Şimdi Ara

Destiny 2 Whatsaap Grubu hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Xbox One da Destiny 2 Oynayıp Grup bulamayıp Strike , Story , NF , Raid Yapamayan Ve sorun yaşayan arkadaşlar için Reborn Fire adlı Clanımızın Whatsaap grubunu Destiny 2 oynayan tüm oyuncu arkadaşlara açıyoruz. Reborn Fire 40 + üyeye sahip bir clandır içimizde daha rahat bir şekilde gurup kurup görevleri rahat yapabilirsiniz.

Katılmak isterseniz aşağıda olan linklerden benle iletişim kurabilirsiniz. Farklı clanlarda olmanız yada gurup yada tek oynamanız önemli değildir. Xbox Clup tarzı bir anlık haberleşmek için yaptığımız bir şeydir.

Yukarıda yazdığım gibi Clan yada grupların oyundaki etkinlikleri yapabilmesi etkinliklerin sürekliliği olması ve Destiny 2 oynayan tüm oyuncu arkadaşları bir noktaya toplama amacı ile bu şekilde hareket ediyorum.

Whatsaap gurubuna katılmak isterseniz Küfür , hakaret , karşısındakine alaycı sözler, kesinlikle ve kesinlikle yasaktır ve uyarı yapılmadan hemen uzaklaştırılacaktır.

Xbox Live Adım : QinGeas
    Bungie :https://www.bungie.net/en/Profile/254/14499577

Önemli not : Yukarıda yazılı Linklerden benimle rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

• dostum selam su cabbage hatasinin cozumunu biliyor musunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.