Şimdi Ara

DESTiNY (XBOX ONE / 360 ANA KONU) 9 Eylül 2014 (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
722
Cevap
5
Favori
19.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kasatka

Cozunurluk ne acaba ?
    720 ye ( xbox 360) 790p (xbox one) olasi ama belki xbox one bi supriz yapip 900p gelebilir.

Hoca sen Haziran'a kadar banlı değil miydin buralardan?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wNchstR W kullanıcısına yanıt
    Cetele mi tutuyorsun ?
    Sorduguna gore isini iyi yapmiyordun demektir, dikkat et bundan sonra duzgun yap isini ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen de haklısın, patatesin kilosu olmuş kaç lira..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Cozunurluk ne acaba ?
    720 ye ( xbox 360) 790p (xbox one) olasi ama belki xbox one bi supriz yapip 900p gelebilir.

Reyis geri gelmiş.

Oynanış videolarından falan çok bariz oyun bildiğimiz Halo. 343'e güvenmiyorum umarım öyle olmaz ama Halo 5 dördüncü oyun gibi rezalet olursa Destiny'miz var en azından, Bungie en yetenekli yapımcılardan biridir gözümde.
  • F355 Challenge F kullanıcısına yanıt
    Sony nin hatasi bastiramamis ki ps4 exc olsun.
    Halo konudunda ve gears konusunda hocsm ben derim ki cok beklentide olmayin, gerci sen pek beklenti icinde degilsin anladigim kadariyla.

• quote:

Sony nin hatasi bastiramamis ki ps4 exc olsun.
    Halo konudunda ve gears konusunda hocsm ben derim ki cok beklentide olmayin, gerci sen pek beklenti icinde degilsin anladigim kadariyla.

İkisi de aşırı sevdiğim oyunlar ama beklentimi düşük tutuyorum ikisinin de son oyunları rezaletti.
  • F355 Challenge F kullanıcısına yanıt
    Allah cc den online ci degilim de kucuk seylerle mutlu olabiliyorum ve bekledigim oyun zictiginda alternatifim cok.
    Oysa halo yada gearsin pek alternatigi yok gibi,
    Destiniy ok yeni halo etkisi yapar hatta direkt halo musterisini calicak bu kacinilmaz da gears musterisi ortalarda, bu boslugu dolduracak oyun su an iki tarafta da gorunurde yok (gears buyuk ihtimalle 2015 ortasi falan anca gelir kanimca)

• Bütün işaretler Beta'nın 25 Nisan'da geleceğini gösteriyor..Reach'in Beta'sı ile full sürümü arasında da aynı süreye yakın bir fark vardı..Zaten gerçek Beta budur oyun çıkmadan 3 hafta önce yayınlananlar değil..Ben malesef Beta'ya katılamıyorum
  • Yeni Gameplay:

• Next gen oynanmasi gereken oyunlardan. Titanfall gibi old gen de tad alinamayacagini dusunuyorum. Bungie yaparsa uzun soluklu olur.

• 500 Milyon dolardan fazla para harcanıcakmış totalde Destiny için ve bu rakam bir rekor yani en çok para harcanan oyun olacak Destiny..

Ayrıca şu ana kadar yeni bir IP olarak en çok pre-order rekorunu şimdiden kırmış..

Beta Temmuz'da geliyor.Büyük ihtimalle 7 Temmuz'da Bungie'nin kuruluş yıldönümünde gelecek..

http://www.ign.com/articles/2014/05/06/destiny-beta-coming-this-summer

Edit: Yeni birkaç SS:

DESTiNY (XBOX ONE / 360 ANA KONU) 9 Eylül 2014

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spartan 117 -- 7 Mayıs 2014; 12:29:19 >
  • Multiplayer videoları :

• Beyler oyun XO da 1080p 30 FPS imiş kopabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

Beyler oyun XO da 1080p 30 FPS imiş kopabilirsiniz.

Performans artışı sanırım Kinect zorunluluğunun kalkmasına bağlanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mRt_007

quote:

Öyle hocam zaten..Haziran'daki yeni kitler sayesinde Destiny Xbox One'da 1080p geliyor..Bu oyunun 1080p gelmesi gelecek açısından da umut veriyor çünkü hayvan gibi open-world bir oyun..Yeni Directx optimizasyonuyla özellikle 2015 ve sonrasında 1080p olmayan oyun görmeyeceğiz bu gidişle:

http://www.computerandvideogames.com/467743/destiny-hitting-1080p30fps-on-xbox-one-bungie-says/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spartan 117

quote:

quote:

Öyle hocam zaten..Haziran'daki yeni kitler sayesinde Destiny Xbox One'da 1080p geliyor..Bu oyunun 1080p gelmesi gelecek açısından da umut veriyor çünkü hayvan gibi open-world bir oyun..Yeni Directx optimizasyonuyla özellikle 2015 ve sonrasında 1080p olmayan oyun görmeyeceğiz bu gidişle:

http://www.computerandvideogames.com/467743/destiny-hitting-1080p30fps-on-xbox-one-bungie-says/

1080p muhabbeti One'nın en büyük sorunlarından biriydi şimdi bu sorun aşılacak gibi görünüyor üstüne fiyatta çok daha uygun hale geldi. İnşallah yakın zamanda One satışları kendini toparlayacaktır.

Vgchartz'da onsiparis rakamlarına baktım Ps4 versiyonu ile arada oyle aman aman bir fark yok. Bu oyun aslında tam One kitlesinin oyunu
  • Çok sağlam oyun olacak! Biraz daha erken çıksaydı :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Spartan 117

quote:

quote:

1080p muhabbeti One'nın en büyük sorunlarından biriydi şimdi bu sorun aşılacak gibi görünüyor üstüne fiyatta çok daha uygun hale geldi. İnşallah yakın zamanda One satışları kendini toparlayacaktır.

Vgchartz'da onsiparis rakamlarına baktım Ps4 versiyonu ile arada oyle aman aman bir fark yok. Bu oyun aslında tam One kitlesinin oyunu

Şimdi onlar düşünsün
  • One versiyonundan kısa süre de olsa ilk videolar geldi..Gayet güzel duruyor..Eylül'de çıktığı gibi alıp MCC çıkana kadar suyunu çıkarmak istiyorum..MCC çıkınca Destiny'ye geri dönüş yapacağımı pek sanmıyorum..Birçok yorum okudum genel görüş Halo'dan çok Borderlands'a daha çok benzediği yönünde..Beta'da One ve 360'a bu ayın 21'inde geliyor ama önsipariş yapanlar oynayabiliyor:

http://www.dailymotion.com/video/x21bkxt_obx-ateb-ynitsed_videogames

http://www.dailymotion.com/video/x21bkyy_obx-ateb-ynitsed_videogames

Edit:Destinywikia'da beta herkese açık yazıyor umarım öyledir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spartan 117 -- 12 Temmuz 2014; 12:48:38 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.