Şimdi Ara

DEUS EX: MANKIND DIVIDED | PlayStation 4/Pro (2016) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
1
Favori
5.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun size açıldı bize hala açılmadı valla iyisiniz. Bu arada gelen yorumlara göre HR'yi sevenler bunu du sever, sevmeyenler bunu da sevmez. Yine HR'de olduğu gibi araştırma ön planda tutulmuş ve HR de bir bilgisayara girip, kullanan kişinin hayatına dahil baya bilgi alabiliyorduk, adamlar o küçük detaylara bile uğraşmıştı yine öyle bir oyun ortaya çıkarmışlar. Son olarak konsol performansını yapmışlar bir ilk bakış gibi daha detaylı incelememişler ama genelde sabit 30 FPS, karakteri yönetemediğiniz sadece etrafa baktığınız sahnede 24'lere düşüyor. Yükleme hızı olarak baya farkla PS4 önde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2K -- 23 Ağustos 2016; 12:12:44 >

• Steam'de akşam 7'de açılıyor sanırım, onu bekliyorum şahsen.
  • Dağıtıcı firmanın beceriksizliğinden Spotta satılmıyor oyun. Sen D&R a bilmem neye stok yetiştiremedin diye günlerdir depoda durduğu halde bekliyoruz. Wiçır 3 de olanlar yaşanmasında başka bir şey istemiyorum.
  • Serinin Human Revolution ile başladığını sananları görmek üzücü. Halbuki ne HR ne de MD derinlik olarak 2000'deki efsane rpg-fps oyunu olan Deus Ex'e yaklaşamadı. HR ve MD çok iyi oyunlar. Ama 2000'deki Deus Ex gibi bir klasik de değiller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OtostopcununRehberi -- 23 Ağustos 2016; 14:29:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günümüzde zaten ilk Deus Ex'e yaklaşabilen oyun pek aklıma gelmiyor. Fakat hikaye olarak HR hepsinin öncesinde MD da devamı o yüzden hala spoiler yememiş halde oynayabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BitliKene

Serinin Human Revolution ile başladığını sananları görmek üzücü. Halbuki ne HR ne de MD derinlik olarak 2000'deki efsane rpg-fps oyunu olan Deus Ex'e yaklaşamadı. HR ve MD çok iyi oyunlar. Ama 2000'deki Deus Ex gibi bir klasik de değiller.

İlk deus ex den bahsediyorsan katılıyorum müthişti.Düşünsenize kaç yıl öncesinde serbestçe odalara girip çıkıyor hacklemelerle bazı olayları çözüyorduk ama invisible war için aynı şeyi söyleyemem

• PS4'te aldım bunu dün ama nasıl indireceğimi bulamadım! Otomatik de inmiyor. Yardımcı olabilecek biri var mı?
  • Oyun on numara olmuş arkadaşlar.Human revulationun üstüne katıp ortaya yine güzel bir oyun çıkmış.
  • OGZ

• quote:

Orijinalden alıntı: Obsidian

PS4'te aldım bunu dün ama nasıl indireceğimi bulamadım! Otomatik de inmiyor. Yardımcı olabilecek biri var mı?

Eger satın alma işleminin gerçekleştiğinden eminseniz ana menüden kütüphaneye girin. Orda satın aldığınız oyunu göreceksiniz. Onu seçip indirme işlemine başlayabilirsiniz

• Adamlar Praxis ve Credit satılan shop eklemişler ya, ulan multi bir oyun olsa hadi eyvallah da single yahu, oynamak isteyen bir zahmet uğraşsın. Yemin ederim oyunlar iyice 0-6 yaş seviyesine indirildi, rezillik.
  • Oyunun başında Ankara'dan söz edildi beyler asın bayrakları

• Oyunun kısa oluşu ve boss savaşlarının çok az olması beni üzdü.Oynanış hikaye bakımından doyurucu ama koca oyunda 2 tane bossla savaştım,daha doğrusu bitanesini konuşmayla çözdüm diğerini oyunda bir bug gibi bişey var elektrik verip yanınıza gelince animasyonla direk öldürebiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 24 Ağustos 2016; 22:29:56 >
  • Bunun taa fi tarihli ilk oyunu da leşti buda aynı leş geçiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Büyük_Darius -- 25 Ağustos 2016; 19:44:03 >
  • Oyun kisa mi cidden :(

• Dante kullanıcısına yanıt
    @Dante
    Kısa kısa..

Bitiren var mı burada? PC ana konusu ölüde..
    Serinin diğer oyunlarına göre sizce nasıl? Bende beklenti yüksek olduğundan hüsran oldu.. Sizde durum nasıl oyunu bitirenler?
  • Bu oyun 1-2 aya fiyatı fena düşecek benden söylemesi.

• beyler oyun durduk yere kapanıyor yaşayan var mı başka?

• X360 da HR'ı alarmsız, kimseyi öldürmeden ve en zorda bitirmiştim. Resmen orgazm olmuştum oyun sonunda. Tekrar aynı çılgınlığı bu oyunda da yapmak için sabırsızlanıyorum. Stealth benim işim.

• evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Çok kolay yaparsınız. HR kadar zor değil
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.