Şimdi Ara

DEUS EX: MANKIND DIVIDED | PlayStation 4/Pro (2016)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
1
Favori
5.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sıradaki oyun görüntüleri ile beraber ortaya çıktı.

Mayıs ayında GameInformer'ın kapağı olacak ve yakında Eidos Montreal'dan resmi açıklaması da gelecekmiş. Şimdilik bilinenler, Human Revolution ve Mankind Divided arasında iki yıl zaman geçmiş olacağı. Bu iki yılda sibernetik teknolojiler hayli ilerlemiş ve insanlık kendi içinde yeni bir bölünme ile karşılaşmış olacak.

Önceki oyunda baş rolü oynayan Adam Jensen, burada da kendini olayların göbeğinde bulacak. Sibernetik donanımlarını kullanarak suç işleyen gruplar yüzünden ikiye bölünen halkın bir iç savaşa doğru sürüklenmesi, Jensen ve ait olduğu organizasyonun buna engel olmak için çabalaması işlenecek.

Human Revolution kayıt dosyaları Mankind Divided oynarken kullanılmayacak. Yani Mass Effect serilerindeki gibi, önceki oyunlarda aldığınız kararların sonraki oyuna aktarılması söz konusu değil. Tarihi verilmeyen oyun platform olarak PS4, Xbone ve Bilgisayar'a geliyor. En yakın E3'te şovunu yaparlar bol bol.

Grafikler de render yemediyse enfesto,

DEUS EX: MANKIND DIVIDED | PlayStation 4/Pro (2016) DEUS EX: MANKIND DIVIDED | PlayStation 4/Pro (2016)

DEUS EX: MANKIND DIVIDED | PlayStation 4/Pro (2016) DEUS EX: MANKIND DIVIDED | PlayStation 4/Pro (2016)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 29 Ocak 2018; 2:10:24 >

• Son oyun çok iyiydi tr yaması çıkınca tekrar bitirdim ve bazı anlamadığım yerlerin olduğunu fark ettim.Tr desteği ile gelme ihtimali çok düşük ama gelirse mükemmel olur gerçekten
    Son oyunun üstüne neler koyacak bakalım sabırsızlıkla bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buralara birşeyler yazmayalı uzun zaman olmuştu.Güzel bir haber ile post atalım bakalım...

PS3'te Deus Ex 'i heyecan ve tüm gerginlikleriyle bitirmiştim , saklana saklana... Bu oyunu sabırsızlıkla bekliyorum. Hem senaryol olarak , hemde grafik olarak nesline yaraşır kalitede olacaktır !
  • Deus Ex:HR'de ki çeşitlilik çok iyiydi. Oynarken çok keyif almıştım. İster stealth, ister aksiyon, isterseniz taktiksel.
    Oynanış ve dinamikler yine iyi olur zaten. Grafiklerde @Souvrock'ın dediği gibi böyle çıkarsa tadından yenmez.
  • Bir önceki oyun harikaydı bu oyun grafiksel anlamda çok harika duruyor umarım downgrade gibi saçmalıklar yemezde zevkle oynarız.

• Deus Ex dedin mi nefes alsın yeter.Human Revolution'ın hakkını vermiştim. :)

• Benim beklentim yoktu gelecegine dair, asiri sevindim. Acaba hikaye nasil devam edecek yine Adam'i yoneteceksek... HR alternatif sonlarla bitiyordu.
  • Ooohhhh verin cyberpunk'ı, verin Adam'ı. Özledim be.

• Yakında Trailer geliyor.

quote:

Orijinalden alıntı: Ygal

Benim beklentim yoktu gelecegine dair, asiri sevindim. Acaba hikaye nasil devam edecek yine Adam'i yoneteceksek... HR alternatif sonlarla bitiyordu.

Human Revolution'ın 2 yıl sonrasında geçecekmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 8 Nisan 2015; 11:50:48 >

• Bazı karakterler,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önceki oyunu kimseyi öldürmeden oynuyordum.Bitirmeye yakın save lerim gitmişti.O kadar emeği kaybedince bidaha oynamamıştım.Şimdi önceki oyunu yarıda bıraktığım içün hikayede kopukluk yaşar mıyım?

• İlk trailer yayınlandı.

Megatonnnnnnnnnn

quote:

Orijinalden alıntı: ŞevketMarco

Önceki oyunu kimseyi öldürmeden oynuyordum.Bitirmeye yakın save lerim gitmişti.O kadar emeği kaybedince bidaha oynamamıştım.Şimdi önceki oyunu yarıda bıraktığım içün hikayede kopukluk yaşar mıyım?

Mutlak yaşarsın. En azından kaldığın bölümden sonraki olayları Youtube'daki walkthrough'ları yavaş yavaş izleyerek tamamlarsın.

• Abi yine yaptı adamlar ya.Hayvan herifler nasıl video yapıyorlar.100 kez izlerim şimdi ben bunu.

Fotolar içün:

http://www.deusex.com/media/dx-md#

@Souvrock

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tinúviel -- 8 Nisan 2015; 22:34:40 >

• Tüylerim diken diken oldu. Budur!

#cantkillprogress

• Süper görünüyor...

• Çıkış tarihi açıklanmadı sanırım.

• Oyun bomba

• Konu yeniden aktiftir...

quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

http://www.deusex.com/media/dx-md#

@Souvrock

Sektörün hali baya hoşuma gidiyor valla. Şu sağlam serilerin yer edinmesi çok hoş. Peşpeşe geliyorlar maşallah. Sen de öyle bir hype yapmışsın ki imzadan kalite akıyor. Fontunu da yapmışlar demek.

Bir kaç karizma karakter nasıl olunur görseli,

• 16 Haziran saat 20:00'de oyunun E3 2015 gösterimi yapılacak.

• Human Revolution'ın üstüne bir şey eklemeden çıkarsalar, yine sorun olmaz şahane iş çıkarmışlardı.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.