Şimdi Ara

Destiny (Ana Konu) - (Rehber İlk Sayfada) Yeni DLC - RISE OF IRON - 20.09.2016 (554. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.471
Cevap
93
Favori
384.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 552553554555556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ShalafiTr

Bungie crucibleda lag yapıp oyunu yavaşlatanları banlamaya başlayacakmış.
    Arabistan'dan oynayanların yarısı banlanır bu durumda

Oyunda lag yapıp yavaşlatanlarda var fakat son zamanlarda bu kadar lag olmasının tek sebebi bence onlar değil.

Oyun çıkalı baya bir zaman geçti ve millet aynı şeyleri yapmaktan sıkıldı ve zamanla bırakan insan sayısı fazlalaşıyor.

En basiti xbox one de bizim klan her akşam 15-20 kişi destini de onlineyken artık 5-10 kişiye düştü .

Buda bence oyuncu eşleşmelerinde aynı yakın bölgelerde adam bulmayı zorlaştırıyor. Örneğin beni eskiden oynarken yakın avrupa ülkeleri ile eşleştirirken artık uzak avrupa ülkeleri ilede eşleştiriyor pvp de

Malesef buda online oynarken canımızın sıkılmasına sebep oluyor.

Bana kalırsa Taken king yerine artık 2. oyun adıyla duyrulacak Devasa genişleme paketi bir an önce yeni oyuncular katarak gelmeli .

Zİra mmofps iddasıyla çıkan bir oyunda gereğinden az görev ve gezegen var ...

Bazen çok fazla keyif alsamda keşke 3.4. büyük genişleme paketlerinden sonra başlasaydım diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: erdem1272

merhaba arkadaşlar ben oyunu yeni almaya karar verdim de oyun 80 tl olunca uygun geldi ama oyun online odaklı olduğu için üzerinden epey geçti nasıl serverler dolu mu hala başlasam nasıl olur tavsiye edermisiniz ?

Hocam oyunu bende yeni aldım, oyuncu sayısı iyi hiç zorluk çekmiyorum bulurken hatta benim gibi düşük level oyuncular bile var.
  • Mactavish- M kullanıcısına yanıt
    Drop olayı kıl ama ne hikmet ise dün hunger of crota ve ice breaker düştü. bungie ye mail atacağım şaşırdınız mı diye
  • jarkaman J kullanıcısına yanıt
    Yeni gezegen olayı önemli ama ufukta görünen gezegen yok biz gardiyanlara
  • beyler bu sayfadaki arena modu için dlc mi gerekiyorhttp://destiny.wikia.com/wiki/Prison_of_Elders ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Far Beyond Driven

beyler bu sayfadaki arena modu için dlc mi gerekiyorhttp://destiny.wikia.com/wiki/Prison_of_Elders ?

Evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada flawless trials kasan var mı arkadaşlar ? Varsa onlarla da denemek güzel olabilir bu hafta sonu deneriz.

https://store.donanimhaber.com/5a/eb/0b/5aeb0b008b4d8684d6d700cd859b33ae.jpg

Destiny (Ana Konu) - (Rehber İlk Sayfada) Yeni DLC - RISE OF IRON - 20.09.2016

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pew -- 30 Temmuz 2015; 17:28:36 >

• Dostlar bir sorum olacak.Haftalık gelen strike görevleri 1 kere yaptıktan sonra tekrar ödülleri alamıyoruz değil mi ? Birde bu marklar ile alınan legendary itemlere light biz mi ekliyoruz yoksa şansımıza göre mi geliyor ?
  • FANGLORD F kullanıcısına yanıt
    strike görevlerinin ödülleri 1 kereliktir. haftada bir yenilenir (salı)
    light eklemiyorsun. aldığın kıyafetin senin light değerini yukarı taşır.
    fraksiyondaa satınlanlar 36 light dır. level 34 olmak için 42 light lık kıyafet bulmalısın
  • ya şef lag yüzünden mi başka bir şey mi her neyse; bugün iron banner rezil valla. sinirden ter bastı.

PvP oynatmayacaklar bu gidişle...

@ furious_tr. bildirim yap dostum. aynen bende raporluyorum. işe yarar, ayıklarlar birazını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veteran_gamer -- 30 Temmuz 2015; 20:22:41 >
  • veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    Tamamdır dostum sağolasın
  • Destiny'e Taken King çıktığı zaman başlamayı düşünüyorum türk oyuncu bulabilir miyim oyunda? Genelde gta 5 oynuyorum. Alışmak zor olur mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rktsky kullanıcısına yanıt
    Kendine oynayacak birilerini bulmak istiyorsan şimdiden başlaman da fayda var. Taken King çıktığında şimdi oynayan herkes direk ona yoğunlaşacak. Sen oyuna yeni başladığın için bir sürü eksiğin olacak, haliyle o insanlara ayak uyduramayacaksın.
  • Selam arkadaşlar... Silah yerinin az olması hepimizin canını sıkıyor. Silah temizliğini neye göre yapıyorsunuz.
  • Bungie onlinedaki lagcıları banlamaya başlamış.
    Yabancı forumlarda ağlayan ağlayana
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShalafiTr

Bungie onlinedaki lagcıları banlamaya başlamış.
    Yabancı forumlarda ağlayan ağlayana

Süper haber :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ShalafiTr kullanıcısına yanıt
    Ohhhhh!

hafta sonu inşallah güzel maç yapma şansımız olur.
  • mezara_kabul kullanıcısına yanıt
    Eski dlc den gelen silahları asla silme derim. çok kıymetliler. Yeni dlc silahlarını mümkün oldukça siliyorum.
  • Iyi forumlar arkadaşlar benim şöyle bir sorunum var ps3'te interneti wifi ile bağlıyorum karşı komşudan psn youtube tarayıcıya rahatlıkla girip nette geziniyorum ama bir kaç gündür destiny'ye girmek istediğimde yada oynarken oyundan atıyor hatalarda şunlar
     Destiny (Ana Konu) - (Rehber İlk Sayfada) Yeni DLC - RISE OF IRON - 20.09.2016 Destiny (Ana Konu) - (Rehber İlk Sayfada) Yeni DLC - RISE OF IRON - 20.09.2016

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostlar pve ve pvp markları ile alınan eşyalar arasında fark var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 552553554555556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.