Şimdi Ara

Deus Ex: Mankind Divided (2016) [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
7
Favori
9.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar lütfen yardım edin bir sikilin üstü kırmızı yaptım onu tekrar aktive edemiyorum.umarım aktiv ediliyordur
  • 2.DLC,A Criminal Past 23 Şubat'ta geliyor.

• Mission 11 ve mission 12 yi aynı anda yapma imkanımız yok mu acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinsityotrofoblast

Mission 11 ve mission 12 yi aynı anda yapma imkanımız yok mu acaba

Öyle bir imkanın yok fakat bölüm 12'yi yani banka soygununu yapmayı tercih edersen,Prag'daki sokağa çıkma yasağı zamanında 11.Bölümün geçtiği mekana yani Church of Machine God'a gidebilir ve mekandaki bilgileri toplayabilirsin fakat görevi yapma şansın olmaz,tam tersini yapar 11.Bölümü yapmayı tercih edersen bir daha Versalife Vault'una giremezsin zira o gece şirket Vault'u boşaltıyor.Benim tavsiyem 12.Bölümü yapman,oyunun hikayesi ile daha çok bağlantılı 12.Bölüm.
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim ben de 12 yi yaptım da gecmiste 11 e kırmızı çarpı atmaları biraz can sıkıcı

• quote:

Orijinalden alıntı: sinsityotrofoblast

Mission 11 ve mission 12 yi aynı anda yapma imkanımız yok mu acaba

Bug kullanarak yapabilirsin ben buraya geldiğimde gerekli aug yoktu maalesef yapamadım bankayı seçtim

1.04 update sonrası
    https://www.youtube.com/watch?v=PDhSPOAzhBE

1.04 update öncesi
    https://www.youtube.com/watch?v=Xm99aAma1VU

• Teşekkür ederim hocam ben de bankayi sectim artik gecti

• 2 gün sonra çıkacak olan A Criminal Past DLC'sinden 4 tane oyun içi resim yayınlandı.

• A Criminal Past'ı az önce bitirdim,güzel,sürükleyici ve keyifli bir DLC olduğunu düşünüyorum.DLC,Adam Jensen'ın TF29'daki ilk gizli görevini konu alıyor ve Arizona da azılı augmented suçlular için yapılmış olan bir hapishane de geçiyor.System Rift'e kıyasla daha çok beğendiğimi rahatlıkla söyleyebilirim,System Rift yeni bir içerikten ziyade oyunun içerisinden çıkarılmış bir bölüm gibiydi,A Criminal Past ise gerçekten yeni bir içerik olmuş.

The Penthouse(Hapishanenin ismi) güzel tasarlanmış,ana oyunda olduğu gibi oyuncuya birden çok yol sunmayı başarmış,haritanın her köşesine keşfedilecek bir şeyler yerleştirilmiş ve keşfettiğimiz kayıtlar,mailler ve sırlar hikayenin gidişatına etki etmekte.

A Criminal Past'ın karakterleri güzel ve farklı olmuşlar,en azından bir geçmişe sahipler,System Rift'teki yeni karaktere(ShadowChild) kıyasla A Criminal Past'ın karakterlerinin çok daha iyi ve özgün olduğunu söyleyebilirim.

DLC'nin oynanış süresi oynayana göre değişmekte,6-10 saat arası diyebiliriz,ben 8 saatte bitirdim.

A Criminal Past'ın hikayesi ana oyunundan öncesini konu alıyor fakat Human Revolution ve Mankind Divided(Adam'ın TF29'daki görevinden öncesi) arasında ne olduğuna dair bilgi vermiyor,ben o aralıkta ne olduğuna kısa da olsa değinmelerini bekliyordum bu yüzden de biraz hayal kırıklığına uğradım açıkçası fakat buna rağmen hikayeyi beğendim.Hikayesinden bahsetmem gerekirse A Criminal Past serinin ilk iki oyununda gerçekleşen olaylardan ziyade Deus Ex evrenine odaklanmış bir hikayeye sahip,verdiğiniz kararların hikayeye etkisi fark ediliyor,ana oyuna kıyasla kararların daha etkili olduğunu söyleyebilirim.Yukarıda da belirtiğim gibi etrafta yaptığınız keşiflerde bulduğumuz kayıtlar hikaye hakkında bize bilgiler sağlıyor ve hikayenin gidişatını değiştiriyor,oyuncuya yeni tercih hakları sunuyor.

