Şimdi Ara

Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut Türkçe Yama v2.2(Tüm Sürümlerle Uyumlu)(Ücretsiz Sürüm) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
28
Favori
33.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gemiden sonra oyun tekrardan Türkçeye dönüyor. Merak eden arkadaşlara duyurulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackrock89

konuda açıklama yaptım sorunlarla ilgili.

Alıntıları Göster
    Konuda direk bunla ilgili bir açıklama göremedim ama salt okunur u kaldırmayı deneyim birde oyun klasorune onu yapnamışım sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

konuda açıklama yaptım sorunlarla ilgili.

Alıntıları Göster
    bu sorunu yazanlara direk bir çözüm yazılmamış konuda halen aynı hatayı alıyorum maalesef
  • evohan kullanıcısına yanıt
    Ya windows da sıkıntı var ya da korsan ise sürüm uyumsuzdur.
  • quote:

Ya windows da sıkıntı var ya da korsan ise sürüm uyumsuzdur.
    reloded sürümünü yükledim ama bilemiyorum bir kaç arkadaşta yaşamış bu sorunu gördümki çözen oldumu acaba , oyun klasorü içine iki tane dosy açıyor yedeksilmeyin ve orj diye oyun un büyük dosyları bu yedeksilmeyin içine girmiş vaziyyete kalıyor onları ana klasoro kopyalarsam oyun açılıyor ama dil değişmemiş tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 26 Haziran 2019; 23:32:32 >
    Her reloaded yazan reloaded değil bide o var her sürüme reloaded yazmışlar ama değil. Bir sürü sürüm geziyor nette.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackrock89 -- 26 Haziran 2019; 23:50:42 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Her reloaded yazan reloaded değil bide o var her sürüme reloaded yazmışlar ama değil. Bir sürü sürüm geziyor nette.
    birde ben oyun klasorunu salt okunurdan çıkarsamda tekrar baktığımda yine salt okunur tıklanmış oluyor ama klasor içindeki dosyalar salt okunur değil bilmiyorum bunla alakası varmıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

birde ben oyun klasorunu salt okunurdan çıkarsamda tekrar baktığımda yine salt okunur tıklanmış oluyor ama klasor içindeki dosyalar salt okunur değil bilmiyorum bunla alakası varmıdır

Alıntıları Göster
    hala salt okunur gibi görünür ama değildir.
  • quote:

hala salt okunur gibi görünür ama değildir.

Alıntıları Göster
    nasıl düzelir bu sorun anlaymadım çözen varsa bilgilnedirir umarım
    Bu iş görebilir hocam.
    https://store.steampowered.com/app/238010/Deus_Ex_Human_Revolution__Directors_Cut/
  • arkadaşlar bu oyunu oynamak istiyorum ama seri oyunu olduğu için hikayeden kopuk kalır mıyım ilk oyunu oynamadığım için ?
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Bu oyunun hikayesi 2000 tarihli ilk Deus Ex'in öncesinde geçiyor. Bir kayıp yaşamazsınız yani.
  • Wrong DRM version data 0, code 15 rebuild of pc-w\computer_shopping_a.drm needed

Yamayı kurduktan sonra oyuna girdiğimde böyle bir hata alıyorum.
  • Reloded sürümüne yamayı kurabilen oldumu arkadaşlar

• Oyun indirimdeyken almanızı tavsiye ederim. 4,49 tl şuanhttps://store.steampowered.com/app/238010/Deus_Ex_Human_Revolution__Directors_Cut/
  • blackrock89 kullanıcısına yanıt
    Oyunu aldık da yamayla çalışmıyor işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bl213

Oyunu aldık da yamayla çalışmıyor işte.
    çalıştıran nasıl çalıştırıyor?Windows da sorun yoksa kurulum aşamaları doğru yapıldığı sürece gayetde güzel çalışıyor.
  • Yama biraz sorunlu galiba emeğinize sağlık ama yamalanmış dosyaları upload etme şansı olursa daha iyi olcak sanırım bir arkadaş yapmıştı forumda

18gb mı? :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • manual kurma şansımız var mı
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.