Şimdi Ara

Destiny 2 Posteri Sızdırıldı, Çıkış Tarihi Belli Oldu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 demişler ama Remastered gibi olur bu oyun büyük bi gelişim olur diye beklmeyin beklentiye girmeyin.
  • 750 tl yi hazırlayın. Full game + en az 5 dlc gelir. En düşük 750 tl ile çıkarsınız. Destiny para tuzağından başka bir şey değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk oyunu yavaş yavaş mahvettiler. Yarım yamalak dlc ler yapıp fahiş fiyatlardan sattılar. Hatalarından ders çıkaracaklarını sanmıyorum.

• Geliyor gonlumun efendisim

• Lan bu sefer 60 FPS yapın bari...

• Activision 10 yıl oynanacak bir oyun yapıyoruz diye duyurmasını bungie ile birlikte Destiny i ?

Yalancıyı öpmüyorlar ya.

• Kazık yemek isteyen buyursun.

• 6 kişi raid yaptığın mmo mantığında bir fps varsa söyleyin de alalım, bütün oyunlar birbirinin aynısı competitive olmayan popüler fps yok. 1000 saate yakın oynadım ilk oyunu kendimi kazıklanmış hissetmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kollaps

6 kişi raid yaptığın mmo mantığında bir fps varsa söyleyin de alalım, bütün oyunlar birbirinin aynısı competitive olmayan popüler fps yok. 1000 saate yakın oynadım ilk oyunu kendimi kazıklanmış hissetmiyorum.

+1
    Destiny kendi alanında tektir ve verdiğim her kuruşun hakkını bana veren,yaşatan bir oyundur. Bu oyundan aldığım takım ruhu,takım ile iletişim içinde gırgır şamata keyfini bi orta okul yıllarımda oynadığım knight online,silkroad online vermişti başka bi oyun da veremedi. Direk önsipariş vereceğim çıktığı gibi. Sabırsızlıkla bekliyoruz
  • Bekliyoruz sabırsızlıkla ilk oyunu takımca oynuyoruz. Parasını sonuna kadar hakediyor bence

• Oyun + season pass alırız kafamız rahat olur. 2 yıl oynarız

• kollaps kullanıcısına yanıt
    Vault of glass ı sunduğu için bende kazık yemiş hissetmem ama 450 tl verdiğimi de unutmam
    Raid dedin mi vault of glass dan ötesi yalandır. Ama kimse kusura bakmasın 750 tl veya üzeri parayı bir oyun için ayırmam. Bir kıytırık dlc yi 120 tl den satan bir firmadan bahsediyoruz. Yeni oyunda da 160 tl den satırlar dlc yi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 23 Mart 2017; 22:27:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyponsoinage

Oyun + season pass alırız kafamız rahat olur. 2 yıl oynarız

Keşke öyle bir şansı olsa oyuncuların, paragöz bungie ve activision tüm dlc leri içeren bir season pass satmadı ilk oyun için.

Dandik bir dlc için bile 30-40 dolar istediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulspruta -- 23 Mart 2017; 22:35:45 >
  • 25 yillik oyuncuyum hayatimda oynadigim en iyi en zevk veren sabah 5 e kadar raid yaptigim efsane

• Eğer ekip bulunursa çok zevkli bir oyundu bence tabi sürekli aynı çizgide ilerleyen deploy ghosttan ibaret olan çöp hikaye kısmını kastetmiyorum, raid ve crucible modu çok iyiydi, 2ye daha fazla zaman ayıracağım.
  • İlk oyun için vaad ettikleri her şeyi 2. Oyuna eklerlerse güzel olabilir.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 2.oyun yerine mevcut oyun desteklemeye devam etseler daha iyi olurdu zaten bunun sözünü vermişlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi choyrn -- 24 Mart 2017; 4:50:42 >
  • Kulspruta kullanıcısına yanıt
    Bundan 3 yada 4 yıl sonra ve tüm dlc ler den sonra 3. Oyun çıkmasına yakın Collection çıkarırlar

• choyrn kullanıcısına yanıt
    İşte para hırsı düşünsene 4 Raid için 450 tl ben ödedim ilk 2 dlc special edition pack ile gelmesine rağmen

Çok büyük para kaldıracaklar piyasadan her oyuncu minimum 500 tl (milyarlarca dolar cebe cukka yaparlar) verecek bu yüzden ilk oyunu rafa kaldırmaları normal Activision sonuçta yine 4 Raid bir kaç mp dlc bitti.

Bir yandan da oyuncular çok para ödemek istiyor bunu da yadsımamak lazım. Ben tam tersi oyunların 50 tl ye düşmesini bekliyorum kolay kazanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 24 Mart 2017; 7:0:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

Bundan 3 yada 4 yıl sonra ve tüm dlc ler den sonra 3. Oyun çıkmasına yakın Collection çıkarırlar

Onun da çok bir anlamı olmaz hocam, oyunun başında alan adam bir dünya dlc parası ödeyecek

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.