Şimdi Ara

Deus Ex: Human Revolution Video İnceleme (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
27.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fanatiklik değil takılıyorum. Süper gif ama.
  • SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ayrıca kapanış jeneriğinden sonra ilk DE'ye bağlama kısmı süper olmuş. Page'i tekrar görmek güzeldi:) D Project'ten kasıtları ne orasını anlamadım. Ya ara oyun gelecek ya da çok isterim ki ilk oyunu remake yapsınlar. Bu motorla enfes olur. Bir diğer detay da belki farketmişsinizidir, yapımcıların fotoları arasında Thief 4'ün de ufak bir görseli var, sadece yazı olarak. DE'yi çok güzel geri getirdiler, aynı başarıyı Thief'te de sürdüreceklerine eminim. Oyunun tek eksisi bana göre, Katana yoktu :) Ki ilk oyunda çok kullanırdım. Ayrıca gölgeleri kullanarak stealth yapma olayı da getirilebilirdi ama onu Thief'e sakladılar diye düşünüyorum :)
  • Teşekkürler BSC
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wayward Son

SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ayrıca kapanış jeneriğinden sonra ilk DE'ye bağlama kısmı süper olmuş. Page'i tekrar görmek güzeldi:) D Project'ten kasıtları ne orasını anlamadım. Ya ara oyun gelecek ya da çok isterim ki ilk oyunu remake yapsınlar. Bu motorla enfes olur. Bir diğer detay da belki farketmişsinizidir, yapımcıların fotoları arasında Thief 4'ün de ufak bir görseli var, sadece yazı olarak. DE'yi çok güzel geri getirdiler, aynı başarıyı Thief'te de sürdüreceklerine eminim. Oyunun tek eksisi bana göre, Katana yoktu :) Ki ilk oyunda çok kullanırdım. Ayrıca gölgeleri kullanarak stealth yapma olayı da getirilebilirdi ama onu Thief'e sakladılar diye düşünüyorum :)

Sağlam bir Thief oyununa hayır diyen olmaz sanırım. Bu kadar güzel oyunların bu kadar uzun aralıklarla çıkması biz oyuncular için kötü bir durum.

Bazı oyunlarda her sene (v1,v2,v3..vs) ufak değişikliklerle önümüze sunuluyor o da ayrı bir olay.

• aynen çok haklsınız.... videodaki bossu... limited editiondaki.. bombalar ve dev robota atmam gereken elektrık bombasıyla ve 2 bomba daha atmama ragmen ölduremedım... en zor seviyede.... oraya kadar en zorda oynamıştım.. .sonra ortaya almak zorunda kaldım lanet olsun.. ne biçim bir hayvan o öyle...
  • SON SAHNE SÜPER OLMUŞ
  • Gökhan Abi çok ilerlemişsin çok başarılı olmuşsun benden bi sana bi tavsiya abi bütün incelemeleri böyle yap :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.@.N

quote:

Orijinalden alıntı: Wayward Son

SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sağlam bir Thief oyununa hayır diyen olmaz sanırım. Bu kadar güzel oyunların bu kadar uzun aralıklarla çıkması biz oyuncular için kötü bir durum.

Bazı oyunlarda her sene (v1,v2,v3..vs) ufak değişikliklerle önümüze sunuluyor o da ayrı bir olay.

aman hocam böyle sağlam gelecekse 10 senede bir gelsin razıyım. deus ex'in devam oyunu böyle olmalıydı ki adamlar harbiden yapmışlar. ben bu kadar iyi olmasını bile beklemiyordum (piyasada yılda bir devam oyunu çıkan aşırı popüler ama özünde dandik oyunlar beni bu korkuya itmişti) eidos montreal çalışanlarının gözlerinden öpüyorum. bu yeni nesil dediğimiz yavan dönemde bile (oyun çok ama deus ex gibisi yok) bu kalitede bir devam oyunu bulmak neredeyse imkansızdı. bir görevi tamamlamayı o kadar uzatıyorum ki etrafı araştırmaya dalmam yüzünden. her taraf detay dolu, her taraf gönderme dolu. yaratılan dünyanın sanatsal tasarımı tavan yaptığı için çoğu kişiye iyi görünmeyen grafikler bana resmen görsel şölen yaşatıyor (görsellik demek kurşun yedikten sonra çıkan gerzek kanlı ekran veya ne bileyim doku kalitesi vs değildir, görsellikte en önemli unsur sanatsal tasarım ve atmosferi sağlayan doluluktur ki deus ex HR bunu muazzam şekilde başarıyor) ayrıca rpg adına ne varsa oynarım ve npc'leri ikna etme olayının hiçbir oyuna bu kadar sağlam bir şekilde entegre edildiğini henüz görmedim.. 10 üzerinden 10, deus ex'ten tam old school bir dönüş ve her türlü övgüyü hak eden bir yapım..

