Şimdi Ara

Destiny (Ana Konu) - (Rehber İlk Sayfada) Yeni DLC - RISE OF IRON - 20.09.2016 (240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.471
Cevap
93
Favori
384.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mactavish-

quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Beyler sizce BF4 mü Destiny mi ?

Raid ler gelmiş sanırım sizce nasıl ?

Benim için bf zaman kaybi. Destiny uzun ömürlü bir oyun ve online oyunlarin krali bungie yapti oyunu. Ayni zamanda guncel bir oyun. Temiz 1 yil oyalar seni.

BF bir zamandan sonra sıkıyor ve Premium almak lazım o yüzden bu soruyu sordum.

Destiny farklı bir deneyim daha yakın geliyor. Normalde Cod AW alacaktım, oynanış videolarından sonra o oyuna 150TL demeyeceğini anladım.

Teşekkürler.

Destiny al. Begenecegini garanti ederim. O zamana kadar hevesini almis olursanda cod ile takaslarsin. En temizi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Beyler sizce BF4 mü Destiny mi ?

Raid ler gelmiş sanırım sizce nasıl ?

Benim için bf zaman kaybi. Destiny uzun ömürlü bir oyun ve online oyunlarin krali bungie yapti oyunu. Ayni zamanda guncel bir oyun. Temiz 1 yil oyalar seni.

BF bir zamandan sonra sıkıyor ve Premium almak lazım o yüzden bu soruyu sordum.

Destiny farklı bir deneyim daha yakın geliyor. Normalde Cod AW alacaktım, oynanış videolarından sonra o oyuna 150TL demeyeceğini anladım.

Teşekkürler.

Destiny al. Begenecegini garanti ederim. O zamana kadar hevesini almis olursanda cod ile takaslarsin. En temizi.

Aynen. En mantıklısı öyle, teşekkür ederim.

• Mactavish- M kullanıcısına yanıt
    BF ve Destiny i karşılaştırmak doğru olmaz. İkisi farklı dünyaların oyunu. BF multiplayer disiplini üzerinde uzmanlaşmış bir oyun. Destiny de neyin doğru yapılmış olduğunu söylemek güç. Çoğunlukla çocuksu ve eğlencelik bir oyun. Hatta büyük oranda "brainless shooter" dedikleri kıvamda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: delio

BF ve Destiny i karşılaştırmak doğru olmaz. İkisi farklı dünyaların oyunu. BF multiplayer disiplini üzerinde uzmanlaşmış bir oyun. Destiny de neyin doğru yapılmış olduğunu söylemek güç. Çoğunlukla çocuksu ve eğlencelik bir oyun. Hatta büyük oranda "brainless shooter" dedikleri kıvamda.

Destiny coop olarak hoşuma gitti fakat oynayacak bir arkadaşım yok o yönden sıkabilir aslında beni.
  • Ascendant shard kasmanın en hızlı yolu şu an aktif arkadaşlar. Yeni açılan queen bounty'leri yaptıkça queen mission oynamanıza izin veriyor ve hepsinin sonunda reward legand giysi var toplayıp parçalayın. Dün gece 12 tane ascendant shard topladım queen görevleri 6 ekim son. Bu tarihe kadar hergün bounty'leri yapıp queen görevine girin 6 ekim'e kadar tüm legand giysilerinizin upgrade'lerini tamamlayabilirsiniz. Queen mission'lar very hard ama solo olarak çok rahat tamamlanabiliyor. Şimdiden kolay gelsin

