Şimdi Ara

Destiny (Ana Konu) - (Rehber İlk Sayfada) Yeni DLC - RISE OF IRON - 20.09.2016 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.471
Cevap
93
Favori
384.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Destiny (Ana Konu) - (Rehber İlk Sayfada) Yeni DLC - RISE OF IRON - 20.09.2016

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir önceki vidyodan farklılık arzeden bazı bölümler var.

• Temasını indirdim PS Store'dan süper oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Destiny için Awakening Adlı Parça Yayınlandı

Halo serisinin yaratıcısı olan Bungie sadece kaliteli oyunlarıyla değil kaliteli oyun müzikleriyle de dikkat çeken bir firma olmuştur. Oyundaki sesler üzerinde özel olarak duran firmanın yeni oyunu Destiny için de bir soundtrack albümü oluşturuluyor.

Marty O’Donnell ve Michael Salvatori tarafından hazırlanan albümde yer alacak parçalardan biri olan Awakening de Bungie tarafından oyunculara sunuldu.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Destiny_icin_Awakening_Adli_Parca_Yayinlandi-39740.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

Destiny'de Mikro Ödeme Unsurları Yer Alacak mı?

Geçtiğimiz dönemde AAA kalitesindeki oyunlara sıçrayan mikro ödeme furyasının yeni nesilde büyük önem taşıyacağı tahmin ediliyor. Bu sistemle birlikte yayıncılar, oyunlardaki bazı sanal eşyaları gerçek parayla satıyorlar. Bu durum ise haliyle oyuncuları rahatsız ediyor.

Bundan öncesinde MMO oyunlarda sıkça karşılaştığımız mikro ödeme sistemi, bu sene içerisinde EA'in 60 dolarlık fiyatlarla satılan AAA oyunlarına gelmiş, sonrasında ise aynı yöntemi Activision da Black Ops 2'de kullanmıştı. Peki bu sistem, Activision ve Bungie'nin yeni nesildeki MMO'sunda kullanılacak mı?

Konuyla ilgili bazı açıklamalar yapan Bungie'den Mail Sack, "Şu an için tam olarak alpha aşamasına bile geçmiş değiliz. Yani oyunda yer alacak sistemleri kesin olarak belirlenmiş değil. Ancak şunu söyleyebilirim, Destiny'nin dünyasında zaman harcayan her oyuncu ödüllendirilecek." sözlerini söyledi.

Her ne kadar Bungie'den bu soruya kesin bir cevap gelmese de sonucu tahmin etmek pek zor değil gibi görünüyor. Activision'un MMO türündeki bir oyunda bu sistemi kullanmaması biraz şaşırtıcı olur...

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Destinyde_Mikro_Odeme_Unsurlari_Yer_Alacak_mi-39425.htm

Konuyu uzaktan uzaktan takip ediyorum ama şu para olayı çok canımı sıkıyor. zaten oyun için ciddi bir para ödenirken bir de oyun içinde istenmesi abartı oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kvothé

quote:

Destiny'de Mikro Ödeme Unsurları Yer Alacak mı?

Geçtiğimiz dönemde AAA kalitesindeki oyunlara sıçrayan mikro ödeme furyasının yeni nesilde büyük önem taşıyacağı tahmin ediliyor. Bu sistemle birlikte yayıncılar, oyunlardaki bazı sanal eşyaları gerçek parayla satıyorlar. Bu durum ise haliyle oyuncuları rahatsız ediyor.

Bundan öncesinde MMO oyunlarda sıkça karşılaştığımız mikro ödeme sistemi, bu sene içerisinde EA'in 60 dolarlık fiyatlarla satılan AAA oyunlarına gelmiş, sonrasında ise aynı yöntemi Activision da Black Ops 2'de kullanmıştı. Peki bu sistem, Activision ve Bungie'nin yeni nesildeki MMO'sunda kullanılacak mı?

Konuyla ilgili bazı açıklamalar yapan Bungie'den Mail Sack, "Şu an için tam olarak alpha aşamasına bile geçmiş değiliz. Yani oyunda yer alacak sistemleri kesin olarak belirlenmiş değil. Ancak şunu söyleyebilirim, Destiny'nin dünyasında zaman harcayan her oyuncu ödüllendirilecek." sözlerini söyledi.

