Şimdi Ara

Detroit: Become Human [ANA KONU] - TÜRKÇE - 25 Mayıs 2018 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.853
Cevap
35
Favori
96.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fragmanlara bakacak olursak yine heavy rain ve beyond kadar sinematiğe bağlayacaklar.elde joystick oturup beklemek olmuyor.fahrenheit da bu dengeyi çok iyi ayarlanmıştı.yine de kendine özgün tarzıyla önsipariş geçeceğim bi oyun olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesin konuşmayayım ama quantic dream hayranı olduğum için pre order yapabilirim.
    Bunun dışında Heavy Rain ve Beyond kadar beni etkilemedi ilk fragmanından uzun oynayış videosu vs si dahil..
  • Heavy rain gibi olsun canimi yesin b2s evlerden irak

• Paris Games Week'de gösterilen trailer şuana kadar en çok etkilendiğim oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 30 Ekim 2017; 19:46:43 >
  • Bu oyunu bekliyorum en çok valla. Hayranı oldum QD'nin oyunlarına.
  • Oyun güzel fakat Türkçe yapmayacaklar gibi geliyor bana.O yüzden sabırsız bir şekilde beklemiyorum.Türkçe yaparlarsa hemen alınacak bir oyun fakat.
  • çok sağlam trailer'dı gerçekten film gibi oyun. TLOU 2'den sonra baya bi hype etkisi yarattı. GOW 4'ü saymıyorum o zaten kratos'u sesini duyunca bile hype yapıyoruz.
  • Turkce olursa offf

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe olursa day one edition ona göre Sony Türkiye cukkalar hazır bekliyor
  • Beyond'dan ziyade Heavy Rain tadı aldım trailer'dan, ki HR PS3 döneminde oynadigim en iyi oyundur. Aynı heyecanı tekrar yaşatacak gibi duruyor.

Açıkçası TLoU2'den bile daha fazla etkiledi beni, bir an önce gelse de önce tek başımıza sindire sindire, sonra arkadaşlarla toplanarak bitirsek. Sağlam tartışmalar yaratır

• quote:

Orijinalden alıntı: darkesta

Beyond'dan ziyade Heavy Rain tadı aldım trailer'dan, ki HR PS3 döneminde oynadigim en iyi oyundur. Aynı heyecanı tekrar yaşatacak gibi duruyor.

Açıkçası TLoU2'den bile daha fazla etkiledi beni, bir an önce gelse de önce tek başımıza sindire sindire, sonra arkadaşlarla toplanarak bitirsek. Sağlam tartışmalar yaratır

Müziği çok iyi duruyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım Türkçe altyazı desteğiyle birlikte çıkarırlar bu tarz seçimlere dayalı oyunlara bayılıyorum.
  • Cok acayip bir oyun simdiye kadar tanıtılan cogu videoyu izledim ve her videoda farklı konu ve karakterler gosterildi sonu nereye varacak bilmiyorum.

• en çok beklediğim oyunlardan biri, türkçe çıkmama ihtimalini düşünmek bile istemiyorum.
  • Ya niyeyse videodaki ev Heavy Rain ni anımsattı bana.

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Çok çeşitli olacak herhalde. Nasıl bağlayacaklar merak ediyorum. Umarım altından kalkarlar.
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Hocam malum kazadan sonraki evimize benziyor, bende benzettim
    Bölüm adı father and son'dı sanırsam.
  • hepsi büyük bir hikayeyi tamamlayan kısa kısa hikayeler barındıracak gibi

muhteşem ya

deli gibi emek var şu oyunda, inanılmaz

umarım hakettiği değeri görür
  • Aynen öyle hocam detaya takıldım görür görmez o geldi aklıma ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Saga -- 31 Ekim 2017; 1:43:50 >
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Aman hikayemiz Heavy Rain mükemmelliğinde olsunda varsın mekanlar benzesin.
    Heavy Rain çitayı öyle bi yükseltti ki çoğu kişi Beyond'a bu olmamış dedi (ki bence şahane olmuş)
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.