Edit: Bu bilgiye şöyle bir ilave yapayım. Dünden beri tamamladığım 8-10 queen mission'un sonunda hep aynı legendary başlığı veriyordu ve bunları parçalıyordum şimdi son yaptığım görevde legendary sniper ile legendary chest verdi. Yani düşük bir ihtimal ile bu very hard queen mission'ların sonunda farklı ve drop edilmesi zor şeylerde verebiliyor aklınızda olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 25 Eylül 2014; 19:08:33 >
  • Arkadaşlar bir bilgi daha. Queen bounty görevlerinde 3 tane fallen walker öldürme görevi var. Bunu şu şekilde hemen yapabilirsiniz. Earth patrol'a girin (free roam cosmodrome) devils lair'ır başladığı yere gidin (ilk başlangıçta hemen sağ dönüp karşıda ki yapının içine girip haritanın o kısmına doğru gidin). İlk boss örümcek robotu öldürdükçe fallen kill sayısı 1 tane artıcak, ölünce hemen orbite dönüp aynı şeyi tekrarlayın. Burda dikkat etmeniz gereken şey örümcek robotu sizin öldürmeniz gerekiyor yanınıza başkası gelip son darbeyi o vurursa saymaz mutlaka son öldürüş darbesini siz yapıcaksınız.
  • ekostros kullanıcısına yanıt
    Bilgiler icin cok tskler.

• Arkadaşlar bu hatayı nasıl çözerim? Ps4 için;
    PS+ var, statik adres ayarlama, port açma, modemden firewall açma/kapama, NAT ayarlarında DMZ özellğini açma, UPnP açma/kapatma, oyunu silme/yeniden indirme, PSN seçeneklerinden lisansları yenileme.
    Denediklerim şeyler, oyunu kurdum ilk karakterimi açtım çıkan videoyu izledim ama sonra karakter yüklenme ekranında bu hata geliyor.

!!!LINK!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Ascendant shard kasmanın en hızlı yolu şu an aktif arkadaşlar. Yeni açılan queen bounty'leri yaptıkça queen mission oynamanıza izin veriyor ve hepsinin sonunda reward legand giysi var toplayıp parçalayın. Dün gece 12 tane ascendant shard topladım queen görevleri 6 ekim son. Bu tarihe kadar hergün bounty'leri yapıp queen görevine girin 6 ekim'e kadar tüm legand giysilerinizin upgrade'lerini tamamlayabilirsiniz. Queen mission'lar very hard ama solo olarak çok rahat tamamlanabiliyor. Şimdiden kolay gelsin

Edit: Bu bilgiye şöyle bir ilave yapayım. Dünden beri tamamladığım 8-10 queen mission'un sonunda hep aynı legendary başlığı veriyordu ve bunları parçalıyordum şimdi son yaptığım görevde legendary sniper ile legendary chest verdi. Yani düşük bir ihtimal ile bu very hard queen mission'ların sonunda farklı ve drop edilmesi zor şeylerde verebiliyor aklınızda olsun.

hocam naaptın...3 kişi zorlanıyoruz..solo imkansız nerdeyse benim için..bosslara kadar anca geliyorum sonra bırakıyorum..co op gerçekten bu oyunda şart

• Dostum level ve gear'ın ne durumda bilmiyorum ama ben level 28 ve legendary fusion rifle ile çok rahat solo bitirebiliyorum, fusion tek atıyor zaten. Biraz kontrollü gidip ve çok sayıda mob geldiğinde vur kaç yaparak oynarsan hemen bitiriliyor. Boss'ada 4 bazuka sakla anında iniyor. Ben bir video alayım o zaman belki oyun tarzı olarak yardımcı olur size.
  • Queen görevini solo ben de geçemedim, anında indiriyorlar Black Garden'da. Level 24 Warlock. 27-28 olunca yaparım dedim ama süre sınırı varmış. Geçen gün 7 saat ayrı ayrı Vanguard Strike kastım. Günlerdir kasıyorum hala hiç Legendary item yok. Düşmüyor. Rare de düşmüyor light kasamıyorum o yüzden 24'te kaldım. Yani düşüyor da light'ı düşük oluyor kırınca bir işe yaramıyor. Bayağı şansızım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 11038008 -- 25 Eylül 2014; 19:40:25 >
  • mars ve venüste nasıl oynarım _?
  • quote:

Dostum level ve gear'ın ne durumda bilmiyorum ama ben level 28 ve legendary fusion rifle ile çok rahat solo bitirebiliyorum, fusion tek atıyor zaten. Biraz kontrollü gidip ve çok sayıda mob geldiğinde vur kaç yaparak oynarsan hemen bitiriliyor. Boss'ada 4 bazuka sakla anında iniyor. Ben bir video alayım o zaman belki oyun tarzı olarak yardımcı olur size.

işte bu süper olur..Xbox 360 da oynuyorum ve bilirsin çok liste de destiny bulmak zor...level 25 ve sadece 2 gear legendary..level 10 oldu eşya kırdırdğım satıcının leveli ama yeşilden fazla bir şey düşmüyor..oyun deli ediyor beni :)) cuma yı bekliyorum..exotic bounty görevi için xur dan mermi alıp tamamlayacam..o da machine gun veriyor pek işime yaramayacak...

bu arada fallen walker olayını açıkladığınız iyi olmuş..story de boss olarak karşımıza çıkıyor zaten ama 3 kişi oynayaınca ben indirmedim boss u ondan artmadı demekki...bu görev zorlayacak biraz

• Tamamı 1 gb ve upload hızım çok düşük olduğu için şimdilik son kısmı kesip koydum. Queen's wrath solo.

Çok player'lık gereken bir durumu yok zaten 26-27-28 level legend silahınızda varsa rahat bitiriliyor. Vur saklan vur saklan olay bu. Bodoslama gitmeyin
  • normal bounty örevlerinde ''achieve gold tier rating in public event'' var..o nedir?
  • Patch geldi yeni. Cave loot'a ayar çekilmiş. Henüz cave farmı yapmayanlara geçmiş olsun.

http://www.bungie.net/7_Hot-Fix---09252014/en/News/News?aid=12190

@enesemre o görev 3 kere public event'i gold olarak bitirmeni istiyor. Earth patrol'a gir public event gelmesini bekle
  • quote:

Patch geldi yeni. Cave loot'a ayar çekilmiş. Henüz cave farmı yapmayanlara geçmiş olsun.

http://www.bungie.net/7_Hot-Fix---09252014/en/News/News?aid=12190

@enesemre o görev 3 kere public event'i gold olarak bitirmeni istiyor. Earth patrol'a gir public event gelmesini bekle

Off tam zamanında dün 5 tane legandary engramdan 4 legandary zırh bir exotic zırh düşürmüştüm iyi dek getirmişim :D bir anda 26 light olmuştum nasıl mutlu oldum şanslıymışım 1 günle yırttım :)

• Düşen exotic başlığa bakar mısınız acayip havalı bişey düştü legendary engramdan çıktı. Kolluğu çıkarmak zorunda kaldım 1'den fazla exotic giyemiyorsunuz bilmeyenlerede not olsun.

Şimdi bunun upgrade'lerine 50 tane ascendant shard lazım

Destiny (Ana Konu) - (Rehber İlk Sayfada) Yeni DLC - RISE OF IRON - 20.09.2016

•  Destiny (Ana Konu) - (Rehber İlk Sayfada) Yeni DLC - RISE OF IRON - 20.09.2016

Acımız büyük
  • quote:

Düşen exotic başlığa bakar mısınız acayip havalı bişey düştü legendary engramdan çıktı. Kolluğu çıkarmak zorunda kaldım 1'den fazla exotic giyemiyorsunuz bilmeyenlerede not olsun.

Şimdi bunun upgrade'lerine 50 tane ascendant shard lazım

Destiny (Ana Konu) - (Rehber İlk Sayfada) Yeni DLC - RISE OF IRON - 20.09.2016

Özellikleri için bir şey diyemem ama bence çok kötü başlık.Diğerleri ile biraz uyumsuz olmuş yani..Nedense bende beyaz renk armor ve kıyafet hastalığı var bu oyunlarda, dümdüz beyaz dizerdim herhalde seti.Öyle bir imkanım varsa tabi daha oynamak nasip olmadı.

• 
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.