• quote:

Orijinalden alıntı: RomeoR35
    Şu Açıdan Yaklaşmak İstiyorum.Bu Oyun Sadece Konsollara Eşsiz Kılınsaydı,Muazzam Oyun Olabilirdi ,Fakat Pc Adına Çıkarılması Ve Pc de Konsollara Oran Korsanlık Daha Yaygın Ve Komşum Bu Oyunu Sadece 1 Mbps Hızda İndirip Hiç Bir Maaliyeti Olmadan Hemde Türkçe Yaması İle Bu İmkanı Rahat Kullanabilme Hakkına Sahip İken Benim Bu Oyunu Konsola Alma Nedenim Ne Olacak Şimdi...!?!?

senin haberin yok galiba ama bu oyunun korsanı öncelikle konsollara çıktı. bakıyoruzda komsunun yaptıklarından haberin var ama herkesin görebildiği internetten haberin yok. bu arada ben oyunu pc ye orjinal aldım ve millet ne yaparsa yapsın umurumda değil. sen keyfine bak bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gursoyf

quote:

Şu Açıdan Yaklaşmak İstiyorum.Bu Oyun Sadece Konsollara Eşsiz Kılınsaydı,Muazzam Oyun Olabilirdi ,Fakat Pc Adına Çıkarılması Ve Pc de Konsollara Oran Korsanlık Daha Yaygın Ve Komşum Bu Oyunu Sadece 1 Mbps Hızda İndirip Hiç Bir Maaliyeti Olmadan Hemde Türkçe Yaması İle Bu İmkanı Rahat Kullanabilme Hakkına Sahip İken Benim Bu Oyunu Konsola Alma Nedenim Ne Olacak Şimdi...!?!?

senin haberin yok galiba ama bu oyunun korsanı öncelikle konsollara çıktı. bakıyoruzda komsunun yaptıklarından haberin var ama herkesin görebildiği internetten haberin yok. bu arada ben oyunu pc ye orjinal aldım ve millet ne yaparsa yapsın umurumda değil. sen keyfine bak bence.

İsterse 2 Sene Önce Çıksın Yine Korsanlıkta Pc Konsolu Geçecektir.Çünkü Altyapı Olarak Pc Konsoldan Daha Uygundur.Her Evde Pc Vardır Fakat Her Evde Konsol Bulamazsın.İster Komşum Olsun İster Bir Başkası Bu İmkanları Görememek Bilememek Abesle İştigaldir.Açık konuşayım Zoruma Gidiyor Keyfime Bakamıyorum.Oyunlar Özel Olmalı Kıymetli Olmalı Milletin Beni Parmakla Gösterip Deus Ex Oyunu Oynuyor Demesini İsterim.Burada Ego Açısından Demiyorum Oyun Oynama Hakkı Mantelitesi Açısından....

• abi 1 ben mi beğenmedim bu oyunu ya yorumları görünce alayım dedim oyun demekki tarzım değilmiş
  • ben rpg ye yaklaşmayan birisiyim .... oynadım.. ve dedim yok böyle birşey..
  • oyun hakkında rehber çıkacak mı ?
  • İnceleme süper. Oyun zati süperdi. Bu arada spoiler vermen iyi olmuş, onu not edenler artık bütün kapılarda denerler:)
  • quote:

Bıkmadınız aynı muhabbetten. Adam komşusuna bakarak genelleme yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CodeMachine -- 6 Eylül 2011; 15:15:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRomeoR35

quote:

Orijinalden alıntı: gursoyf

quote:

İsterse 2 Sene Önce Çıksın Yine Korsanlıkta Pc Konsolu Geçecektir.Çünkü Altyapı Olarak Pc Konsoldan Daha Uygundur.Her Evde Pc Vardır Fakat Her Evde Konsol Bulamazsın.İster Komşum Olsun İster Bir Başkası Bu İmkanları Görememek Bilememek Abesle İştigaldir.Açık konuşayım Zoruma Gidiyor Keyfime Bakamıyorum.Oyunlar Özel Olmalı Kıymetli Olmalı Milletin Beni Parmakla Gösterip Deus Ex Oyunu Oynuyor Demesini İsterim.Burada Ego Açısından Demiyorum Oyun Oynama Hakkı Mantelitesi Açısından....

Alıntıları Göster
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CodeMachine -- 6 Eylül 2011; 15:18:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CodeMachine

quote:

Bıkmadınız aynı muhabbetten. Adam komşusuna bakarak genelleme yapıyor.

Siz İnanıyormusunuz Ben Sadece Komşuma Baktığımı .... Ben Sitede Editörlük Yaptım.Bizde Birşeyleri Biliyoruz.Genellemeyi Bir Kişi Üzerinden Yapmıyoruz.Ben Rekabetten Yanayım Ama Bu Şekilde Değil.Bu Kadar da Değil Yani...!

• ''GOTY''
  • Son yıllarda oynadığım en iyi RPG'yi geçtim, kesinlikle en iyi oyun. Şu anda sonlarına geldim ama bitirmeye kıyamıyorum. Gökhan da eline sağlık ortaya müthiş bir inceleme koymuş, enine boyuna her şeyi anlatmış, açıklamış. Sanırım bu sene "GOTY" adaylarına çok çetin bir rakip geldi; Human Revolution!

Square Enix'in Eidos Montreal'i 2 kat büyüteceğini ve Deus Ex'i bir seriye çevireceğini de belirteyim. Artık takipçisi bol olan yani Mass Effect, Call of Duty, Assassin's Creed gibi oyunların peşinden koşan kitle, Deus Ex serisine de aynı değeri göstermeli. Bu gerçekten bambaşka bir deneyimdi.

Eline sağlık Gökhan ;)

- Levent
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutku

Müzikler cidden güzel ama ilk oyunun tema müziğini hiçbir şeye değişmem

Kesinlikle.. Yeni oyunu henüz oynama fırsatı bulamadım fakat ilk Deus Ex in yeri her zaman ayrıydı benim için.. Her yönüyle 'karizma' bir oyundu..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.