Her ne kadar Bungie'den bu soruya kesin bir cevap gelmese de sonucu tahmin etmek pek zor değil gibi görünüyor. Activision'un MMO türündeki bir oyunda bu sistemi kullanmaması biraz şaşırtıcı olur...

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Destinyde_Mikro_Odeme_Unsurlari_Yer_Alacak_mi-39425.htm

Konuyu uzaktan uzaktan takip ediyorum ama şu para olayı çok canımı sıkıyor. zaten oyun için ciddi bir para ödenirken bir de oyun içinde istenmesi abartı oluyor.

Bildiğim kadarıyla Destiny de aylık ücret olmuyacak fakat, micro ödeme mümkün gibi yinede net bir şey söyliyemiyorum

Bahsi geçen bu mikro ödeme olayı malesef Call of Duty Black Ops dada mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 8 Temmuz 2013; 22:21:41 >

• quote:

Bungie Co-Founder gives interview for the first time in 11 years

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=616216

• Destiny ile Halo arsında oyun içindeki düşmanları birbiriyle kıyaslamış sanırım.

Örnek Destiny deki dört kollu Fallen.

Çeviri yapmakda zorlanıyorum hatam olabilir.

quote:

Bungie: Gamers "too quick" to compare Destiny enemies to Halo's Covenant

Kaynak:
    http://www.gamespot.com/news/bungie-gamers-too-quick-to-compare-destiny-enemies-to-halos-covenant-6411451

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 16 Temmuz 2013; 0:00:45 >

• Destiny'i Tek Başınıza da Oynayabileceksiniz

Halo serisiyle beğenileri toplayan geliştirici Bungie'nin yeni projesi Destiny, MMO nitelikleriyle birlikte karşımıza çıkıyor. Oyunun MMO özelliklerinden korkan fakat tarzını beğenen oyunculara Bungie'den sevindirici bir haber geldi.

Firmanın resmi sitesinden bazı açıklamalar yapan yetkililer, yeni bir blog yazısı yayınladı. Bu yazıda belirtilenlere göre Destiny'i tek kişilik bir oyunmuş gibi oynamak mümkün olacak. Söylenilene göre oyuncular, oyundaki bir seçenekle birlikte diğer oyunculardan ayrılıp tek kişilik bir maceraya başlayabilecekler.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Destinyi_Tek_Basiniza_da_Oynayabileceksiniz-40534.htm

• quote:

Destiny'i Tek Başınıza da Oynayabileceksiniz

Halo serisiyle beğenileri toplayan geliştirici Bungie'nin yeni projesi Destiny, MMO nitelikleriyle birlikte karşımıza çıkıyor. Oyunun MMO özelliklerinden korkan fakat tarzını beğenen oyunculara Bungie'den sevindirici bir haber geldi.

Firmanın resmi sitesinden bazı açıklamalar yapan yetkililer, yeni bir blog yazısı yayınladı. Bu yazıda belirtilenlere göre Destiny'i tek kişilik bir oyunmuş gibi oynamak mümkün olacak. Söylenilene göre oyuncular, oyundaki bir seçenekle birlikte diğer oyunculardan ayrılıp tek kişilik bir maceraya başlayabilecekler.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Destinyi_Tek_Basiniza_da_Oynayabileceksiniz-40534.htm

Güzel haber ben bu tür yapımların kesinlikle singleplayerının da olması taraftarıyım.

• En çok beklediğim oyunlardan birisi, bu oyunda MAG (Massive Action Game) havası seziyorum. Tam benlik

İşin açıkçası ben, bir BF3 hastası olarak BF4' ü es geçip BF5 çıkana kadar Destiny oynamayı düşünüyorum. Çünkü BF4 yeni nesil konsolların gücünü tam olarak kullanacak şekilde dizayn edilmemiş, bunu grafiklerden anlayabiliyoruz. Hem mevcut konsollarda hemde yeni nesil konsollarda çalışsın diye grafiğe abanılmamış, Destiny ise yeni nesil konsollara göre dizayn edilmiş bir oyun. Yeni bir soluk yeni bir bakış açısı, BF5 çıkana kadar fazlasıyla idare eder.
    Birde yeni Killzone' un multiplayer modundan çok umutluyum. Neticede oda yeni nesil konsola göre dizayn edildi. Bence BF4 BF3,5 olmuş, yeni nesil konsollarla mevcut konsolların grafiği arasında sıkışmış kalmış

