Şimdi Ara

Detroit: Become Human, Heavy Rain ve Beyond: Two Souls PC için Duyuruldu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
1
Favori
7.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

Sony nasıl izin verdi buna
    Sonuçta bu oyunlar sony 'nin desteği ile yapıldı zamanında
    Quantim Dream hisseleri satıldı bundan sonra multiplatform oyun çıkartacaklarını açıkladılar zaten kısacası bu oyunların PC ye gelmesine şaşırmadım büyük ihtimal ileride xbox için de çıkacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • buralar fena karışıcak yerimizi alalım şimdiden.

• Nisan 1 haberi olacaktı herhalde yanlış paylaştılar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: razor03

Artık Exclusive Game diye bir şey kalmadığına göre konsol almak için de bir sebep kalmadı.

Mantaliteye bak! Sony'de Sadece Quantic Dream mi vardı? God Of War'u, Spider-Man'i, Infamous'ı da onlar mı yaptı? Days Gone'ı onlar mı geliştiriyor? Quantic Dream, Fahren Heid'ı PC'ye çıkarmadı mı? Daha çok EXC firma var Sony'de, merak etmeyin. Rahat oyun oynamak istiyorsanız (Yayılarak) God of War, Days Gone Ghost of Tsushima hala PS4'e özel. Daha niceleri de gelecektir. Sony boş bırakmaz PS4 oyuncularını.
  • Abowwwww. :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Haydaa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok garip, bu oyunlar Sony desteği ile yapılmıştı ve hakları Sony`e ait değil mi? Biri aydınlatırsa sevinirim.

PC`deki arkadaşlar için sevindim bu arada, herkesin deneyimlemesi gereken bir oyun. :=)
  • Müthiş bir haber.Diğer oyunlar da gelse de Stadia ile ortamlara aksak
  • 8. Nesil en rezil nesildi diye bosuna demiyoruz.Al birini vur otekine.Su ozel oyun dayatmasindan siyrilin pcye gelsin her oyun pc toplayalim toptan kurtulalim gitsin.Nintendo haric gercekten ozel oyun yapan da o isin mantigini koruyan da kalmadi zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nE

• Güzel bir gelişme devamının gelmesini bekliyorum .

• quote:

Orjinalden alıntı: FatihTSFC

Çok garip, bu oyunlar Sony desteği ile yapılmıştı ve hakları Sony`e ait değil mi? Biri aydınlatırsa sevinirim.

PC`deki arkadaşlar için sevindim bu arada, herkesin deneyimlemesi gereken bir oyun. :=)

Heavy Rain I.P evet, Detroit Become Human and Beyond Two Souls are Sony'e ait oyunlar.
    Kaynak: Justia Trademark... Bu yüzden sadece PC'ye çıkıyor ve Xbox'a çıkmıyorlar. Sanırım Epic Games Store ve Sony arasında bir anlaşma olmuş. O yüzden Epic Games Store'a özel olarak çıkıyorlar. Yani Sony her türlü söz sahibi bu oyunlarda. Söz konusu Quantic Dreams bundan sonra daha fazla platforma oyun yapmak istediklerini söylemişti. Sanırım Sony bunca yılın hatırına onlara da yardım ediyor gibi düşünebiliriz. Bu arada Sony'de satışlardan para kazanacaktır. Hatta Epic Games Store'dan belli bir ücret bile almış olabilirler.

• Fahrenheit'den sonra ilk kez Quantic Dream oyunları PC'ye geliyor daha ne olsun. Hangi mağazada çıkacağı falan fark etmez yeterki gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KnightOfCups -- 20 Mart 2019; 22:33:56 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: FatihTSFC

Çok garip, bu oyunlar Sony desteği ile yapılmıştı ve hakları Sony`e ait değil mi? Biri aydınlatırsa sevinirim.

Anlaşmaların son kullanma tarihi vardır ya da parasını verip hakları satın almışlardır.
  • Artık pc oyuncuları epice tek kelime etmesin şu yakında rdr 2 falan getirmeye kalkarlarsa epic bir numarası olur pazarın
  • Zamanında satış rakamlarına bakınca böyle olacağı belliydi bazı fanboylar bunu kabullenemiyordu ama olacağı buydu. Ps4 satın almam için neredeyse hiçbir sebebim kalmıyor artık.
    https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Detroit_Become_Humanin_Satislari_2_Milyonu_Asti-92981.htm
    https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Detroit_Become_Human_15_Milyondan_Fazla_Oyuncu_Tarafindan_Oynandi-91703.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 20 Mart 2019; 21:22:54 >

• quote:

Artık Exclusive Game diye bir şey kalmadığına göre konsol almak için de bir sebep kalmadı.

infamaous god of war granturısmo the last of us the last of us part 2until dawn the order 1886 drive clup ghost of tushıma spiderman ratch and clank unchaerted serisi days gone ve aklıma gelmeyenleri exc görmüyorsan aynen dedigin gibi
  • Enteresan gerçekten çok enteresan...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

quote:

infamaous god of war granturısmo the last of us the last of us part 2until dawn the order 1886 drive clup ghost of tushıma spiderman ratch and clank unchaerted serisi days gone ve aklıma gelmeyenleri exc görmüyorsan aynen dedigin gibi
    Until Dawn'dan sonrasını okumadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 20 Mart 2019; 21:24:30 >
  • bir kaç ay önce ki haber;
    https://www.merlininkazani.com/quantic-dream-artik-playstationa-ozel-oyun-uretmeyecek-haber-105613

O zaman az kıllanmıştım, Sony exsiz konsol satmayacağını biliyor ama Quantic Dreams artık multiplatform bir firma olmak istiyor. Hayırlısı olsun.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.