Şimdi Ara

Deü Bilgisayar Mühendisliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasıldır sizce? Üste yazarsam gelecek gibi ama yabancı öğrenci kontenjanından sonra altlara yazdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Yazılır hocam yaz sıralama bandını yazsan ona göre daha güzel tavsiyeler verebilirdik.

• JungleHIV J kullanıcısına yanıt

25,5

• Ribozomal Rna kullanıcısına yanıt

Marmara üniversitesi ve ege üniversitesini yazmanızı kesinlikle önermem gerek verdikleri eğitim olsun gerek akademik kadro olsun diğer okullara göre biraz düşük tercihde göz önünde bulunduruluyor ESTÜ , Yaşar (Okulun öğrenciye verdiği değer fazla ve akademik olarak diğerlerinden bir tık üstte) ve Ankara olarak yazabilirsiniz ve tabiki deü

Hocam egeyi mezunları çok övdü neden oyle dediniz acaba

Eğitim dilinin türkçe olması bence başlıca bir dezavantaj ben olsam direkt kafamda elerdim.

Hocam o olay farklı %30 ingilizce zaten

• Up

• 2 kötü 1 iyi bilgim var okulla ilgili.

1-DEÜ zor bir okul. Bu okul etiketi için bu kadar zorlanacağıma ODTÜ'ye gider zorlanırdım diyenler çok.

2-DEÜ kampüsü kötü bir yerde.

3-DEÜ'de okuyan bir arkadaşım henüz mezun olmadan avrupayla remote çalışmaya başlamıştı.

• thevictorious kullanıcısına yanıt

Zorluğu göze aldım hocam sıralamaları öyle ucurdular ki egeye bile giremiyorum :( kampüs olayı açıkçası umurumda değil ders calismaktan baska bir seye vakit bulamam ama hep yabancı öğrenci doldurdular bu yıl onlarla birlikte okumak istemiyorum can sıkıcı bi durum

• zamanında 5k ile girdiğim bölüme bak 25-30k ile giriyor millet  

• Freakk F kullanıcısına yanıt

Hocam mezun musunuz bilgi verebilir misiniz

ben mezun olalı çok oluyor, bizim zamanımızda sağlam hocalar vardı ve baya zordu bölüm. ege'de okuyan arkadaşlar laylaylom takılırken biz sabahlara kadar kasıyorduk. son dönemlerde hem iyi hocalar dağıldı hemde öğrenci kalitesi baya düşmüş o yüzden güncel durumu hakkında birşey diyemem. sadece ingilizce bölüm olması ege yerine tercih nedeni olabilir.

• kontenjanlara dikkat et hocam yabancı öğrenci kontenjanı en çok artan okullardan.

Hocam sizin dönemizin 5k ile bu dönemi çok karşılaştırmayalım bence. Yine de doğrudur genel okul kalitesi ve öğrenci kalitesi düşmüş olabilir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Up

Hocam farklı etkileri olabilir ama kötü yönetiliyo bence ege öğrenci memnuniyeti çok daha iyi iken deü kontenjanin yarisini YÖSe ayirmis yazacaktim vazgectim bu olaydan sonra

Lan akskqkskq bir adamın tek bir düşüncesi de doğru olmaz mı arkadaş. Estüyü marmara ve egeden daha iyi görmüş şaka gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ErdemCK kullanıcısına yanıt

Ne yazacagiz hocam yazacak okul yok saka gibi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.