Şimdi Ara

Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut Türkçe Yama v2.2(Tüm Sürümlerle Uyumlu)(Ücretsiz Sürüm) (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
28
Favori
33.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar deus ex directors cut olduktan sonra oyunun sarı tonu yerine siyah ton yapıldı bence daha kötü oldu eski haline getirebileceğim bir patch var mı? Yellow tint yani.
  • blackrock89 kullanıcısına yanıt
    oyunun reloaded sürümü Director's Cut build 2.0.0.0 bu sürümde yama 2.1 sorunsuz çalışıyor
    fakat Director's Cut gog sürümü build 2.0.0.0 yani aynıymış ama yama 2.1 hata veriyor
    muhammedaga adlı arkadaşın aldığı hatanın aynısı uyumsuz tamam deyince de oyun açılıyor fakat ingilizce
    yani uyumsuz duruyor düzeltirseniz iyi olur gog sürümü en stabil olan uyumlu olursa iyi olur saygılar
  • pasulyan45 P kullanıcısına yanıt
    Bunu dene istersen eski sürüm yama. Kurulumu uzun sürüyor, kurmadan önce yedek almayı unutma.https://www30.zippyshare.com/v/pwUiSga6/file.html
    rar şifresi blackrock89
    bu verdiğinde olmadı sanırım yama gog versiyonuna uyumlu değil gog versiyonuna tr yamanın 2.1 sürümünü uyarlardan iyi olur
    yinede ilgin için teşekkürler
    Diğer hata alan arkadaş birşeyi eksik yaptığı için hata almıştı ama ne olduğunu hatırlamıyorum.Kendisine ulaşabilirsen öğrenirsin. Sorun yamada değil yani.
  • bendede gog sürümü var aynı hatayı alıyorum sen bu sorunu çözdünmü eğer yaptıysan nasıl olduğunu yazarmısın
    blackrock89 arkadaş bişey eksik yaptığın için hata aldığını söyledi yapabildiysen anlatırmısın
    gog sürümüne türkçe yamayı kurarken aşağıdaki hatayı veriyor
    "Yanlis yeri secmissiniz. Oyunun kurulu oldugu yani DXHRDC.exe nin bulundugu klasoru secmeniz gerek."

E:\games\Deus Ex HRDC>

yanlış yeri seçmeme imkan yok zaten oyun Deus Ex HRDC klasörü içinde exesi tek yerde oyunun kurulu klasörünü tek bir şekilde gösteriyoruz exe side zaten orda fakat yanlış diyor bilginize
    exe ismi DXHRDC.exe değil ise "gog" sürümünde ismini o şekilde değiştir exe'nin yamayı kurduktan sonra tekrar eski haline getir.
    Hiç olmadı ANYDESK indir gelip ben kurayım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackrock89 -- 4 Mayıs 2020; 17:11:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackrock89

exe ismi DXHRDC.exe değil ise "gog" sürümünde ismini o şekilde değiştir exe'nin yamayı kurduktan sonra tekrar eski haline getir.
    setup_deus_ex_human_revolution_-_directors_cut_2.0_(37758) GOG SÜRÜMÜ
    yukardaki en son sürümünde yama kesinlikle uyumsuz
    sizin dediğiniz gibi exe ismi aynı yinede olmuyor
    klasör ismini reloaded sürümüyle aynı yaptım yine hata veriyor
    yamanın bütün sürümlerini denedim yine olmuyor
    şimdi sizden ricam oyunun yukardaki gog sürümünü indirirseniz ne demek istediğimi anlarsınız
    eğer uyumlu hale getirip te paşlaşırsanız çok iyi olur biz burda birkaç arkadaş sizin uyumlu hale getirmenizi bekliyoruz
    ilginize çok teşekkür ederiz bu bizim sevdiğimiz bir oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: blackrock89

setup_deus_ex_human_revolution_-_directors_cut_2.0_(37758) GOG SÜRÜMÜ
    yukardaki en son sürümünde yama kesinlikle uyumsuz
    sizin dediğiniz gibi exe ismi aynı yinede olmuyor
    klasör ismini reloaded sürümüyle aynı yaptım yine hata veriyor
    yamanın bütün sürümlerini denedim yine olmuyor
    şimdi sizden ricam oyunun yukardaki gog sürümünü indirirseniz ne demek istediğimi anlarsınız
    eğer uyumlu hale getirip te paşlaşırsanız çok iyi olur biz burda birkaç arkadaş sizin uyumlu hale getirmenizi bekliyoruz
    ilginize çok teşekkür ederiz bu bizim sevdiğimiz bir oyun

Oyun Steam'de 5-10 TL'ye düşüyor, özellikle GOG sürümünü alma nedeniniz var mı. DRM-Free olması dışında.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    ben bütün sürümleri tek tek denedim en düzgün çalışan bu bende diğer sürümlerde atlamalar oluyordu
    versiyonlarına baktım hepside 2.0.0.0 fakat en iyi çalışan gog sürümüydü ondan onu tercih ettim
    birde gog sürümü olan bütün oyunları gog version alarak tercih ediyorum çokta memnınum
    Yamayı kur ve kurduktan sonra bu yolladığım dosyayı oyunun ana klasöründeki dosya ile değiştir sorunun çözülecektir.https://www35.zippyshare.com/v/NLHLL0cP/file.html
    şimdi oldu süper ilgin ve duyarlılığın için sana çok teşekkür ederiz
    türkçe oynayabiliriz artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasulyan45

şimdi oldu süper ilgin ve duyarlılığın için sana çok teşekkür ederiz
    türkçe oynayabiliriz artık
    Rica ederim ne demek, iyi oyunlar! :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu işi yapanın yayınlayanın eline koluna sağlık. Amel defteri hiç kapanmaz inşallah.
  • brkaknc kullanıcısına yanıt
    Amin! İyi oyunlar
  • emeğinize sağlık yama için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akinag84 -- 10 Haziran 2020; 16:16:23 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.