Şimdi Ara

Detroit: Become Human [ANA KONU] - TÜRKÇE - 25 Mayıs 2018 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.853
Cevap
35
Favori
96.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu David Cage hem hikaye hem tasarım işlerinde mükemmel ya. Heavy Rain tadını alsak yine ben başka bir şey istemiyorum bu oyunla baya çıtayı açıcaklar görünüyor. İlkbaharda çıkması güzel ya valla RDR 2'de İlkbahar da çıkıcak umarım aynı anda çatışmazlar.
  • Umarım öyle olur hocam o tadı versin yeter. Mekanın anımsatmasını bilerek yapmış olabilirler sevenlerine selam olsun diyerekten ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Saga -- 31 Ekim 2017; 2:2:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heavy rain den daha iyi olacağa benziyor. :)

• Bu oyun Heavy Rain kadar şahaser olur , ne TLOU 2 ve GOW şu oyunu sabırsızlıkla bekliyorum.
  • İnşallah Türkçe gelir ya

• Fragmanı 2.kez izledim gerçekten bir film atmosferi yapmış David abimiz. Ana karakterimize de ben bayıldım çok güzel gerçekten. Yine diğer oyunlarda olduğu gibi bu oyunda da duygusal yüklü olacak gibi görünüyor seviyorum şu duygusallığı bir oyunu oynarken en çok aradığım şeylerden biri oyuna daha çok bağlanıyorum.
  • En çok merak ettiğim oyunlardan biri
  • Şöyle söylim bu oyun çok detaylı gelicek. Bence 2018 de ki üzerinde en çok emek sarfedilen oyun olacaktır.
  • Kendimce bi istek listesi yaptım 2018 adına da..
    Arkadaş Sony ne yapmış böyle şu gelenlere bak.
  • mertvontrier kullanıcısına yanıt
    Oyunda Kara dışında Markus ve Connor adını alan iki ana karakterin daha hikayelerine tanık olacağız. O yüzden farklı karakterlerin tanıtımları gösteriliyor hocam.
  • PGW 2017'de yayınlanan gameplay beni çok etkiledi. Cidden çok iyi oyun yapmışlar.
  • Türkçe altyazı gelir umarım geçen sene quantic dream heavy rain i sordugumda detroit için gelebilir demişti

• Valla PS Türkiye cüzdanı açıcak getirticekler bir altyazı. Biz nasıl bekliyoruz bu oyunları onlarda Türkçe altyazı yapmak için elinden geleni yapması lazım. Oyun satışlarını düşünüyorlarsa ülkemizde oyunlar satsın diyorlarsa mecbur yapacaklar açık ve net türkçe altyazı gelen her oyunu ön sipariş verip alacağım. TLOU 2 ile God Of War 4'ü de Steelbook sürüm getirirlerse steelbook alıcam. Aha yazayım buraya..
  • valla en çok türkçe gelmesi gereken oyun bana kalırsa. tamamen diyalog bazlı. hadi heavy rain eski oyun dedik falan da bu türkçe gelmezse çok yazık.
  • Witcher 3 e Türkçe gelmeden önce tr psn ve diğerlerinde 3-4 tane dili ayrı olarak sepete ücretsiz atıp kurup oyunu o dilde oynama şansı vardı.Türkçe niye yok demiştim
    Daha sonra direk olarak geldi Türkçe.Wİtcher için yapıldaysa diğer oyunlar içinde eklenti olarak dil paketi sunulabilir veya daha sonra satılabilir

oyunlarda store de Eklentiler bölümüne Türkçe dil paketi 20-30 tl ye satılsa herkes alır burada.Bu sayede altyazı maliyeti neyse çok rahat karşılanır.Herkes memnun olur.Çok maliyetliydi yapmadık lafı biter
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

Witcher 3 e Türkçe gelmeden önce tr psn ve diğerlerinde 3-4 tane dili ayrı olarak sepete ücretsiz atıp kurup oyunu o dilde oynama şansı vardı.Türkçe niye yok demiştim
    Daha sonra direk olarak geldi Türkçe.Wİtcher için yapıldaysa diğer oyunlar içinde eklenti olarak dil paketi sunulabilir veya daha sonra satılabilir

oyunlarda store de Eklentiler bölümüne Türkçe dil paketi 20-30 tl ye satılsa herkes alır burada.Bu sayede altyazı maliyeti neyse çok rahat karşılanır.Herkes memnun olur.Çok maliyetliydi yapmadık lafı biter

Yeminle HARİKA fikir ulan şöyle bi düşündüm de madem maliyetli kardeşim yap altyazıyı koy 20 liraya almassam ne olayım

• quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

Türkçe altyazı gelir umarım geçen sene quantic dream heavy rain i sordugumda detroit için gelebilir demişti

Geçenlerde Mustafa yiğit yine tekrarladı detroit için başvuru yapıldı bastırıyoruz diye gelirse arşivlik olur

• Bu oyunu ingilizce bilmeyen başka türlü oynayamaz arkadaş :)
  • Arkadaşlar acil birisi bulursa çok sevinirim şu trailer'da çalan müzik acayip hoşuma gitti youtube'da bulamadım nereden bulabilirim? oyunun müziğine bayıldım ya. O keman girişi efsane efsane
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Arkadaşlar acil birisi bulursa çok sevinirim şu trailer'da çalan müzik acayip hoşuma gitti youtube'da bulamadım nereden bulabilirim? oyunun müziğine bayıldım ya. O keman girişi efsane efsane

https://youtu.be/hGEfpjvCuMQ

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.