Şimdi Ara

Destiny (Ana Konu) - (Rehber İlk Sayfada) Yeni DLC - RISE OF IRON - 20.09.2016 (245. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.471
Cevap
93
Favori
384.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • queens bountylerinden nefret etmeye basladım ya millete ne güzel item düşüyor bana habire helmet ve chest

@K U N banada ilk sefer vermişti şimdi vermiyor.Acaba exoticten demi kaldırıldı geçen exotic kırıncada vermişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragonit. -- 27 Eylül 2014; 14:01:50 >
  • Queen's Wrath görevlerini yapmak isteyen varsa eklesin arkadaşlar. Strike,raid,weekly vs. yapabiliriz
  • Dün bahsettiğim cave loot olayının videosunu çekip youtube'a koydum.

Burası devil's Lair'in başlangıç noktası ve bu yeni cave loot için baya arkada ki bir konteynırın üzerine çıkıp scout rifle ile ufacık bir boşluktan kill yapıyorlar. Uzağa gidiyorlar çünkü yakın durursanız respawn olmazlar. Dün gece scout rifle'ımın olmayışı ile birlikte çare aramaya başladım ve bu tekniği buldum mağranın hemen karşısında havada asılı demir parçanın üzerine çıkıyorsunuz ve zıplayabildiğiniz kadar yukarı zıplıyorsunuz, en tepeye ulaştığınızda bir anlık harita dışına çıkıp girmiş oluyorsunuz ve bu olduğu an fallen'lar respawn oluyor. İlk cave loot'ta olduğu gibi bununda tek şartı respawn oldukları yere kimsenin yaklaşmaması lazım. Bazen strike grupları geçiyor veya civarda dolanan birileri oluyor o sırada respawn olmuyorlar herkes uzaklaştığında tekrar başlayıyorsunuz

• Peki ne sıklıkta engram düşüyor mavi veya mor?
  • Arkadaşlar iki tane strqnge coin olmadığı için zırh anlamıyorum.bu strange coin en kolay nereden çıkar ? Yarına kadar çıkma ihtimali var midir ? Bi de titanin ikinci karakterindeki kalkanların özelliklerini anlatir misiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda Queen bountysinden Supermercy çıktı. Ardından cryptarch level atladı oradan da mor special weapon engram çıktı onu kırdırdım ve oradan da legend sniper düştü.
  • Sonunda Queen bountysinden Supermercy çıktı. Ardından cryptarch level atladı oradan da mor special weapon engram çıktı onu kırdırdım ve oradan da legend sniper düştü.
  • Arkadaşlar çevrenizde ilgilenen varsa Ps4 için destiny satıyorum. CD üzerinde en ufak leke bile yoktur. Uygun fiyata verecegim. PM ile ulaşabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsavran

Arkadaşlar iki tane strqnge coin olmadığı için zırh anlamıyorum.bu strange coin en kolay nereden çıkar ? Yarına kadar çıkma ihtimali var midir ? Bi de titanin ikinci karakterindeki kalkanların özelliklerini anlatir misiniz ?

Aynen benimde iki strange coins im olsa exotic silahı alıcam. Bulamıyorum iki strande en kolay nerden çıkar.
  • tsavran kullanıcısına yanıt
    Görev seçme ekranında Weekly Strike'lar var, zorluk başına +3 Strange Coins veriyor. Yalnız yanında mutlaka 1 kişi olmalı, zor baya.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orc123456

quote:

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

quote:

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Çoook büyük şansın ürünü bu, hazır bu düşmüşken oynamaya devam etseydin belki devamı gelirdi.

Oyun sürem 102 saat, bunun 23 saati PvP'de geçmiş, başka bir değişle şu ana kadar 137 maç yapmışım; exotic herhangi bir eşya hiç düşmedi, sadece bir tane legendary engram düşürebildim ondan da rare heavy machine çıktı.

