Şimdi Ara

Detaylı İç Temizlik Yaptıran Var mı? Sonax, Ziebart ya da başka bir yerde... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
83.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sn. Ahmet Mayda o fiyata hangi işlemleri yaptılar ?
  • Sayın forum üyeleri öncelikle herkese merhabalar...

İsmim Erdal Büyüksolak;

Forumunuza bu sabah itibari ile üye olmuş bulunmaktayım ve işim icabı ile açmış olduğunuz bu topic dikkatimi çekti.

Ataşehir'de Starwash ismi altında hem oto yıkama hemde oto kuaför işi yapmaktayım.

Kullandığımız ürünler %100 ve orjinal Meguiars ve Würth ürünleridir.

Oto yıkama hizmetimiz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda (vakit konusu özellikle) ister köpüklü yıkama isterlerse cilalı şampuan ile süngerle yıkama yapmaktayız.

Oto kuaför hizmetimizde gene müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ister sadece iç temizlik ister sadece dış temizlik isterlerse komple iç-dış temizlik şeklindedir.

Ayrıca bünyemizde koruma ürünleri bulunmakta ve boya koruma-halı&vinil&döşeme koruma-motor koruma-su itici cam kaplaması uygulanmaktadır.

Ekstra olarak cam filmi&araç kaplama&tuning ve aksesuar konusunda da sizlere yardımcı olmak adına profesyonel firmalarla çalışmalarımız vardır.

ATAŞEHİR STARWASH olarak sizleri memnun etmek bizim öncelikli hedefimizdir.

Sormak istediğiniz herhangi bir konu veya soru olursa cevaplamaktan keyif alacağımı belirtmek isterim.

Herkese iyi günler iyi forumlar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yarbay

İzmir'de olsaydınız bir yardımım dokunabilirdi ancak İstanbul'u bilmiyorum. Ziebarttan şaşmayın derim

Tabiki de pazarlık indirimleri olur merak etmeyin...

İzmir'de nereyi önerirsiniz??
  • evet izmirde önerilen biryer varsa bende gitmek istiyorum ?
  • Ziebart 'ı tavsiye ederim. Yanliz fiyatlari pahalidir.

Alternatif olarak ortalama fıyatlara sahip Sonax'ıda tercih edebilirsiniz.

Ama tabi en az marka kadar uygulama yapan servisin personelinin kalitesi de onemli bunuda goz ardı etmeyiniz.
  • linkteki yerde detaylı temizlik, far parlatma, motor temizliği ve pasta cila yaptırdım, oldukça memnunum tavsiye ederim. İzmir üçkuyularda bulunmaktadır

http://www.facebook.com/?ref=home#!/pages/EVOLUTION-GARAGE-R/108370385865107

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nathannever -- 2 Aralık 2010; 1:23:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nathannever

linkteki yerde detaylı temizlik, far parlatma, motor temizliği ve pasta cila yaptırdım, oldukça memnunum tavsiye ederim. İzmir üçkuyularda bulunmaktadır

http://www.facebook.com/?ref=home#!/pages/EVOLUTION-GARAGE-R/108370385865107

ücretler ne alemde peki??
  • Selam arkadaşlar. İnşallah bende aracımı İzmir Çetaş Ford bayisinden yarın alacağım. Bugün firmadan aradılar. Araca boya koruma, motor koruma, döşeme-koltuk koruma, cam su itici uygulaması ve ses önleme yapalım dediler. Boya koruma için maguires ürünlerini, koltuk-döşeme koruma için 3m ürünlerini kullanıyorlarmış. Fiyat olarak 500+KDV istediler ama biraz pazarlıkla 450-500'e yaptırabilirim gibi geliyor. Böyle birşey yaptırmama gerek var mı? Fiyat olarak uygun mu?
  • @atasehir_starwash

detaylı iç temizlik için ücretiniz ne acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HazzaR

@atasehir_starwash

detaylı iç temizlik için ücretiniz ne acaba?