Ben bir oyun alırken grafik kalitesine en son bacak kişiyim ama Battlefield serisinde bakacak bir şey kalmadı. Oyun gerçekten tam bir savaş simülasyonu, şuan daha iyisi yok ve bir eksik aranacaksa oda grafik ve dinamik çevre oluyor. Oyun diğer algoritmaları gayet iyi

Benim FPS yaşantım.

Battlefield 3 (şuan PS3 de oynuyorum) - Killzone Shadow Fall (PS4) - Destiny (PS4) - Battlefield 5 (PS4)

olarak devam edecek.

Hangi birini oynayacağız, o kadar çok oyun oldu ki, KZ ve Destiny' nin o güzelim multiplayer modlarını kaçırmak istemiyorum. BF4' ü almayıp BF5 e kadar beklemek bence en doğru karar. BF5 yeni nesil konsollara göre dizayn edilecektir ve o işte o tam bir Battlefield olacaktır.

• Valla ps4'te en çok oynamak istediğim oyunlardan birisi.Çok zevkli olacak..
  • Bu iki oyun biz oyun severleri çok uzun yıllar götürecek

TPS : TOM CLANCY'S THE DIVISION

FPS : DESTİNY

• 140 Milyon dolar vay anasını..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu iki oyun biz oyun severleri çok uzun yıllar götürecek

Açık ve net bir sorum var dostum. Bu oyun tam olarak bir open world'mı değilmi?

Son açıklamalar kafamı iyice karıştırıdı. Oyun tam olarak MMO değil ne demek? Mesela 12 dakikalık videoda arkadaşımız ile "ya bu deliğede girmeyelim, hadi biraz gezelim" diyebilecekmiyiz,diyemeyecekmiyiz.....

Eğer open world değilse oyun benim için bitmiştir. Mass effect vari bir oyun istemiyorum............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeniada -- 18 Ağustos 2013; 14:17:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_38

quote:

Son açıklamalar kafamı iyice karıştırıdı. Oyun tam olarak MMO değil ne demek? Mesela 12 dakikalık videoda arkadaşımız ile "ya bu deliğede girmeyelim, hadi biraz gezelim" diyebilecekmiyiz,diyemeyecekmiyiz.....

Eğer open world değilse oyun benim için bitmiştir. Mass effect vari bir oyun istemiyorum............

Bu yazı biraz kafa karıştırıcı bende çözemiyorum.

quote:

• sanirim bu oyun borderlands tarzi birsey olacak . yaniliyorda olabilirim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben biraz araştırdım.Galiba şöyle olacak.

Öncelikli olarak oyun open world. Şehir ve kasabalarda tüm oyuncuları görebilecek ve iletişime geçebileceğiz. Fakat açık alanlarda sadece arkadaş grubunuzla takılacaz. Arkadaş sayısı konusunda sanırsam bir sınırlama yok. Böyle bir sistemin ilk olacağından felan bahsediliyor. Haritaların büyüklüğü konusundada her bir gezegenin skyrim büyüklüğünde olduğundan bahsediliyor. Ama kesin bilgi değil............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeniada -- 18 Ağustos 2013; 16:48:07 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben biraz araştırdım.Galiba şöyle olacak.

Öncelikli olarak oyun open world. Şehir ve kasabalarda tüm oyuncuları görebilecek ve iletişime geçebileceğiz. Fakat açık alanlarda sadece arkadaş grubunuzla takılacaz. Arkadaş sayısı konusunda sanırsam bir sınırlama yok. Böyle bir sistemin ilk olacağından felan bahsediliyor. Haritaların büyüklüğü konusundada her bir gezegenin skyrim büyüklüğünde olduğundan bahsediliyor. Ama kesin bilgi değil............

Evet haritalar hatrı sayılır büyüklükte.

/>

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.