Şimdi Ara

Detroit: Become Human, Heavy Rain ve Beyond: Two Souls PC için Duyuruldu (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
1
Favori
7.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RxCan

Şu an indirim ile birlikte Detroit: Become Human 20₺
    https://www.epicgames.com/store/tr/product/detroit-become-human/home
    Zamanında buna yüzlerce lira gömen konsolcular ağlıyor şuan.

• Niye ağlayalım beyler.Sizler adına sevindik, 20 lira süper fiyat, oyun da süper, mutlaka alın ve oynayın.
    Keşke her oyun bu fiyata alınabilse, konsol tarafında fiyatlar çok uçtu, artık eski fiyatlar hayal bize.

Ben 70 liraya forumdan alıp oynamıştım sonra sattım aynı fiyata, beleşe oynadım diyelim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

site çökmedi

launcher i indir ordan al.

kaçıran üzülür.
    Tam siteye girdim tüm mağaza sayfaları çöktü sonra siteye f5 attım site de çöktü 2-3dk sürdü o da tam benim girdiğim ana geldi Neyse sonra sıkıntı yok hemen halledip aldım

Edit: Oyun 40 dolar normalde bizde 80 liraya koymuşlar. İndirimli 30 dolar bizde de 20 liraya geliyor fiyat hatası çıkmazsa alev alev fırsat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 16 Mayıs 2019; 19:10:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnternettenCızz

Niye ağlayalım beyler.Sizler adına sevindik, 20 lira süper fiyat, oyun da süper, mutlaka alın ve oynayın.
    Keşke her oyun bu fiyata alınabilse, konsol tarafında fiyatlar çok uçtu, artık eski fiyatlar hayal bize.

Ben 70 liraya forumdan alıp oynamıştım sonra sattım aynı fiyata, beleşe oynadım diyelim :)
    Koleksiyoncu olmayanlar için konsol oyun fiyatları sıkıntı olmuyor al sat yapıldığından ama direkt düz fiyatı baya tuzlu. Xbox'ta bu al/sat olayı da yok sanırım PS bu konuda o yönden iyi. Epic para verip PC'ye getirdi oyunu 100 liraya koysa iyi diyordum 80 liraya koydu o bile iyi üstüne bu indirim bedavaya geldi resmen. Konsoldan pcye portlandığından optimizasyon özürlü olacağını düşüyorum ama oyun çok hareketli olmadığından sıkıntı çıkartmaz. PC haberini duyduğumdan beri beklediğim oyundu 30fps olsa bile oynarım

• kaç ay oldu pc için açıklanması.ama hayla net tarih belirsiz değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Koleksiyoncu olmayanlar için konsol oyun fiyatları sıkıntı olmuyor al sat yapıldığından ama direkt düz fiyatı baya tuzlu. Xbox'ta bu al/sat olayı da yok sanırım PS bu konuda o yönden iyi. Epic para verip PC'ye getirdi oyunu 100 liraya koysa iyi diyordum 80 liraya koydu o bile iyi üstüne bu indirim bedavaya geldi resmen. Konsoldan pcye portlandığından optimizasyon özürlü olacağını düşüyorum ama oyun çok hareketli olmadığından sıkıntı çıkartmaz. PC haberini duyduğumdan beri beklediğim oyundu 30fps olsa bile oynarım

Alıntıları Göster
    Xbox'ta da var al/sat olayı.

• ploff kullanıcısına yanıt
    20 liraya Detroit: Become Human görünce Epic games'e üye olmaya ben de ikna oldum. Beyond two souls u ps3 te 3 kere bitirmiştim zaten. Heay Rain için Türkçe yama çıkarsa onuda düşünmeden alır oynarım.
  • fiyatlarda bir hata yoksa muhteşem fırsat, konu sıcak fırsatlara taşınabilir.

ayrıca daha güncel bir oyun olan Detroit Become Human'nın daha uygun fiyatla satılması ilginç. oynamayanlar her türlü alsın bu fiyata kaçmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 16 Mayıs 2019; 20:12:53 >
  • İnternettenCızz İ kullanıcısına yanıt
    Hocam sizden değil, kazık yemeye bayılan fanboyları kas etmiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Borderline07

Epic Games Store'u görene kadar güzeldi..
    hala aynı düşünüyor musun? :)
  • (Detroit: Become Human) (Heavy Rain) (Beyond: Two Souls) VE (CONTROL) almayı düşünüyorum..

Hepsi toplam :139 TL şaka değil demi bu

böyle fiyatlara alışkın değiliz çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 17 Mayıs 2019; 10:26:37 >
  • Ağlıyorum şuan

• mantığa bak detroit bile çıkalı 1 seneyi geçti seneler sonra oynayıp ucuza aldım yeaaaa demen çok ironik olmuş bu arada yüzlerce lira gömmüştüm konsolda şimdi pc de alıp tekrar oynayacam soran olursa konsolcular ağlıyor dersin
  • (Detroit: Become Human) (Heavy Rain) (Beyond: Two Souls) ve (CONTROL) aldım hadi hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

mantığa bak detroit bile çıkalı 1 seneyi geçti seneler sonra oynayıp ucuza aldım yeaaaa demen çok ironik olmuş bu arada yüzlerce lira gömmüştüm konsolda şimdi pc de alıp tekrar oynayacam soran olursa konsolcular ağlıyor dersin
    Yıllar sonra oynamıyorum, konsolda oynadım. Şimdi pcde full grafiklerle full detaylarla oynama zamanı

• quote:

mantığa bak detroit bile çıkalı 1 seneyi geçti seneler sonra oynayıp ucuza aldım yeaaaa demen çok ironik olmuş bu arada yüzlerce lira gömmüştüm konsolda şimdi pc de alıp tekrar oynayacam soran olursa konsolcular ağlıyor dersin
    Oynamadığın her oyun yeni oyundur. 2 kuruşluk dandik cihazlar için boş yapmayalım. Konsoldada oynadım pc dede oynayacağım. Herkesin kendi problemi.

• Outlaw-E kullanıcısına yanıt
    boş yapan arkadaş ben değilim. bizde 2 tarafta da oynayacağız zaten de konsola bi şekilde laf sokayım diyip ağlayın demek normal geliyorsa devam et
  • quote:

boş yapan arkadaş ben değilim. bizde 2 tarafta da oynayacağız zaten de konsola bi şekilde laf sokayım diyip ağlayın demek normal geliyorsa devam et
    konsolcularda pc cilerden farklı değil. Özellikle ps bölümü allaha emanet. Girdiğim gibi geri çıkıyorum. 3 günlük oyuncu adamlar millete haddini bildiriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Materia01

Oh be sonunda arkadaş, çocuğum olmuş gibi sevindim. Epic Games iyi ki piyasaya girdi, rekabetin sonucu biz oyunculara yarıyor.

Daha önce "Heavy Rain'i pc'ye çıkarırsak pc kaldıramaz, hatta pc patlar." diyorlardı, bizi kekliyorlarmış, isteyince gayet de konsol oyunları pc'ye çıkabiliyormuş demek ki. Darısı Silent Hill'lerin God of War'ların başına.
    Keşke god of war ve uncharted pc ye çıksa

Ne kadar güzel olur.

• sake_16 kullanıcısına yanıt
    Read dead redemption 2 çıkar o oyun çıkmaz abi.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.