Şimdi Ara

DESTiNY (XBOX ONE / 360 ANA KONU) 9 Eylül 2014 (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
722
Cevap
5
Favori
19.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bado6100

quote:

Orijinalden alıntı: pazer89

12,63gb

Hocam siz oyunu nereden buldunuz? Store'da aratıyorum çıkmıyor?

Kodu girdikten sonra yuklemeye basliyor my apps queue kisminda gorebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beta 5 gb xbox360

• xbox 360da betasını oynuyorum öncelikle next-gen ile tek farkı çözünürlük tabikide ama oyunda aksiyon bol olduğundan insan pek takılmıyor.Ps3 betasında gördüğüm kadarıyla kapalı alanlarda ps3de tırtıklanmalar oluyordu gölgelerde ışıgın yansıması vb. x360da bunlar biraz az daha olmuş çok çok rahatsız edici değil ayrıca hiç frame düşmesi yaşamadım
    buyrun size beta kodu:V9YXC-GGF22-K4HQY-9DY7W-WY3WZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çılgın Bir Denizci -- 23 Temmuz 2014; 16:30:11 >
  • Hangi karakter daha iyi? Siz hangisini sectiniz

• 360'da oynuyorum ve çok beğendim. Vuruş hissi, atmosfer, yapay zeka ve müzikler çok iyi oyunda. Grafikler "360'a göre" iyi ama, yeni nesille çok fark var maalesef:) Ama 360 ile devam edecek arkadaşlar için gayet yeterli bence.

Bu arada, kod isteyen varsa mesaj atsın, fazladan 1 kod var elimde.

Kod verildi arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluelabel -- 23 Temmuz 2014; 17:37:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devcity

Hangi karakter daha iyi? Siz hangisini sectiniz

hunter açtım ben hunterde golden pistol diye bişe var belli bir süre içerisinde çok güçlü vuruş yapıyor
  • Beta üzerinde 5 senaryo görevi 1 tane de multiplayer görevi var.
    Senaryo görevlerinden acayip sıkıldım hiç hoşuma gitmedi. Umarım gerçek oyunda da böyle sıkıcı olmaz. Belki de tam tarzıma uymadığından sevmedim o senaryo görevlerini bilmiyorum artık.
    Multiplayerda da 1 tane mod açık demiştim. O modda da 3 tane mekanı elomizde tutup puan kazanmaya çalışıyoruz. CoD ve Bfdeki Domination'un aynısı sadece adı farklı.

Oyunu alırsam multiplayer için alırım büyük ihtimalle. Çok da eğlenceliydi o domination modu.

Beta için 2 tane kod var fazladan. Xbox 360 için.
    İsteyen PM atabilir.

Edit: 2 kodu da dağıttım daha pm atmanıza gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orangeblu -- 23 Temmuz 2014; 19:59:45 >
  • Çok uzun ve detaylı yazacağım ancak şu kadarını söyliyeyim beta olmasına rağmen Xbox One da gördüğüm en iyi grafiklere sahip bir uzak çizim mesafesi var akıllara zarar ve hayvan gibi ışıklandırma var oyunda.

Oyun ise FPS ye yeni bir soluktur kesinlikle Diablo stili item olayı harika vuruş hissi ve atmosfer saymakla bitmeyecek yepyeni birşey olmuş bu helal olsun Bungie bu sene başka FPS alırmıyım bilemiyorum.

• Oyun beklediğimden çok çok çok iyi olmuş da Şu "Battlefield Scouted" görevinde üst kısma bir türlü çıkamıyorum.Orayı geçen var mı?
  • XO için kod isteyen varsa PM atsın 2 tane var elimde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdrcnrbyrm

Beta üzerinde 5 senaryo görevi 1 tane de multiplayer görevi var.
    Senaryo görevlerinden acayip sıkıldım hiç hoşuma gitmedi. Umarım gerçek oyunda da böyle sıkıcı olmaz. Belki de tam tarzıma uymadığından sevmedim o senaryo görevlerini bilmiyorum artık.
    Multiplayerda da 1 tane mod açık demiştim. O modda da 3 tane mekanı elomizde tutup puan kazanmaya çalışıyoruz. CoD ve Bfdeki Domination'un aynısı sadece adı farklı.

Oyunu alırsam multiplayer için alırım büyük ihtimalle. Çok da eğlenceliydi o domination modu.

İsteyen PM atabilir.

Pm kardesim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdrcnrbyrm

Beta üzerinde 5 senaryo görevi 1 tane de multiplayer görevi var.

İsteyen PM atabilir.

pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Michael Fenix -- 23 Temmuz 2014; 19:54:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

XO için kod isteyen varsa PM atsın 2 tane var elimde.

Hocam o kodu 360 icin kullanabiliyormuyuz?

• 360 icin fazla kodu olan varmi

• Bende var 360 hala istiyormusun

• quote:

Orijinalden alıntı: devcity

Bende var 360 hala istiyormusun

Evet hocam pm den atabilirsen sevinirim

• Beta'yı indirmeye başladım bakalım nasıl bir oyun olmuş
  • Hikayeyi anlatacak biri var mi

• Bu oyunu pre-order yapmayi dusunuyorum, beta'yi oynamis kisiler olarak pre-order'i oneriri misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

Bu oyunu pre-order yapmayi dusunuyorum, beta'yi oynamis kisiler olarak pre-order'i oneriri misiniz ?

Şahsen ben almayı düşünmüyodum ama oyundaki açık dünya ve geliştirilebilirlik beni çekti.Xbox'dan ön siparişi bulabilseydim yapacaktım.Ama iyice düşün.Herkesin zevki farklı sonuçta.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.