziyor teşekkürler. Hocam bu süreç içinde dışarı çıkma seanslarınız oldu mu? Bi çıkıp hava alıyım basket, tenis vs.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.