Şimdi Ara

Detroit: Become Human [ANA KONU] - TÜRKÇE - 25 Mayıs 2018 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.853
Cevap
35
Favori
96.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: waynei

Turkce gelecek mi

Heavy Rain i PS4 e getirirken Türkçe ye izin vermediler demiştiler.
    Horizon Zero Dawn ı Türkçe yapmayan sony bu oyuna da yapmaz maalesef,bu kafayla..
  • Geçtiğimiz yaz Quantic dream facebook sayfasından sorduğumda türkçe geleceğini söylemişlerdi.. umarım karardan döndürmemiştir bizim aval sony türkiye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun çok ilgi çekici ama Beyond mesela bende Bi fahrenheit, bi heavy rain etkisi yapmadı bende (ki ben heavy raini ps4 te oynadım ilk.)

Beyond ta benim gördüğüm tek sorun oyunun ciddi anlamda kolay olmasıydı yani hiç zorlanmadım. Hatta karakter ölebiliyor muydu onu da hatırlamıyorum. Şu an yeni yeni tekrar başladım şu afrika bölümlerine geldiğimde bırakıcam bakayım ölecek mi?

Fahrenheit ise ciddi anlamda o konuda zordu. En basiti ev sahnesinde pcde oynamama rağmen gamepadin tetik tuşlarına hayvan gibi abanırdım rüzgara kapılmayalım diye, zira kapılırsan net bir şekilde ölürdün ve bölüm baştan başlardı. Ya da analog stickler ile belli bir döndürme hareketi yapardın bunu yapmazsan karakter çıktığı yerden düşerdi en zorlandığım yer de şu area 51 de ki çocukluk zamanı saklambaç oyunu bölümüydü.. Çok yakalanmıştım muhafızlara

Beyond ise hikaye ve hissettirmeden size aldırdığı kararlar sayesinde on numara olsa da bana göre tam bir oyun boyu Quick time event oyunu. Tam QTE oyunu da denmez aslında zira dövüş aksiyonu hariç bayağı (edit) bir zaman veriyor tuşlara basmanız için...

Kısaca hepiniz bana laf edeceksiniz ama Fahrenheit Heavy Rain ve Beyond üçlemesi arasında en zayıf halka Beyonddur bana göre. İnşallah bu oyun Fahrenheit kadar zor bir oyun olur.

(ha ben oyunda hikaye arayan adamım ön siparişe açıldığı an alıcam orası ayrı konu ama inşallah beyond gibi olmaz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thecobra -- 30 Ocak 2017; 16:13:5 >

• Dün Türkçe gelecek mi diye sormuştum facebooktan; cevap vermişler.

This is currently being analyzed.
    We shall keep you posted.

---
    Araştırıyoruz, haber vereceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JonVaynen

Dün Türkçe gelecek mi diye sormuştum facebooktan; cevap vermişler.

---

Ps Türkiye işini adamakıllı yaparsa gelir hocam bastıracaklar biraz.

• quote:

Orijinalden alıntı: JonVaynen

Dün Türkçe gelecek mi diye sormuştum facebooktan; cevap vermişler.

---

Bu oyunu da türkçe getirmezlerse büyük hayal kırıklığı yaşanır.

• Nasıl gelirse gelsin bir an evvel

• Çok fazla kelime olur bu oyunda yorulmasınlar hiç hemde masraflı olur yani nede olsa bedavaya veriyorlar oyunu.
    Kaç yıldır oyun oynuyorsunuz zaten ingilicce öğrenin sizde yeaa çünkü ben biliyosadasdas.
  • Burda tepki vermek yerine resmi sayfalarında tepki verseydik şuan horizon dahil bir çok oyun türkçe gelirdi kanaatimce..

Türkiye de oyun pazarının genişletilmesi gerek.

Fuar, etkinlik vb yapımcılar ve oyuncular biraraya gelmeli..

• Oyun bu yıl sonu içerisinde gelme olasılığı yüksekmiş, bir sürü site 2017 yıl sonunda gelecek diye işaretlemiş.

Quantic Dream Facebook sayfasından kutlama günü ilan etmiş çalışanları ile fotoğraf paylaşmış. (8 Haziran 2017) E3 mutluluğunu yaşıyor olabilirler mi? bu tesadüf olabilr mi?

