Şimdi Ara

‘Dev bütçeli’ Diyanet ‘rahatlattı’: Lüks ve israftan kaçınmak için rehberlik etmeye devam edeceğiz

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
13
Cevap
0
Favori
919
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> ‘Dev bütçeli’ Diyanet ‘rahatlattı’: Lüks ve israftan kaçınmak için rehberlik etmeye devam edeceğiz
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4078 Mesaj
    Bütçesi tartışma yaratan Diyanet, ‘milli ürün’ çağrısında bulundu ve ekledi: “Başkanlığımız lüks ve israftan kaçınmak konusunda milletimize rehberlik etmeye devam edecektir.”

‘Pastör krizi’ ve kurlarda yaşanan dalgalanmanın ardından Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, ABD’nin elektronik ürünlerine boykot çağrısı yapmıştı.

İHA’nın haberine göre, Türkiye’nin ‘maddi ve manevi açıdan kenetlenme ve fedakarlık zamanı’ndan geçtiğini savunan Diyanet, “Biliyoruz ki devletimiz, mazlumlara umut olduğu için zalimlerin hedefi olmaktadır” dedi.

Açıklamaya şöyle devam edildi: “Diyanet İşleri Başkanlığı bütün görevlileri ve mensupları ile milli paramızı kullanmak, lüks ve israftan kaçınmak ve milli ürünleri tercih etmek başta olmak üzere her türlü fedakarlık ve sorumluluk konusunda milletimize rehberlik etmeye devam edecektir. Tarihten beri nice zorlukları birlik ve beraberlik ruhu ile aşmış aziz milletimiz, sistematik şekilde maruz kaldığı bu çok boyutlu saldırıların da üstesinden gelecek ve Allah’ın yardımı ile bu onurlu mücadelesinden galip çıkacaktır. Tarih şahittir ki Allah, dinine yardım edenlere yardım edecek, mazlumların hamilerine tuzak kuranların tuzaklarını boşa çıkaracaktır.”

K: http://www.diken.com.tr/dev-butceli-diyanet-rahatlatti-luks-ve-israftan-kacinmak-icin-rehberlik-etmeye-devam-edecegiz/

|
    |

• Yarbay
    2297 Mesaj
    Hiltonda gezmeyin o zaman.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

BİLİRKİŞİ
  • Yarbay
    2128 Mesaj
    fıkra falan mı bu?
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Çok ilmi bir açıklama
    Selam ve dua ile
    |
    |
    ithal ürün kullanan insanların bir cogu marka fanatikliginden degil o paranın karsılıgını en iyi o ürün verdigi icin kullanıyor mesela giyim.olarak örnek veriyim 100 liraya yerli ayaklabı var 130 150 arasına da ithal bir marka var insanlar dogal olarak markanin global olmasından en azından urunun kalitesinin cok ust duzey olmasa bile yerli urune gore bi tık daha iyi oldugundan onu tercih ediyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Dalga geçiyorlar halkla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-37A42C87E -- 17 Ağustos 2018; 8:21:13 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    315 Mesaj
    Diyanet bu konuda maalesef sınavı veremedi , dini siyasete alet edersen , samimi insanlar oradan uzaklaır bunu görmeleri lazımdı.
    |
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Msi 870A-G54 - Amd Phenom 2 x4 955 + 775 pin intel Cooler - Asus Gtx 760 DCU - Gskill Ribjaws 4x4gb Ddr3 1600 Mhz - Kingston 120 gb Sata3 Ssd - Samsung 1 Tb Sata2 Hdd - Philips 227E4LHAB 21,5'' FullHD 2ms Led Monitör@76Hz - Zalman Z9 Plus Kasa + 5x12cm Fan + Xilence XP700 80+ Bronze Psu - Logitech G15 Işıklı Gamer Klavye - Msi Gamer Mouse - 2xWireless xBox Gamepad
    02.09.2016

Origin id: hatrix7 Steam id: hatrix7
  • Binbaşı
    1715 Mesaj
    Mercedes showroom'dan yeni saçmalıklar.
    |
    |

güneş ve rüzgar oyuncak işi bebelere yönelik yani sana.ben lafımı çaktım o zaman ben tartışmam yazabilirsin ancak. -em2018
  • Yüzbaşı
    612 Mesaj
    Okulunda bile imam hatip oldugu belli olsun diye susleye pusleye disyapiya yaptigin israfin haddi hesabi yok gelmis bir de israftan kacinmak icin yol gosterecegiz diyor.

Sonra bu gencler neden camiden sogudu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
bankalar.org
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,687
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.