Şimdi Ara

DEUTSCHE WELLE İYİCE SAÇMALADI...BOYKOT...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
3.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar havuz medyasının sürekli parti kanalı gibi yayın yapmasından dolayı belki dünyadan ve Türkiyeden tarafsız haberimiz olur diye saygınlığına güvenip Deutsche Welle e abone olmuştum ama sürekli Türkiyeyi karalayan haberlerinden bıktım. Özellikle son videosu bardağı taşırdı ve abonelikten çıktım. Türkiye yi siyahilere karşı ırkçılık yapan bir ülke olarak göstermişler. bu yaşıma kadar böyle bir kepazelik görmedim. Temel fıkrası gibi haber videosu, DW benim gözümde A haberden farksızdır artık. Abone olan herkesi abonelikten çıkmaya davet ediyorum...

• Kazıkçı esnaf vakaları Türkiye gerçeği
    İlgisiz polis Türkiye gerçeği
    Bizim dilimizdeki zenci kelimesiyle niggayı kıyaslayıp hakaret olarak algılamaları tamamen kendi sorunları.
    Arkalarından maymun diyebilecek kapasitesizlikte cahil yurdum insanlarını malesef ki hayal edebiliyorum.
    Benim videoda takıldığım tek nokta şaplakçı kadın oldu. 7den 70e herkes ona şaplak atıyormuş da kimse birşey demiyormuş bu biraz şaibeli geldi
    1 yıl esenyurtta kalmış biri olarak bu saçmalık,bu zenciler asıl acayip tacizci çok fazla vukuatlarını gördüm,eskortları en çok kullanan zenciler,hem de çok fazla bulaşıcı hastalıkları var,birsürü hiv + olanını gördüm.Kimsenin de kalkıp birşey yaptığını görmedim sadece zabıta çok kovalıyor işportacılık yaptıkları için

Ya gitmişler ülkedeki siyahilerin hiristiyan grubuyla anlaşmalı röportaj çekmişler. Bizde yedik, algı oyunları bitmiyor.

Siyahlara iyi davranan da var kötü davranan da var, ama bu her ülkede mevcut bir durum. Ama bizde ciddi olarak bir olumsuzluk yok çok şükür. Genelde de takılan şaka maksatlı takılıyor adamlara.

• Bende izledim,senin anlattığın durum yok bir kaç kez daha izle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkiye Turkiye Cumhuriyeti Vatandaslarina karsi irkcilik yapilan bir ulke. Suriye'liler araplar el ustunde, bu ulkenin nesillerdir vatandaslari aclik ve sefalet icinde. DEUTSCHE WELLE İYİCE SAÇMALADI...BOYKOT... 

• quote:

Orijinalden alıntı: WILDBOYS

Bende izledim,senin anlattığın durum yok bir kaç kez daha izle

merak etme benim bir defa izlemem yeter ama sen bir daha izleme DEUTSCHE WELLE İYİCE SAÇMALADI...BOYKOT... 

• 1 yıl esenyurtta kalmış biri olarak bu saçmalık,bu zenciler asıl acayip tacizci çok fazla vukuatlarını gördüm,eskortları en çok kullanan zenciler,hem de çok fazla bulaşıcı hastalıkları var,birsürü hiv + olanını gördüm.Kimsenin de kalkıp birşey yaptığını görmedim sadece zabıta çok kovalıyor işportacılık yaptıkları için

• Türklere Almanlar mı ırkçı demiş?DEUTSCHE WELLE İYİCE SAÇMALADI...BOYKOT... 

DEUTSCHE WELLE İYİCE SAÇMALADI...BOYKOT...
  • Gidin fransaya fransız olun veya ingiltereye gidin ingiliz olun.
    Şimdi diyeceksiniz ki, dittir lan sallıyorsun.

Kurtuluş civarında ben görmedim ki aganigi işinde olmayanını. Torbacısını bile gördüm

Soran olursa ümmet mazlumlara sahip çıkıyor dersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buradan bir taytlı geçti -- 20 Haziran 2020; 21:14:34 >
  • Şimdi bunlar sanıyor ki tenleri siyah diye böyle falan yazık

Ayrıca zenci Arapça siyah demek ne alaka ırkçılık ¿mavi mi diyelim?