Genel olarak DLC'yi beğendim ve tavsiye ediyorum,A Criminal Past,System Rift'teki gibi oyuna yeni şeyler eklemiyor olabilir(Eşyaları parçalama özelliği,yeni güvenlik sistemi) fakat System Rift'ten çok daha keyifli,sürükleyici ve güzel olmuş.Fiyatı da uygun,Deus Ex evrenini sevenlerin kesinlikle kaçırmaması gereken bir DLC bence.

Oyun içerisinden aldığım bir kaç resim:

• CheKD kullanıcısına yanıt
    Güzel bir değerlendirme olmuş hocam, elinize sağlık. Yeni Deus Ex oyunu süresi belli olmayan şekilde ertelendiği için elimizdeki son içerik olabilir Deus Ex'e dair (başka DLC çıkacak mı bilmiyorum).
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Güzel bir değerlendirme olmuş hocam, elinize sağlık. Yeni Deus Ex oyunu süresi belli olmayan şekilde ertelendiği için elimizdeki son içerik olabilir Deus Ex'e dair (başka DLC çıkacak mı bilmiyorum).

Başka DLC çıkmayacak fakat Human Revolution'dan sonra çıkartıkları Director's Cut gibi bir sürüm çıkması muhtemel,DLC'ler ana oyuna entegre edilebilir yapılmış,Human Revolution Director's Cut'da Missing Link DLC'si ana oyuna entegre edilmişti,büyük ihtimalle aynısı Deus Ex:Mankind Divided içinde yapacaklar.Serinin bir sonraki oyunu ise büyük ihtimalle 2019'dan önce gelmeyecek,Square Enix Marvel ile anlaştı,Avengers oyunu çıkaracaklar 2018 yılında ayrıca Square Enix Project Prelude Rune adında bir oyun daha duyurdu,bu ikisinin yanında mutlaka bir oyun daha vardır.Şirket Mankind Divided'dan istediği sonucu alamadı,oyuncular da öyle,herkes ana bir oyun bekliyordu fakat ara bir oyun geldi ve çoğu kişi tatmin olmadı,serinin bir sonraki oyunu için çalışmalara ufaktan başlamıştır Eidos fakat dediğim gibi 2019'dan önce gelmeyecek bence.

• Oyunun DLC'li hali Skidrow tarafından kırılmış.Ve işin ilginç yanı CPY ve 3DM Denuvo'yu çalışıyormuş gibi gösteriyordu,o şekilde kırıyordu.Dll dosyalarını değiştiriyordu hep.Skidrow ise eski yöntemle .exe dosyasını değiştirerek halletmiş işi,Denuvo çalışıyormuş gibi değil direkt engellenmiş yani
  • psycho90 kullanıcısına yanıt
    Nerede gordunuz hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: darthskywalker

Nerede gordunuz hocam?

Bilgiyi mi malum halini mi ?

• Criminal Past'tan başka içerik gelecek mi oyuna?
  • GATIRCAN kullanıcısına yanıt
    Hayır,gelmeyecek.
  • oyunun türkçe çevirisi varmıdır acaba ? onun haricinde fps problemleri devam ediyormu hala

• i5 4570

GTX 970

ile low'a alınca anca adam akıllı bir hal aldı, yine anlık fps düşüşleri olsa da oynanabilir bir halde

yalnız görüntü çamur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serinin en kotu oyunu boyle bir oyunu nasil berbat edebildin tebrik ederim square enix

• %85 indirim görmüş, 22 liraya alınır mı? PC anca lowda açıyor biraz da o yüzden tereddütteyim
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.