Şimdi Ara

Destiny 2 için Tanıtım Videosu Yayınlandı, Oyun PC'ye de Geliyor (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Boone

İlk oyunda hikaye olarak pek mevzu yoktu zaten PC de ilk defa 2. oyunla başlayacak olan arkadaşlar rahatça oynayabilsin diye daha tekrar ederler bazı şeyleri. Güzel duruyor ama şu eklenti mevzusunu abartmasınlar yahu. Son eklentiye kadar çıkmış bütün her şey bende olduğu halde son eklentiyi almadım diye Destiny de raid yapamıyorum. Oynayanlar anlayacaktır raid yoksa o oyun hiç oluyor bir yerden sonra...

usta hiç sorma. her ne kadar platin kupa almış olsam da şu söylediğin olay resmen kazıklamak başka da birşey değil. oyunun asıl olayı olan raidi oynayabilmek için ek paket çıkınca onu almaya mecbur bırakmak nedir ya nedir. sanki ben parasını vermedim şaka gibi bak şimdi aklıma geldikçe destiny 2 den beklentim zaten yoktu ama bu sefer eksiye düşüyor iyice hatırlattığın iyi oldu sağol

• Yaw oyunu almayacak olanların zoruna giden nedir anlamış değilim gelip burada oyuna sövmekten ne zevk alıyorsunuz. Ya da milletin PC'de oyunu oynayacak olması neden zorunuza gidiyor. Bu işler zevk meselesidir sevmezsen almazsın ilgilenmezsin olur biter herkese göre tonla oyun mevcut. Güzel birşey çıkarsa alınır baktık kötü çıkar almayız olur biter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurtleTut

PC'de kırarlar, hikaye modunu oynar sileriz... İlk oyun için boşa giden paramız için böylece ödeşmiş oluruz.

Oyun hakkında hiç bir şey bilmiyorsunuz, sonra gelip laga luga yapıyorsunuz. Bak bakalım singleplayer'ı var mıymış oyunun? Ya da internet olmadan singleplayer oynanıyor muymuş? Sözde para vermişsin bir de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kevin Garnett -- 31 Mart 2017; 3:59:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kevin Garnett

quote:

Orijinalden alıntı: TurtleTut

PC'de kırarlar, hikaye modunu oynar sileriz... İlk oyun için boşa giden paramız için böylece ödeşmiş oluruz.

Oyun hakkında hiç bir şey bilmiyorsunuz, sonra gelip laga luga yapıyorsunuz. Bak bakalım singleplayer'ı var mıymış oyunun? Ya da internet olmadan singleplayer oynanıyor muymuş? Sözde para vermişsin bir de.

İkinci oyun için konuşuyorum ? Okuma yazma ne seviyelerde yarabbim.

İlk oyunda zaten el mecburdu aldık o şekil vaatleri yerine getiremediler fıs oldu. Ne aldığımızı biliyorduk ve şüphe vardı, ancak Bunige'ye güvendik.

En azından ayrı bir hikaye modu olursa onu oynarız ikinci oyunda.

• buram buram the division kokuyor. harap olmuş bir şehir,bol bol loot vs vs... hayırlısı...
  • Pc 4k yağ gibi kaydırıcam zavallı konsol ergenlere nasılda ağlamışlar gülmek den öldüm
  • Pc = çöp
  • Pc ye laf eden ezikler oyunu pc de yarı fiyatına oynayacağmız için çekemiyorlar. Adamlar alışmışlar kazık yemeye.
  • Konsol = çöpe giden paralar
  • Vahsi tema batılı red dead Redemption da geliyomu ya ben 240 fps alacamda yeni pc kurdum
  • Yok oyun Konsolda güzel Yok hileciler basacak Yok çöp olacak Pc veled kaynıyor diyen Embesiller Baya çokmuş. Demek ki Bungie yerinde bir karar verip PC'yi es geçmemiş ki... Herkes oynamasın kafasındaki Çakal sürüleri doluşmuş buraya Cahillikleri dile vurmuş.
  • Asus Strix Rog GTX 1080 ekran kartı satın aldım, Fiyatı 2790 Tl. Bu fiyata Xbox One + PS4 Pro satın alır mıydım ? Elbette alırdım. Az çok farkla satın alabilirdim. Ps Plus üyelik,220 TL ~300 tl fiyat vs..zor Oynadım takas ettim mantığı kafama yatmıyor. Neyi Takas edeyim, neyi neyle takas edeyim. BF1 , StarWar battlefront , titanfall 2 , Ghost Recon Wildlands, the division, gta 5 hadi buyrun takasa verin gitsin online oynanıyor. Az çok oynatıyorlarda...

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • NoOOoOoo..... Bir Exclusive daha kaydı, Eşkiya...
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Konsol = çöpe giden paralar

pc=çöpe giden oyunlar
  • PC ye çıkmasaydı iyi olurdu hile vs saçmalıkları çıkar PC'de kalite düşer iyikide biz ps4cüler aynı serverlarda olmıcaz onlarla :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.