Yeni xur nerede biliyor musun bugün 12 de açacaklardı şu coinleri harcayalım

Hangarda uçak satan ablanın alt katında odanın sonunda köşede hocam.

Ben silahlarıda 13 sanıyordum iyi mi 23 müş elimdede 20 tane var bu strange coin en çok legandary engramdan düşer demi yani cave loot mu yapmam gerek 3 coin için

weekly heroic yapabilirsin en dusuk seviyede. Seviye basi 3 tane veriyor.

weekly heroic yaptık 3 coin verdi bir daha yaparsak alamıyoruz deilmi ?

• Adı üstünde haftalık event, bir sonraki haftayı beklemek gerekiyor, aynı şekilde günlük eventler de öyle.
  • quote:

Adı üstünde haftalık event, bir sonraki haftayı beklemek gerekiyor, aynı şekilde günlük eventler de öyle.

Xür daki exotik silahı almak için 2 coin daha ihtiyacım var işimiz şansa kaldı o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jokeradam

quote:

Adı üstünde haftalık event, bir sonraki haftayı beklemek gerekiyor, aynı şekilde günlük eventler de öyle.

Xür daki exotik silahı almak için 2 coin daha ihtiyacım var işimiz şansa kaldı o zaman.

Bir şey kaybetmezsin, assault rifle kategorisindeki en kötü silahlardan biri. Yavaş olan ateş hızı, açılan geliştirmelerden sonra zoom yaptığında adeta scout rifle'a dönüşüyor, boşun coinlerini ona harcama bence.
  • Haftalık görevi yaptım ben. Tekrar yapsam 3 coins daha verir mi ?

Eşit: iki mesaj yukarda cevabı varmış tamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsavran -- 27 Eylül 2014; 21:13:34 >
  • Eger 1 ust zorlukta bitirirseniz 3 tane daha alabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: LawlietRyuzaki

quote:

Orijinalden alıntı: orc123456

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: VisualPwnage

quote:

tam 23 coins vardı şansa bak
    silah shingen e göre daha yavaş ama hoşuma gitti
    geçen haftada chest armor denk getirmiştim ilaç gibi oldu

Hayırlı olsun çok iyi silah denk getirdiniz. Shingen e göre yavaş olabilir ama impact değeri yüksek adama 10 mer mi vuracağına 5 mermi vurdunmu yeterli olacaktır

bu silahta focused fire diye bir upgrade açıldı tıkladım nasıl geri alacam silahtan soğuttu beni

Geri alamiyorsun ve katiliyorum, cok berbat bir ozellik, sirf o yuzden bu haftaki Suros Regime'i almayacagim.

Hocam gece baya bir pvp attım silahla tek tek atması aşırı hoşuma gitti 2-3 tane kafa vurunca direk adamı öldürüyor aşırı hoşuma gitmeye başladı

Bana cok yavasmis gibi geliyor ama cok stabil, auto scout rifle gibi birsey

• melkor23 kullanıcısına yanıt
    Dostum valla o auto rifle ile pvp de terör estiriyor herkes keza bende de var bende güzel kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Yeni gelicek patch'den bazı önemli notlar

+Legendary engram artık sadece legendary ve exotic item vericek. Materyalda çıkabilir ama rare çıkmayacak
    +Rare engram artık sadece rare ve üzeri item vericek
    +Rare engramlardan legendary item düşme yüzdesi yükselicek

+Günlük,haftalık ve Vanguard: Tiger Playlist artık reward olarak rare ve legendary engram vericek
    +Ascendant materyaller legendary'ye terfi edicek

Önümüzdeki hafta içi gelecektir bu patch o halde elimizdeki rare ve legendary engramları açmayıp bekletmek en doğrusu olacak gibi.
  • Arkadşalar ben bir yardım istiyotum bu oyun nasıl online oynanıyıor menu yok bu oyun direk singleye giriyor ben bir cacık anlamıyorum ? Yardımcı olacak olan varmı
  • 
Sayfa: önceki 243244245246247
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.