Şimdi Ara

Deus Ex: Game of the Year Edition Türkçe Yama (Devredilmiştir)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
10
Favori
11.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Deus Ex: Game of the Year Edition Türkçe Yama (Devredilmiştir)

Yama Devredilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackrock89 -- 11 Mayıs 2021; 16:0:0 >

• Toplam kaç satır?
  • Yapan olursa eline sağlık. Revisionu desteklerse güzel olur veya ona uygun olursa. Bu arada o durumu bende çok yaşadım.
  • DryreL kullanıcısına yanıt
    satır olarak bakamıyorum pek çünkü dosyaların geneli tool yardımı ile çevrilebiliyor txt olmuyor yani çok uzun olduğunu pek sanmıyorum yapılır rahat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adol125

Yapan olursa eline sağlık. Revisionu desteklerse güzel olur veya ona uygun olursa. Bu arada o durumu bende çok yaşadım.
    Revision dan emin değilim cevap vermiyorlar ama gmdx "https://gmdxmod.com/" modu var onlar ile iletişim halindeyim :)
  • Çeviriye katılmak isteyenler bana ulaşsın bir an önce çevirelim şu oyunu...
  • Youtube'da tam çözüm videoları bile 24 saati aşan bir oyun. Çevrilse de çok uzun süreceğini düşünüyorum. Ne zamandır oynamak istediğim ama grafikleri sebebiyle uzak kaldığım oyundur. Türkçeye çevrilirse oyuna girecek enerjiyi bulabilirim. Umarım işine sadık çevirmenler bulabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s-adebisi

Youtube'da tam çözüm videoları bile 24 saati aşan bir oyun. Çevrilse de çok uzun süreceğini düşünüyorum. Ne zamandır oynamak istediğim ama grafikleri sebebiyle uzak kaldığım oyundur. Türkçeye çevrilirse oyuna girecek enerjiyi bulabilirim. Umarım işine sadık çevirmenler bulabilirsin.
    Gönüllü çeviri olduğu için yanaşmıyorlar, işine gelmiyor kimsenin sanırım.
  • blackrock89 kullanıcısına yanıt
    Bir hafta çevirip bir sonraki hafta bırakacak çevirmen bulacağına hiç olmasın daha iyi. En azından ne sen ne de başka biri ümitlenmiş olur. Bu tarz eski oyunların gidişatı hep böyle oluyor.
  • s-adebisi kullanıcısına yanıt
    Sen de haklısın :)
  • neden eski oyunlar sevilmiyor anlamıyom bunun türkçe yapılsa oynarım eski olduğu bakmam valla eski 2 tane oyun çevirdim oda traslate
    star wars dark forces 2 dlc ama yine senorya anladım kendi çeviri yapınca farklı duyguymuş mesala gta v gta san daha iyi diyorlar gta v oynadım bitirdim zevk almadım gta san andreas daha eğlenceliydi inşallah yapılır ama oyun rpg diyalograı fazla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-539FEDCD1 -- 26 Aralık 2018; 20:1:22 >
  • Çevirmesi o kadar kolay ki diyalogları satır satır tertemiz. Ama kimse yok çevirmek isteyen.
  • Merak ettiğim bir konu var neden hiç kimse son oyun mankind divided ı çevirmiyor satır sayısımı çok fazla?
  • Şahsen böyle köklü oyunlara, seriye ilk oyundan başlamanın en güzeli olduğunu düşünüyorum. Ama İngilizcem olmadığından hiç cesaret edemedim. Mutlaka çevrilmesi gereken bir oyun bence. Böyle bir tool fırsatı kaçırılmamalı.
  • Önceki oyunların çevirisi bitmeli ilk önce. Sonra başa oyun mu çevrilir :)
  • freemanlevyesi kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle tüm serinin baştan sona çevrilmesi lazım.
  • konuyu hortlatmak gibi olacak ama sanırım hala gönüllü yok
  • qsdc35 kullanıcısına yanıt
    1 kişi var idi konuda açmıştı kendisine dosyaları ben yolluyordum programsal tüm kısımlar da bana ait idi ama açtığı konu çürüdü bitti. Haber yok kendisinden ölü mü sağ mı belirsiz kendisi :/
  • Deus Ex Human Revelation`u senin sayende türkçe oynadım. Sonundaki after creditsden sonra ilk oyunu çok merak ettim. Eğer fırsat bulursan çevirmen çok iyi olur. Çeviride yardım etmek isterdım ama çok yeterli bir ingilizcem yok çeviri için. Umarım yardım edecek zamanı olan birini bulursun. Teşşekürler. Kolay gelsin
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.