Şimdi Ara

Deus Ex: Mankind Divided (2016) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
7
Favori
9.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ustanak

DEUS EX MANKIND DIVIDED Cinematic TV SPOT Trailer

Bir müzik bir fragmana bir oyuna bu kadar yakışamazdı. Ama onun dışında gerçekten çok iyi, az kaldı bekliyoruz.
  • Neogaf da biri oyunu GTX 770 2 GB ve i5 işlemci ile oynamış.

55-60 FPS orta ayar
    45-50 FPS yüksek ayar
    40-45 FPS ultra ayar.

Pc portu gayet iyi gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Neogaf da biri oyunu GTX 770 2 GB ve i5 işlemci ile oynamış.

55-60 FPS orta ayar
    45-50 FPS yüksek ayar
    40-45 FPS ultra ayar.

Pc portu gayet iyi gözüküyor.

Optimizasyon iyi demekki.

Human revolutiondan sonra bekliyorduk. İyi oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun incelemeleri yarın yayınlanacak ambargodan dolayı ama EDGE dergisi, dergi olduğundan dolayı yeni sayısında incelemiş ve 10 üzerinde 9 vermiş.
  • IGN Almanya 8/10 vermiş, oynanış açısından her şey önceki oyunun üzerinde ama ana hikaye biraz hayal kırıklığı demişler.
  • Yeterince iyi ama owm ye geçilmemesi oynanışı kısıtlı bırakıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TORU-NAGA

Yine küçük mahallede bütün araçlar park etmiş,trafik yok yayalar belli noktalarda toplanmış gelmenizi bekliyor,stealth gameplay havalandırma boşluğuna girip 2.kata çıkmak,neticede
    20 yıllık hub map tasarımına devam ubisoftun open map de neler yapabildiğini görünce bu ısrarı anlamak zor.

Evet işte özlediğimiz oyun türü.Koskoca bir dünya ama içi bomboş... Milletteki bu open world sevdası yüzünden adam gibi oyun çıkmıyor artık.Bu open world işini hakkıyla başarabilen tek firma Rockstar ve Bethesda.

• İnceleme puanları yayınlandı...

Deus Ex: Mankind Divided (2016) [ANA KONU]
  • Oyun optimize özürlü gibi görünüyor bu videoya göre. Ultra ayarlarda üst seviye bir sistemde 30-40 fps veriyor. Grafikler bazı yerlerde gerçekten harika görünüyor ama bazı detaylar mesela saçlar 5 sene öncesinden kalma gibi.

Intel Core i7 6700K 4.00 GHz
    16 GB DDR4 RAM
    Palit GeForce GTX 980 Ti Super Jetstream 6GB
    MSI Z170A PC Mate Mainboard
    Windows 10 Pro 64bit

• Şuan Reddit'te soru alıyorlar. Varsa kafanıza takılan bir şey sorabilirsiniz.

https://www.reddit.com/r/IAmA/comments/4yjlcz/we_are_the_deus_ex_mankind_divided_team_our_game/
  • İncelemelerin kısa özetleri;

Oyuna yeni eklenen augmented özellikler başarılı bulunmuş, daha canlı bir hub'a tanık oluyormuşuz daha fazla NPC dolanıyormuş. Boss dövüşleri sonunda stealth olarak geçilebiliyormuş ve level dizaynları sayesinde bir sorunu çözmek için bir sürü seçeneğimiz varmış. Fakat bunların yanında bir tane hub'a sahipmiş oyun, senaryo kötü değil ama hızlı bitiyormuş DLC için diyorlar. AI çok süper değilmiş. Oyuna ismini veren ve fragmanlard gördüğümüz insanların ayrışması daha doğrusu ayrımcılık ve ikiye bölünmeleri durumu çok iyi işlenmemiş.

En çok konunun çok iyi işlenmediği üstünde durmuşlar, ilk oyunun konusu da inanılmaz değildi ama çok iyi bir şekilde işliyordu. İlk oyunun sonu da tepki almıştı ki ben beğenmiştim sanırım yine son çok başarılı değil. Tek hub olması benim gözümde pek eksi olarak sayılmaz. En çok beklediğim yenilik ilk oyunda bossları geçmek için Terminator gibi oynamak zorundaydınız zaten oyun bu hatasını sonradan anlamış olacak ki boss dövüşlerine girmeden deli gibi silah vermeye başlıyordu yine de benim gibi stealth oynayan ve o özelliklere yönelen oyuncular zorluk çekiyordu. İlk oyundan gerileme olarak görmemişler, ilk oyunda iyi olan kısımların üstüne gitmişler bozmadan ki bu benim için yeterli.

Bu da oyunun benchmarkları Rus bir site yapmış belki sonradan update gelir ama benim de ilk paylaştığım bir NeoGaf kullanıcısının yazdığı gibi GTX 770 ile bile çok iyi çalışan bir oyun gibi durmuyor ve MSAA açık değilmiş bu testler yapılırken.

Deus Ex: Mankind Divided (2016) [ANA KONU]

• Şu paylaşılan sonuçlar doğru ise berbat bir optimizasyon ile karşı karşıyayız.
  • Arkadaşlar ben bu oyunu ön sipariş ile 110 lirayahttps://www.maxoyun.com.tr/deus-ex-mankind-divided buradaki siteden satın aldım. Oyun ön siparişten sonra ne kadara satılır? Yani bu yaptığım mantıklı bir olaymıydı :D
  • Almaya niyetim vardı ama yukarıdaki tablo optimizasyon sıkıntısına işaret ediyor eğer bir hata yoksa. 1070 kartla da bu sonuçları alacaksak daha ilk günlerden oldu o zaman biz kalkalım .
  • Denuvo koruması ile mi çıkacak
  • bu oyun dx12 desteği ile gelmeyecek miydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutku

bu oyun dx12 desteği ile gelmeyecek miydi?

Çıkışından bir süre sonra update ile gelecek.
  • Adamlar açmış 8xMSAA'yı ondan sonra neden fps düşük.Ona bakarsanız 8x msaa açtığımda GTA 5'te fps 25lere kadar düşüyor 1070 ile GTA V'te mi optimizasyon özürlü? MSAA açık düpedüz yalan atıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 20 Ağustos 2016; 19:04:59 >
  • bu oyunda da denuvo var hemen kırılmayacak gibi umarım bir sürpriz yaparlar
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.