Detroit: Become Human [ANA KONU] - TÜRKÇE - 25 Mayıs 2018

Detroit: Become Human [ANA KONU] - TÜRKÇE - 25 Mayıs 2018

• Remedy nin Sony cephesindeki firması. Çok uzun sürüyor oyunları ama her türlü oynatıyor. Yeni birşeyler gösterirlerse bizde takip ederiz. Heavy Rain kalitesinde birşeyler olur umarım.

• Oyun insallah beyond gibi degil heavy rain gibi olur aralarinda ciddi farklar vardi,interaktif sinema tarzinin yaninda oynanisa da onem verilirse tadindan yenmez.

• Quantic Dream'ın tüm oyunlarını oynadım hepsi birbirinden güzeldi, hikaye konusunda adamlar ''PRO'' bundan şüphem yok sağlam hikayesi olucaktır. Bu adamların oyunları sinema tadında oluyor bu yüzden çok seviyorum keşke bu tarz oyunları sürekli çıksa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 11 Haziran 2017; 14:33:40 >
  • turkce gelmeyen sony oyunlarini saglam indirim gelmeden almiyorum oyunu oynayacak herkes boyle yapip tepkisini ortaya koymali bence
  • Bakalım gameplay vede çıkış tarihi gelecekmi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • speedyrazors kullanıcısına yanıt
    Oyun fiyatları pahalı eyvallah herkesin maddi imkanlar aynı değil ama, sizce ps4 exclusive oyunları fiyatı çok düşünce mi alınmalı? zaten konsola özgün çıkıyorlar, pahalı olsun adamlar ne kadar çok kazanırsa o kadar da sağlam exclusive oyunlar gelir, böyle düşünmeniz lazım konsol kullanıcısı böyle düşünür. Maddi imkanlar kısıtlıysa o ayrı ona sözüm yok zaten. God Of War çıktığında ön sipariş vericem, şimdi bu oyunu 1-2 yıl fiyatı düşsün diye beklemek ne bileyim kendime yakıştıramıyorum konsola özgün oyun sonuçta ne kadarsa verilmesi lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Oyun fiyatları pahalı eyvallah herkesin maddi imkanlar aynı değil ama, sizce ps4 exclusive oyunları fiyatı çok düşünce mi alınmalı? zaten konsola özgün çıkıyorlar, pahalı olsun adamlar ne kadar çok kazanırsa o kadar da sağlam exclusive oyunlar gelir, böyle düşünmeniz lazım konsol kullanıcısı böyle düşünür. Maddi imkanlar kısıtlıysa o ayrı ona sözüm yok zaten. God Of War çıktığında ön sipariş vericem, şimdi bu oyunu 1-2 yıl fiyatı düşsün diye beklemek ne bileyim kendime yakıştıramıyorum konsola özgün oyun sonuçta ne kadarsa verilmesi lazım

kimse kimseye şu oyunu alma diyemez ama en azından türkçe gelmeyen sony oyunlarını gidin başka psnden alın.
    gowa bende ön sipariş vericem tr gelmeme ihtimali zaten yok

• quote:

Orijinalden alıntı: hagiosmann

quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

kimse kimseye şu oyunu alma diyemez ama en azından türkçe gelmeyen sony oyunlarını gidin başka psnden alın.
    gowa bende ön sipariş vericem tr gelmeme ihtimali zaten yok

Hocam Horizon TR PSN'de 189TL olarak çıkmıştı. Başka Psn'den alsan $60 dolar dolar şuan 3.53, 212 TL yapıyor. Tabi bir ara dolar 3.70 lerde geziyordu.

Ben geçenlerde kutulu sürümünü 170 liraya almıştım Horizonu he keşke TR altyazı olsaydı diyorum tabi bir eksiklik oluyor oynarken ama yinede çok kötü ingilizceye sahip değilim orta derecede anlıyorum. Sony exclusive oyunların hepsini bu zamana kadar hep kutulu aldım arşive atıyorum, gün gelir tekrar açar oynarım. Multi odaklıları zaten dijitalden yanayım, tak çıkar uğraştırıyor. Diğer oyunlarıda dijital alıyorum ve ya ortak arkadaşla alıyoruz yarı yarıya indirimleri takip ediyoruz. Sevdiğim bir oyun olursa ön siparişi veririm, paraya acımam, ne zaman öleceğimiz belli değil fiyatın düşmesini beklersek, ne zaman giricek belli değil :)

• quantic dream in oyunları 180 felan oluyor buda o civarda olur diye düşünüyorum türkçe gelecek demişlerdi detroit için öyle hatırlıyorum
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.