Şimdi Ara

Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut Türkçe Yama v2.2(Tüm Sürümlerle Uyumlu)(Ücretsiz Sürüm) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
28
Favori
33.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk denediğimde bende de çıkmadı dizin arkadaşın dediği şeklinde çıkartmadım herhalde o yüzden hata vermişti zaten dxhr klasörünü masaüstüne çıkart o şekilde yönergeleri takip ederseniz olacaktır o klasör oluşuyor haliyle bilginize..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibozittin1990

Merhaba eline sağlık oyunu indirip yamayı kurup oyunu oynamaya başladım şu anda herhangi bir sıkıntı yok sayende oynayabiliyoruz teşekkür eder başarılar dilerim..
    teşekkür ederim, iyi oyunlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: balistic06

Unpack.bat'i çalıştırınca "FFFFFD61" klasörü oluşmuyor BİGFİLE'ın içinde. :>
    yardımcı olayım özelden yazın bana@balistic06 @TheJanissary1
  • blackrock89 kullanıcısına yanıt
    Ya hocam benim sorun BIGFILE.001 adlı klasör benim oyun dosyalarında yok. Galiba ondan yapamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: TheJanissary1

Ya hocam benim sorun BIGFILE.001 adlı klasör benim oyun dosyalarında yok. Galiba ondan yapamıyorum
    Bu şekilde 8 dosya olması gerekiyor.

Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut Türkçe Yama v2.2(Tüm Sürümlerle Uyumlu)(Ücretsiz Sürüm)

Eğer uzantılar gizliyse sende bu şekilde görünüyordur.

Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut Türkçe Yama v2.2(Tüm Sürümlerle Uyumlu)(Ücretsiz Sürüm)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackrock89 -- 3 Aralık 2018; 2:9:1 >
  • Şuan yamayı kurmaya çalışıyorum ama uzun sürüyor sanırım. Unpack bitti şimdi pack.bat'ı açtım. Ama pek bir ilerleme gözükmüyor gibi. Bekleyip görelim..

• Angel of the Lord kullanıcısına yanıt
    Görünmüyor evet ama bitince devam etmek için tuşa basın falan yazacak :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • blackrock89 kullanıcısına yanıt
    Klasörde hareketlilik var zaten hocam. Sırayla oluşuyor dosyalar. Boyutları büyük olduğu için uzun sürüyor ama ne yazık ki. En azından sonunda çıktı bu oyunun da yaması. Elinize sağlık.

• Angel of the Lord kullanıcısına yanıt
    Bekletmeyi sevmediğim için tool ile paylaştım şimdilik yakında kolay kurulum setup'ı ile paylaşacağım. İyi oyunlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: blackrock89

Bekletmeyi sevmediğim için tool ile paylaştım şimdilik yakında kolay kurulum setup'ı ile paylaşacağım. İyi oyunlar :)
    Allah senden razi olsun kurdum sabah 6da basladim oynamaya bi baktim saat 12 olmus:D

• Senden de kardeşim. İyi sarmış oyun desene :D

• Yama için teşekkürler, elinize sağlık.
  • Türkçe yama başarımları engelliyor mu?

• tanser61 T kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum

• Ben mecbur setup ı bekleyeceğim bende bir hata verdi işlemler
  • Mechazawa kullanıcısına yanıt
    Yardımcı olayım özele gel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackrock89 -- 3 Aralık 2018; 17:59:19 >
  • Yama sorunsuz çalışıyor. Sadece ilk bölümde tuhaf bir bug oluştu. Oyundan dolayıdır belki bilmiyorum. Bir ara sinematik takıldı ve oradaki cümle ilk bölüm bitene kadar tüm altyazıların altında kalmaya devam etti. Üst üste 2 altyazı gözüküyordu yani. Ama ikinci bölümde böyle bir durum yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Angel of the Lord

Yama sorunsuz çalışıyor. Sadece ilk bölümde tuhaf bir bug oluştu. Oyundan dolayıdır belki bilmiyorum. Bir ara sinematik takıldı ve oradaki cümle ilk bölüm bitene kadar tüm altyazıların altında kalmaya devam etti. Üst üste 2 altyazı gözüküyordu yani. Ama ikinci bölümde böyle bir durum yok.
    @Adoring 6 saat oynadı sorun olsaydı söylerdi kendisi :) keşke ss alsaydın bir bakardım yamayla ilgili olsun olmasın araştırırdım senin için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackrock89 -- 3 Aralık 2018; 18:58:23 >
  • Muazzam bir oyundur büyük ihtimal daha iyisi yapılamaz oynamayan kalmasın.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.