Şimdi Ara

Detaylı YGS LYS Rehberi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
462
Cevap
131
Favori
42.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok güzel, ellerine saglik. Mezunum bir yıl daha giriyorum, hatalarini görüyor insan :)
  • yukarı
  • Ara sınıflarda derslerin nasıldı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RealPlayer09

Ara sınıflarda derslerin nasıldı?

matematik iyiydi. kimya çok istikrarsızdı 10'da kötüydü en yüksek notum 85 filandı 70li küsür notlarım vardı 60 da vardı. 11de aynı dönem içerisinde 97 ve 55 aldığım oldu ama 11de iyi sayılırdı. geometri pek iyi değildi. fizik biyoloji berbattı, sadece sınavdan önce çalışıyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jo_be

quote:

Orijinalden alıntı: RealPlayer09

Ara sınıflarda derslerin nasıldı?

matematik iyiydi. kimya çok istikrarsızdı 10'da kötüydü en yüksek notum 85 filandı 70li küsür notlarım vardı 60 da vardı. 11de aynı dönem içerisinde 97 ve 55 aldığım oldu ama 11de iyi sayılırdı. geometri pek iyi değildi. fizik biyoloji berbattı, sadece sınavdan önce çalışıyordum.

Aynı ben.Benım kımya yerıne bıyolojı ıyı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam yazıların çok iyi yarısına geldim telefondan okuyorum fırsat buldukça teşekkür ederim
  • Mezunum temelim sıfır yazın ygs yi bitirmeyi düşünüyorum 25 Eylül'e kadar günde kaç saat çalışma ile bitirebilirim..? Tarih ile Coğrafya yı 15-25 Eylül arası bitirebilir miyim yoksa bütün dersleri eş zamanlı mı çalışayım 1 günde 1mat-geo - 1 tür.coğ.tar. - 1fen şeklinde.._?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarac93

Mezunum temelim sıfır yazın ygs yi bitirmeyi düşünüyorum 25 Eylül'e kadar günde kaç saat çalışma ile bitirebilirim..? Tarih ile Coğrafya yı 15-25 Eylül arası bitirebilir miyim yoksa bütün dersleri eş zamanlı mı çalışayım 1 günde 1mat-geo - 1 tür.coğ.tar. - 1fen şeklinde.._?

sayısalsan blogda yazdığım zaten bir göz at
  • quote:

quote:

Mezunum temelim sıfır yazın ygs yi bitirmeyi düşünüyorum 25 Eylül'e kadar günde kaç saat çalışma ile bitirebilirim..? Tarih ile Coğrafya yı 15-25 Eylül arası bitirebilir miyim yoksa bütün dersleri eş zamanlı mı çalışayım 1 günde 1mat-geo - 1 tür.coğ.tar. - 1fen şeklinde.._?

Yazı için teşekkürler güzel olmuş ama yazın sadece sözel çalışma kısmına katılmıyorum yazın ygs yi bitirip eylülde sözel artı lys başlatılabilir. Güzel yazı sağol.

• jo_be kullanıcısına yanıt
    çooook güzel olmuş tm olmama rağmen beğendim işime de yarar.

ayrıca sınavla ilgili kitap yazıyorlar ya bastırsan satarsın yani kitap gibi olmuş :D

bencehttp://azimliyazar.blogspot.com/2013/07/yazn-ders-calsmak.html şu sayfada mesela linklere tıklamak istiyorum tıklanmıyor kopyalayamıyorum da. bunun gibi minik sorunları da çözersen süper ötesi olur.

ayrıca Shadow 'un konusunun linkini de verebilir misin? merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avukatolucamben -- 9 Temmuz 2013; 14:09:20 >
  • jo_be kullanıcısına yanıt
    Çok sağol kardeşim, gerçekten çok yararlı bir rehber olmuş, eline sağlık.

Ramazan gününde dualarım seninle olacak
  • Süper olmuş gerçekten çok emek harcanmış çok teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zamanmekan. -- 11 Temmuz 2013; 22:58:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsasinoDePulgas

quote:

quote:

Yazı için teşekkürler güzel olmuş ama yazın sadece sözel çalışma kısmına katılmıyorum yazın ygs yi bitirip eylülde sözel artı lys başlatılabilir. Güzel yazı sağol.

program nasıl yapılır konusunda ygs + 12.sınıf programı yazdım yazın için yani sırf sözel değil. 11.sınıf tekrarı da es geçilmemeli.
    ama ygs sayısalla yazın uğraşmak gereksiz çünkü zaten dershaneye başladığınız anda ygs anlatmaya başlayacaklar en azından ilk 3 ay çalışmalar ygs odaklı (YGS-LYS karışık olsa da) olacak. Yazın YGS çalışıp bir de üzerine 3 ay bir daha YGS çalışıp YGS bitip LYS yaklaştığında sıkılmak yerine yazın sözel + 12.sınıf gitmek en mantıklısı inan bana.

Herkes YGS sayısala gömülüyo yazın sonra YGS bitince sıkılıyor. (Veya okul sınavları başladığı anda sıkılıyor ) Bir de YGS'nin kötü geçmesi tuz biber oluyor.

@avukatolucamben pardon linkleri bağlamayı unutmuşum teşekkürlerhttp://forum.donanimhaber.com/m_77239794/tm.htm

• yukarı
  • quote:

yukarı

harika olmuş tek kelimeyle
  • tebrik ederim hocam,gerçekten ciddi emek harcamışsınız.uygulayabilmek dileğiyle,

çok teşekkürler :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Belhanda10

Hepsini okudum 1 den beri çokmu yavaşım

Önemli olan uygulamak

Hocam çok az kaynak çözmüşsün galiba toplam ne kadar kitap çözdün ?

• quote:

Orijinalden alıntı: AsasinoDePulgas

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Belhanda10

Hepsini okudum 1 den beri çokmu yavaşım

Önemli olan uygulamak

Hocam çok az kaynak çözmüşsün galiba toplam ne kadar kitap çözdün ?

saymadım ama çok az değil.

• ara sınıflar için de bir şeyler karaladım :http://azimliyazar.blogspot.com/2013/07/ara-snflara-tavsiyeler.html
  • yukarı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.