Hangi ülkeye gitseler gelir ve kültür seviyesi düşük mahallelerde benzer davranışlara maruz kalabilirler

Hastaneye gidince 3000 almışlarmış yavrucum sigortan yoksa burda böyle... mesela liseden yeni mezun Türk çocuğu üniv e gitmezse gss şaaaaak

Olm insan geleceği ülkeyi biraz araştırır la hiç bilmiyorsan gel burda forumda konu aç arkadaşlar yardımcı olurdu

Şunu da eklemek lazım zenciler harbiden delikanlı insanlar bedeviler yerine tercih edilseydi keşke

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 20 Haziran 2020; 21:32:53 >
  • Bunların kaçının çalışma izni var.
    Dediğim gibi gidin fransaya fransız olmaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buradan bir taytlı geçti -- 20 Haziran 2020; 21:43:59 >
  • Ülkede cahil çok. Irkçılık yok demek komik olur. Londra'da bile bir Türk'ün siyahi birine arkasından maymuna benziyor dediğini duydum. Ülkenin genel sorunlarını bilmekdiklerinden bazı şeyleri siyahi olmalarına yormuşlar. Ben bile bu ülkede çocuk büyütmeye korkuyorum. Siyahi birin bu ülkede çocuk büyütmesi çok çok zor. Çocuğun psikolojisini bozarlar.

• Rahatsız oluyorlarsa niye geliyorlar.
    İstenmediğin yerde ne diye duruyorsun.

• Bu videoda ki siyahi arkadaşların yaşadıkları problemlerin siyahi olmaları ile alakası yok Norveç li bile olsa bütün yabancıların yaşadığı problemler, benim eşimde Azerbaycan uyruklu yani hem beyaz hem Türk ama neler neler yaşıyoruz daha geçen ay ikamet izni 10 çeşit belge hazırlayıp için 1100 tl ödedim. Bu videodaki siyahilerin bu gerçeği bilmemelerine imkan yok muhtemelen DW bunların cebine 100er dolar sıkıştırdı sallayın sallayabildiğiniz kadar dedi.

İşin en kötü yanı bu video en çok siyahilere zarar verecek, ben bile hayatım boyunca sempatiyle baktığım, hep arkadaş olduğum insanlara karşı bir acaba!! duygusu uyandı...

• Kazıkçı esnaf vakaları Türkiye gerçeği
    İlgisiz polis Türkiye gerçeği
    Bizim dilimizdeki zenci kelimesiyle niggayı kıyaslayıp hakaret olarak algılamaları tamamen kendi sorunları.
    Arkalarından maymun diyebilecek kapasitesizlikte cahil yurdum insanlarını malesef ki hayal edebiliyorum.
    Benim videoda takıldığım tek nokta şaplakçı kadın oldu. 7den 70e herkes ona şaplak atıyormuş da kimse birşey demiyormuş bu biraz şaibeli geldi

• DW Avrupa'nın A haberi New York Times,BBC gibi kanallar dururken

• Beğenmiyorlarsa yallah Uganda'ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir Yahudi'nin hayatı diye propagandası da VAr

Kanal alman. Soykırım yapan Alman

Gel gelelim kötü olan yer Türkiye diye prova yapıyorlar

• Bu kanalın kurulma amacı zaten Türkiye aleynihe haber yapmak. Bu video belki ülkemizde bile çekilmemiştir.

• Yurdum insanının özeti burada eleştiriye bile tahamülleri yok,videoda anlatılanları hâlâ kurgu sanıyorlar,yazık çok yazık ,din kardeşiniz olsa belki farklı düşünürdünüz

• Söylemlere göre bakalım. (bunlar benim yorumum değildir)
    Beyaz adam sömürdü mü. sömürdü.
    Hala sömürüyor mu. Sömürüyor.
    Kara kıta yer altı zenginlikleriyle dolu mu. Dolu.

Peki bunlar niye hala beyaz adamın şeyini şey yapmaya gidiyor?

Dediğim gibi Bunlar benim söylemlerim değildir.

Ben sadece söylemlerinizi alıp size doğrultuyorum.

Varsa cevabınız veririsiniz.

X ler şöyle, y ler böyle diyenler hiç konuşmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buradan bir taytlı geçti -- 21 Haziran 2020; 9:14:45 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.