Şimdi Ara

Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut Türkçe Yama v2.2(Tüm Sürümlerle Uyumlu)(Ücretsiz Sürüm) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
28
Favori
33.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyununuz orjinal ise ilk sayfadaki pack - unpack sistemi ile kurun yamayı, aksi taktirde "can't find language data" hatası alırsınız. Setup hâline getirilmiş olan paket sanıyorum korsan sürüm için.
  • oyunum orjinal steam surumu. Kurulumda 4. kisma kadar herseyi tamamen yaptim. locals bin adli dosyayi FFFFFD61 adli dosyaya atin demissiniz ama bende o bahsettiginiz yerde dosya cikmiyo napmaliyim simdi.

Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut Türkçe Yama v2.2(Tüm Sürümlerle Uyumlu)(Ücretsiz Sürüm)

• İndirdiğim dosyaları oyun dizinine atıp yama yapı çalıştırıyorum 1 saniye bile geçmeden yama kurulumu tamamlandır press enter key tarzı bişey çıkıyor ama oyun ingilizce
    pack unpack yöntemini denemek istiyorum ama o konuda nereye bakıcağımı bulamadım sanırım konudan mı kaldırıldı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4XCUE -- 19 Aralık 2018; 14:32:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stardust092

oyunum orjinal steam surumu. Kurulumda 4. kisma kadar herseyi tamamen yaptim. locals bin adli dosyayi FFFFFD61 adli dosyaya atin demissiniz ama bende o bahsettiginiz yerde dosya cikmiyo napmaliyim simdi.

unpack işlemini yaparken müdahale etmeyin pc ye eksik çıkartmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4XCUE

İndirdiğim dosyaları oyun dizinine atıp yama yapı çalıştırıyorum 1 saniye bile geçmeden yama kurulumu tamamlandır press enter key tarzı bişey çıkıyor ama oyun ingilizce
    pack unpack yöntemini denemek istiyorum ama o konuda nereye bakıcağımı bulamadım sanırım konudan mı kaldırıldı?
    yamayı indirirseniz içinde yazıyor kurulumun nasıl yapılacağı :)
  • blackrock89 kullanıcısına yanıt
    Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut Türkçe Yama v2.2(Tüm Sürümlerle Uyumlu)(Ücretsiz Sürüm)

İndirdiğimde çıkan dosya bu bunda da anlatım metin dosyası yok ben mi yanlı bişey indiriyorum acaba

• quote:

İndirdiğimde çıkan dosya bu bunda da anlatım metin dosyası yok ben mi yanlı bişey indiriyorum acaba
    anasayfadan konudan indireceksin

Çok özür dileyerek link isteyebilir miyim
  • quote:

Çok özür dileyerek link isteyebilir miyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackrock89

Alıntıları Göster
    ss attığım klasör ordan indirdiğim zaten aslında ordan indirdiğim ve başka bir arkadaşın ayrıca koyduğu linklerin içeriği aynı sadece indirilen klasör ismi farklı o bakımdan sordum zaten içerik mi değişti pack unpack dosyasını bulamıyorum diye

Edit drive ve yandexdisk dosyaları farklıymış ben sadece 2 kez ayrı drive dosyalarını indirmişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4XCUE -- 19 Aralık 2018; 15:51:33 >

• Emeğine sağlık setup çıkacak denmiş çıktımı acaba ve de yama hangi sürüm ile uyumlu korsanda ?
  • Kolay kurabilmeniz için "Setup" tamamlanmış ve linkler yenilenmiştir.İyi oyunlar ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackrock89

Kolay kurabilmeniz için "Setup" tamamlanmış ve linkler yenilenmiştir.İyi oyunlar ;)
    Ne kadar teşekkür etsem az, ellerinize sağlık.
  • BU çeviriyi görünce biraz afalladım şahsen. başka bir çeviri grubuda bu oyunu çevirmek için ugraşıyordu ama onlar baya bu projeyi yavaş götürdüler. Zaten diger çeviri konusunada, konu sahibi yazmış okulum var vs çeviri hızlı olmaz gibisinden. sizin çevirmeniz bu açıdan iyi olmuş teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harunefetr -- 20 Aralık 2018; 19:58:46 >
  • Setup ile yükledim ama hala ingilizce kaldı, nerede yanlış yaptık acaba
  • Özelden yazarmısın yardımcı olayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackrock89 -- 20 Aralık 2018; 20:4:11 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Çok teşekkürler, hem yamayı yaptınız hem benim pc'yi valla ne desem az çok teşekkürler tekrar tekrar.
  • Ben hem drive hem de yandex linkinden indirdim yamayı. 2 linkte ki yama da aynı..İndirdiğimiz dosyayı oyunun kurulu bölümüne attıktan sonramı çalıştıracağız. Ben normal setup olarak oyunu dizinini gösterdikten sonra yama kuruldu diyor ama oyunum hala ingilizce ve içerisinde kurulum ile ilgili bir açıklama ve bir not yok. Teşekkürler...
  • maffay__musty kullanıcısına yanıt
    Özelden yardımcı olayım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.