Eko paket 125 TL içerik boya temizleme parlatma+detaylı iç temizlik+motor temizliği

Star paket 225 TL içerik eko paket+halı&vinil&döşeme koruma+teflon boya koruma+su itici cam kaplama+ozonlama sistemi+klima dezenfeksiyon

Nano Sistem paket 325 TL içerik star paket+nano teknoloji boya koruma+nano teknoloji halı&vinil&döşeme koruma

Şu anda ki güncel fiyatlarımız paket halinde yukarıda ki şekildedir ve paket içerikleri yanlarında belirtilmiştir.

Herkese iyi forumlar dilerim...
  • Sıfırdan Farksız Kalıyor Neredeyse.
    Alım Satımlarda Ziebarta gidiyorum ve gayette iyi yappıyorlar işlerini.
  • bu mesaj tarafımdan silinmiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baha1981 -- 28 Aralık 2010; 19:53:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baha1981

04.12.2010 cumartesi günü saat 17:00 de 34 AZ 6120 plakalı 2004 model peugeot 206 aracımı ömür plazanın altındaki canboy otomotive iç ve dış detaylı temizlik, motor koruma, su itici, pasta ve cila , teflon kaplama gibi komple işlemlerin yapılması için teslim ettim fakat 05.12.2010 pazar günü aracımı teslim alırken ön camımda bir çatlak tespit ettim ve bunu görevlilere belirttim yalnız sorunumu ilettiğim görevli profesyonellikten o kadar uzakta olacak ki bu işten üç kuruş kazandığını ve bu çatlağın orda olsa bile yaptırmayacağını benim aracımı getirdiğim esnada bu çatlağın olduğuna yönelik beyanda bulundu, bende getirdiğim esnada aracımın fotoğrafını çekip ispat edemediğim için girişte sağlam verdiğim aracımın ön camında 20 cm lik bir çatlak ile ordan ayrıldım yolda ilerlerken aracımın baston kilidinin araçta olmadığını farkettim ve ilerde sağda durup araçta aramaya başladım sonra ihtimal vermememe rağmen arka koltukları kaldırdığımda hiç temizlenmediğini gördüm sonra acilen geri döndüm ve baston kilidimi zar zor buldular arka koltukları kaldırmalarını istediğimde yetkili olupta yetkili olamayan kişi kendisinde bu pisliği gördü ve temizlettirdi yani detaylı temizlik aslında hiç te detaylı değildi (kapı kenarlarında cam kenarlarında kalan pasta cila kalıntılarından hiç bahsetmiyorum bile) sonuç itibari ile tüm bu işlemler için 230 tl ödediğim canboy otomotivden hiç memnun kalmayarak ve ön camım çatlak olarak ayrıldım. Bu firma würth kalitesine hiç bir şekilde yakışmıyor

Aynı firma şöyle ucuz böyle ucuz diye sahibinden . com da reklam yapıyor.

Sen acı bir tecrübe yaşamışsın ama yazdıkların ile bir çok kişiyide kurtarmışsın.

Teşekkürler ..
  • quote:

04.12.2010 cumartesi günü saat 17:00 de 34 AZ 6120 plakalı 2004 model peugeot 206 aracımı ömür plazanın altındaki canboy otomotive iç ve dış detaylı temizlik, motor koruma, su itici, pasta ve cila , teflon kaplama gibi komple işlemlerin yapılması için teslim ettim fakat 05.12.2010 pazar günü aracımı teslim alırken ön camımda bir çatlak tespit ettim ve bunu görevlilere belirttim yalnız sorunumu ilettiğim görevli profesyonellikten o kadar uzakta olacak ki bu işten üç kuruş kazandığını ve bu çatlağın orda olsa bile yaptırmayacağını benim aracımı getirdiğim esnada bu çatlağın olduğuna yönelik beyanda bulundu, bende getirdiğim esnada aracımın fotoğrafını çekip ispat edemediğim için girişte sağlam verdiğim aracımın ön camında 20 cm lik bir çatlak ile ordan ayrıldım yolda ilerlerken aracımın baston kilidinin araçta olmadığını farkettim ve ilerde sağda durup araçta aramaya başladım sonra ihtimal vermememe rağmen arka koltukları kaldırdığımda hiç temizlenmediğini gördüm sonra acilen geri döndüm ve baston kilidimi zar zor buldular arka koltukları kaldırmalarını istediğimde yetkili olupta yetkili olamayan kişi kendisinde bu pisliği gördü ve temizlettirdi yani detaylı temizlik aslında hiç te detaylı değildi (kapı kenarlarında cam kenarlarında kalan pasta cila kalıntılarından hiç bahsetmiyorum bile) sonuç itibari ile tüm bu işlemler için 230 tl ödediğim canboy otomotivden hiç memnun kalmayarak ve ön camım çatlak olarak ayrıldım. Bu firma würth kalitesine hiç bir şekilde yakışmıyor

Geçmiş olsun hocam. Her zaman derim ki ekmeği fırıncıdan alıcaksın. Bu işin uzmanı Ziebart benim gözümde. Biraz fazla verirsiniz belki ama gerektiğinde hakkınızıda ararsınız. Genelde böyle yerlere tanıdık vasıtasıyla veya çok iyi referans alınarak gidilir diye düşünüyorum. İyi yönünden bakın tecrübe olmuş sizede
  • çok doğru diyorsunuz arkadaşlar bende açıkçası firmanın değilde arkasında olan würth markasına güvendim fakat çok yanıldım neyseki daha fazla zararla ayrılmadım bir daha ücretsiz yapsalar genede gitmem gerçekten malını işi bilmeyene teslim etmeyeceksin buda benim kulağıma küpe oldu
  • Ziebart
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fantastic Light

quote:

Aynı firma şöyle ucuz böyle ucuz diye sahibinden . com da reklam yapıyor.

Sen acı bir tecrübe yaşamışsın ama yazdıkların ile bir çok kişiyide kurtarmışsın.

Teşekkürler ..

yazıklar olsun !
  • Arkadaşlar bu konuda merak ettiğim bir şey var. Şu Ziebart ya da Sonax gibi profesyonel anlamda hizmet veren yerlerde fiyatlar liste mi yoksa pazarlığa tabi mi?? Webde liste fiyatları var ama indirim yapılıyor mu?? Bu konuda deneyimi olan arkadaşlar, bilgilendirirseniz sevinirim

Ekonomi devri
  • quote:

Orijinalden alıntı: metaner

Arkadaşlar bu konuda merak ettiğim bir şey var. Şu Ziebart ya da Sonax gibi profesyonel anlamda hizmet veren yerlerde fiyatlar liste mi yoksa pazarlığa tabi mi?? Webde liste fiyatları var ama indirim yapılıyor mu?? Bu konuda deneyimi olan arkadaşlar, bilgilendirirseniz sevinirim

Ekonomi devri

ben sormuştum, 1500 tl fiyatı 900 tl ye indirmişlerdi. (ziebart)
  • quote:

Orijinalden alıntı: archaeologist

quote:

Orijinalden alıntı: metaner

Arkadaşlar bu konuda merak ettiğim bir şey var. Şu Ziebart ya da Sonax gibi profesyonel anlamda hizmet veren yerlerde fiyatlar liste mi yoksa pazarlığa tabi mi?? Webde liste fiyatları var ama indirim yapılıyor mu?? Bu konuda deneyimi olan arkadaşlar, bilgilendirirseniz sevinirim

Ekonomi devri

ben sormuştum, 1500 tl fiyatı 900 tl ye indirmişlerdi. (ziebart)

Pazarlık var yani, iyi indirmişler Neleri kapsıyordu bu 900tl?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.