Şimdi Ara

[DEV ANKET] Para İçin (200bin tl) Birini Öldürürmüsünüz? (Suç veya Günah Olmayacak)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

[DEV ANKET] Para İçin (200bin tl) Birini Öldürürmüsünüz? (Suç veya Günah Olmayacak)

(En Son Oy Tarihi: 17.2.2015)
Giriş
  • Günah olmayacak ve suç sayılmayacak.Yani size herhangibir zararı olmayacak.Birini öldürürseniz size ikiyüzbin tl verecekler.Öldürürmüsünüz?Ben şahsen öldürmezdim çünkü insan hayatının paradan değerli olduğunu düşünüyorum.

Edit:Öldüreceğiniz kişi kendi halinde iyi bir insan olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EternalVoyage -- 31 Ekim 2014; 21:31:58 >

• kıyma insanlara hain al sana paraaaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeneralHamburger -- 24 Ekim 2014; 19:54:23 >
  • Öldüreceğim kişiye ve öldürme yöntemine göre evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kim olduğuna bağlı.
  • suç veya günah olmaması demek vicdan olmaması demektir. böyle bir şey de mümkün değil. hepsi vicdanın üstünden şekillenen kavramlar onların. vicdanı olan bir insan için aynen şöyle demektir: "beyniniz olmasaydı ne düşünürdünüz"

vicdan sahipleri için düşünülemeyecek bir şey.

ekleme: öldürürüm dedim. çünkü benim için vicdanın ortadan kalkması demek insanın olmaması demek gibi bir şey. yani bilim-kurgu filmi değil fantastik filmdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i miss you bro -- 24 Ekim 2014; 20:17:04 >
  • "herkesin polisi kendi vicdanıdır. polis vicdanı olmayanların karşısındadır."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C10H15N -- 24 Ekim 2014; 20:19:36 >
  • Para için insan öldüreni para karşılığıyla öldürürdüm.
  • O paraya tavuk bile öldürmem
  • İnsandan insana degisir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suç olmayacak ise bütün mahalleyi bile doğrarım.
  • bir insan kötülükten yasal olmadığı için veya dinen günah olduğu için kaçınıyorsa zaten o insan beş para etmez herifin tekidir.
  • Para için herhangi bir canı sonlandırabilecek insanlar sence bunun günah olmasını takar mı?
  • Wanted i mı izledin kanki.
  • Suç ve günah olmayacaksa neden öldürmeyim ki ? zevk için bile her gün birini öldürürüm.
  • öldüreni öldürürüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HİÇ ACIMAM VALLA

• bir insanı para için öldürmek nasıl günah olmaz dilekçe mi verdin?
  • mna bile korum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clint Sexwood

bir insan kötülükten yasal olmadığı için veya dinen günah olduğu için kaçınıyorsa zaten o insan beş para etmez herifin tekidir.

Rust, sen misin?

• Öldürürüm.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.