Şimdi Ara

Deus Ex Mankind Divided PC Türkçe Yama PROJESİ (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
4
Favori
9.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 81melih54

Hocam nedir son durum. Ona göre oyunu alacağım
    Sistemin 2gb gtx 950m 12 gb ram i7 6700hq ama oyunu low da oynaöayaöadım optimizasyon sorunundan

Sağlık sorunların dan ara vermiştim de sonra yalan oldu işte :)

O değil de oyun başlayana kadar yarım saat hikayesi neredeyse :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4EE4717EA

Sistemin 2gb gtx 950m 12 gb ram i7 6700hq ama oyunu low da oynaöayaöadım optimizasyon sorunundan

Sağlık sorunların dan ara vermiştim de sonra yalan oldu işte :)

O değil de oyun başlayana kadar yarım saat hikayesi neredeyse :)

Alıntıları Göster
    Yani diyorsun ki "Deus Ex MD Türkçe yaması yalan oldu yapılmayacak hadi şimdi uzaklaşın gidin ne haliniz varsa görün" :)

Bari diğer "Deus Ex: Human Revolution" çalışması için yardımcı olsan @joole5 hani Deus Ex HR Türkçe yaması aylardır Director's Cut Edition için uyarlanıyordu şimdiye kadar bir ses çıkmadı, en azından @joole5 sen de dahil olsan işlemler hızlansa bari Deus Ex MD yalan oldu en azından Deus Ex HR hepimize bir teselli olur.

Bu arada üste "ama oyunu low da oynayamadım optimizasyon sorunundan" demişsin de bu durum optimize kaynaklı gözükse bile (Low da böyle yapması garip olmuş haklısın) bence biraz ekran kartının yetmeyen 2GB'lık GPU'sundan kaynaklı olabilir. İşlemci ve Ram gayet yeterli olsa da Deus Ex MD (Low veya Very High/Ultra ayarlarda bile) en az Min. 4GB'lık ekran kartı ister, mesela aynı dönemin oyunlarından Rise of the Tomb Raider için de bu geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 4 Temmuz 2018; 20:20:1 >

• Ravenholm kullanıcısına yanıt
    Olabilir optimize de sıkıntı yaşayınca oyunu direkt kaldırmıştım :) Şu an hazır çalışma var mı? Pek araştırmadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4EE4717EA

Olabilir optimize de sıkıntı yaşayınca oyunu direkt kaldırmıştım :) Şu an hazır çalışma var mı? Pek araştırmadım.
    Üste anlattığım çevirisine yardım edersen iyi olurdu dediğim "Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut" versiyonuna uyarlama Türkçe yamasını diyorsan forumda vardı konusu, bayağıdır sıkı bir şekilde üzerinde uğraşıyorlardı ama şu an ne gelen var ne giden konu sessizliğe gömüldü kaldı öyle. Hatta yamanın ilk çıkışını bağış-kotalı yapacaktı çeviren kişi onun muhabbeti dönüyordu.
  • mass efect andromeda dead rising 4 çevirileri olsa iyi olurdu
  • Çeviri olaydı iyiydi. bi aralar uğramıştım buraya aylar sonra gördüm ki çeviri gerçekleşmeyecek. Sanırım çevirilmesi gereken çok fazla metin olduğu için millet uzak duruyor.
  • link i tıklayınca asdawasd gibi yazılar mevcut. Şimdi ben anlamadım. Siz bize metinleri vereceksiniz bizde çevirip geri mi vereceğiz? Eğer durum böyleyse özelden tüm metinleri verebilirsiniz.
    Ben başlarım. Bittiği kadarınıda size tekrar geri gönderirim. İncelersiniz oyuna gömersiniz.
    Doğru anlamış mıyım?
  • Şu güzel oyuna biri el atsa ne iyi olacak.. Hortlatalım belki birinin dikkatini çeker.
  • Vallahi ya ilk oyunu Türkçe yamasıyla oynadım mükemmeldi. Allah rızası için çeviren çıkmaz mı ? :) 10 TL 15 TL diyin alalım yeter ki bir el atın :)
  • Linkte yama falan yok arkadaşlar. En sonunda sildirttiniz bana tabloyu 2 günde 50 erişim talebi nedir allah aşkına mail kutum şişti dosyalar zaten tablodaki metinler ve dosyaları çook uzun zaman önce birileri editleyerek yok etmiş. Dağılabilirsiniz.

• ne oldu bu yama
  • Zamanında buralarda bir yerlerde "Deus Ex Mankind Divided TR (shared by Oguztuncel.1995 & Ferex28) (18.12.2017)" işte bu başlıkla paylaşılan Deus Ex: MD'nin orijinal Ingilizce altyazılarının olduğu notepad dosyaları ben de varmış duruyormuş isteyen olursa Google Drive üzerinden paylaşırım, indirip bakacak olan yavaş yavaş da olsa çeviren biri çıkarsa hayır demeyiz ilgiyle alakayla merakla takipte kalırız.

Yalnız bayağı çevrilecek altyazı fazlalığı var insanın gözünü korkutur bu kendine güvenen inanan varsa gelsin söylesin. Deus Ex: MD tam tekmil bir RPG oyunu (Witcher 3, Skyrim, Fallout 3, Fallout 4 vb) olmasa da sanki bir RPG oyununda olabilecek altyazı yoğunluğuna benzer gibiydi diyebilirim ya da bana öyle gözüktü.
  • Oyun yüklü oynamak istemiyorum ingilizcemde anlayacak kadar varda türkçe başka olur umarım sabırlı bir arkadaş çevirir ve çevirirkende konu açmaz çünkü bu forumda çevirmenlere yapılan hakaret ve alay etmelerin üzerinden çok geçmedi.

• gelişme varmı
  • İlkini Türkçe yamayla oynamıştım çok iyi oyundu.Şu oyunu çevirecek kimse yok mu ? proje kaldı böyle ya...
  • Oyun geçenlerde 12 liraya düştü PC’de indirip denedim akıcı oynanıyor ama İngilizce hiç anlaşılmıyor, keşke birisi Türkçe yapsa...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yamayı yapacak kimse yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UmutYil -- 25 Ocak 2020; 14:5:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UmutYil

Yamayı yapacak kimse yok mu?
    ben demek isterdim ama maalesef kimse yok.
  • Beyler hazır karantinada evde yapacak bişey yokken gelin ekipçe yapılıyorsa yapalım biraz gayret
  • Oyun şu an anonymous tarafından çevriliyor.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.